Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    підтримую Марципанку)) маю практично венге паркетну дошку, крім того що видно все -від пилинки до соринки так ще й постійно в поямах від ніг( я привчила себе до тапок або шкарпеток а от діти і чоловік твльки босі...ну і темна підлога царапається швидше, точніше вона так само нищиться як і світла, тільки на світлій того не видно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Марточка

    Марточка Well-Known Member

  3. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    ой, дівчата, засмутили ви мене((( То може щось підкажете, як думаєте, на який колір би змінити, щоб і картинку не псувало і більш практичніше було?: [​IMG]
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    Марточка, що ви маєте на увазі, колір? фврму? в мене паркетна дошка з окану,це такий темно коричневий колір з червонуватими прожилками, а фірму не пригадаю
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я вже колись на форумі давала фото нашої паркетної дошки - колір горіх, сукупіра (ще її бразильстким горіхом називають, вона дуже міцна і стійка до вологи, хоча взимку, коли включене опалення, то є трохи шпаринок біля батарей. Влітку вони щезають. [​IMG], чотири роки тому її поклали - царапинок не видно майже (хіба в кількох місцях і то до нас царапнули), порохи теж не скажу, що дуже помітно.
    В спальні був ковролін, на якому були плями від вина чи ще чогось, що не відмивалися. Ми там робили ремонт і поклали таку ж дошку, як і всюди. Майстер, який клав цю дошку сказав, що дуже легко з нею працювати, оскільки потрібен тільки трьохкомпонентний клей (2 відра на 30 квадратів пішло), і сама дошка. Ніяких лаків-масел, дошка вже продається готова з усім покриттям. Тільки от мінус в тому, що її в майбутньому не поциклюєш, не обновиш. Дошка тоді була близько 600 грн, клей по 100 грн. За кілька годин поклали. Купувати вийшло дешевше в епіцентрі (в світі паркету і ері декору було дорожче на 100 грн). Продається палубним набором, тобто довжина різна - найдовша дошка може бути 1.30, найменша у нас - 30 см (на фото з правої сторони коротишка). Ширина дошки - 13 см, товщина - 2 см. Колір також різний - від світло-рудого до насиченого каштанового. Коли помию її - милуюся кожен раз :)
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    kati, я маю на увазі що означає взагалі "венге" паркетна дошка. Бо я не дуже розуміюсь в тому ділі. В гуглі ввела, видало різі варіанти ванге і по кольору і по фірмах.
     
  7. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    Ми минулого року поклали собі в кімнаті корок білого кольору , виробник Іспанія, корок не так вже й легко виковиряти, ви мабуть порівнюєте підлоговий з тим , що на стіни клеють, так от підлоговий покритий лаком і за рахунок того міцніший. Я цією підлогою дуже задоволена , по перше вона тепленька і натуральна, по ній приємно ходити босоніж, легка в догляді. Єдине, що ми ставили замкову підлогу, а якщо б ставити на клей то вона ще більш довговічніша і менше шви помітні.
    В маминій кімнаті в нас стоїть ламінат якийсь там 33 класу, я думала , що то все реклама, що він такий міцний але направду, витримав ремонт совгання по ньому крісел і навіть вода виливалась у великих об"ємах і ніц ттт йому нема, але ламінат то ламінат, не натуральне, скрипить, холоднючий.
    В кухні і коридорі ми поклали плитку світло сірого кольору матову. Ще навіть не встигли зафугувати, а я вже жалкую, що обрала саме її, тому що на ній все видно пил , плямки, одним словом тепер потрібно біля неї витанцьовувати з шваброю по три рази на день. До того мала на кухні таку класну плитку коричневу з бежевим і шаршава от ото була супер плитка ніц не видно.
     
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    Якщо паркетна дошка дешева, то нічим, вже тоді краще взяти дорогий ламінат.
    Тут не згідна
    1. Є дууже великий вибір ламнату дорогого та гарного( не в епіцентрах, нових лінях)
    2. За 4 роки, нічого не було, деякі подряпини, від удару чогось важкого.
    3. Води абсолютно не боїться, столи калюжі води( не бачила, що розлила) і нічого, з моєю манічкою чистоти, підлогу мила щодня, звичайною шваброю, добре мокрою
    Буде видно, босими ногами

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

    Всі говорять за екологічність дошки та паркету, але все ж вседно "садять" на клей
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    яку ж тоді вибрати підлогу, щоб і красиво і екологічно і довговічно, та ще і в ножки не холодно))))?
     
  10. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    3 в 1 щоб було, навіть не знаю, всюди є свої плюси та мінуси, екологічна не йде на підігрів, красиву знайти не важко, довговічну теж, якщо позволяють фінанси, а так щоб все разом, то трудно:girl_in_dreams:
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    Прочитала про мармолеум - виглядає гарно, відгуки хороші, у нас поки такого не бачила. Хтось має таке покриття?
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Підлога : а яка у вас?

    В нас на всьому першому поверсі плитка з підігрівом. Це кухня, вітальня, коридор, ванна і допоміжні приміщення. В експлуатації - дуже зручно: мити легко і швидко. Ну але якщо щось падає з посуду, то - вщент. На другий поверх плануємо ставити масивну дошку.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Купили ми плитку на весь перший поверх. І тепер от я задумалась... Вона не є зверху абсолюбно гладка, нерівності такі по ній хвилями, чи як то пояснити. От тепер думаю, чи не буде вона дуже маститись. Колір пісочний, з крапками чорного де-не-де. Сипала на неї в магазині сміттячко, то не видно. Але чи буде вона важка у догляді? Хтось має таку нерівну плитку, що можете сказати про її догляд?
    І ще питаннячко))). Треба нам паркет на 2 поверх. Спочатку взагалі хотіли дощану підлогу, але зараз не вийде нам, бо нема де лаги бити, висота балконних дверей не дозволяє. Залишається два варіанти - ламінат або паркет. Потрібно дешево))). Ламінат не подобається. Тому залишився один варіант))) - паркет. Хто де купував? Відгуки, майстри тощо. Цікавить абсолютно все. А якщо ще й дешево та якісно- буду страшенно вдячна!
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в нас на попередній квартирі була така рельєфна плитка в кухні, то за років два коло тих шпарин треба було добре начиститись
    У нову квартиру не хотіла на плитці жодних нерівностей, взяли гладку
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    А нащо вам лаги? Зараз роблять підлогу не на лагах. Під низ сиплять якусь штуку (типу керамзіту чи що), а зверху стелять підлогову дошку, там таке саме кріплення як в паркетній дошці чи ламінаті. Поцікавтеся тим питанням.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ламінату не хочу через те, що він містить багато шкідливих речовин ,які випаровуватимуться дуже довго. А підлога нам потрібна саме у житлових кімнатах. Малий - алергетик, тому для нас це питання принципове. Не хочемо ні клеїв, ні лаку. Схиляємось до набиття підлогової дошки та покриття її маслом. Збираємо всю інформацію відносно цього. Може ще хтось щось знає. Дякую!
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka, Лідочка добре каже- є підлога дерев"яна з замками, як ламінат має чи паркетна дошка, під неї не треба лагів бити. В нас дошка фельцьована на лагах але Ви поцікавтесь, бо знаю точно, що є спосіб таку підлогу стави ти без них.
    В вівторок в нас вже мають бути майстри паркетщики(будуть циклювати і покривати маслом), то можу попитати їх, якщо цікаво Вам буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Буду Вам дуже вдячна! Може ще комусь інформація ця стане у нагоді! дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Може хтось чув про фірму світ інсталяцій у Львові? В нашій новобудові вони будуть робити опалення і пропонують свої послуги для встановлення теплої підлоги. Кажуть що дають гарантію, але мабуть і ціна буде дорожча. раз це фірма. а не звичайні майстри. Ціну поки що не озвучили. ми маємо до кінця тижня визначитися де мають бути меблі на кухні та коридорі, щоб порахувати площу теплої підлоги. От не знаю що робити зв"язуватися з ними, чи шукати інших дешевших майстрів, чи краще з теплою підлогою не ризикувати з незнайомими майстрами?
    І ще маю таке питання, чи буває паркет іншого розміру, такий ширший і довший як є плитка під паркет?