Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ламінат дійсно холодний, і шумний (мені, принаймні, не подобається звук кроків по ламінату..). Мої батьки зробили в кімнаті і коридорі ламінат, на кухні плитку, то я з ногами залажу на диван, або в тапках на кухні, бо інакше неможливо. Зранку в ванну і то босоніж неприємно йти.. Якщо плитка - то тоді вже з підігрівом, як на мене. Але прибирається і ламінат і плитка елементарно, і служить вже кілька років добре.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    мені зустрічався паркет шириною 70, 100, 130 мм
    але 100/130 мм вже майже вдвічі дорожчі, ніж 70, особливо, якщо це "селект"
    а в довжину можуть бути також до 100 мм

    плитка, напевно, має 200 мм в ширину
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Покрито маслом
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @NataliaFed, вся підлога чудова!!! Мені найбільше сподобалась перша світла. Я так розумію, що це ялина, без масла? А той другий варіант - темніший, то ж саме, але з маслом? І останній варіант - модрина, правильно? Вона теж з маслом? Чоловіку моєму хочеться модрини))).
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2015
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бомба! Якраз вчора привезли нашу модрину, а тут така ілюстрація, ммм! Напишіть, яке масло.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А де ви ту модрину купуєте, і в яку ціну? А то нам або дуб потрапляв, або сосна:) Така світла мені б у спальні пасувала:) І яка ширина дошки?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    З маслом+ білий фарбник, бо якби саме масло, було б жовтяве,а я хотіла зберегти первинний/природній колір ялини.
    Масло з фарбником(назву не скажу але темний). Взагалі, я трохи напарилась з тими кольорами, щоб було саме то, розводила кольори сама, пробувала, далі колотила))), поки не отримала потрібне.
    Так- модрина покрита безколірним маслом.
    Масло- Лоба.
    В лісі купується, в лісника. В нас знайомий брав десь кілька тижнів тому- 1200 грн/куб необрізної дошки.
    Треба поміряти))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Але ж вона має бути просушена, здається мені камерною сушкою, щоб потім не покрутило. І мають бути ті пази. Це ж у Вас дощана підлога?
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Звичайно, дошка має бути суха. Ми заготовляли всю деревину, як тільки вирішили будувати+ перед тим, як торцювати(робити пази:)) дошка ще була в камері на сушці. Якщо купувати вже повністю готову(просушену, торцьовану), то звичайно, інша розмова. Ми таку докупляли лише в одну кімнату(та, що з ялини). Там ціна вже за м.кв.(якщо не помиляюсь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От молодці! А в нас завжди на все не вистарчає грошей))). А з часом все стає дорожче, та й взагалі - "час-гроші"))). В мене такий дядько, ще тільки планував будуватись, а вже вази купував))). Зараз вже живе, то більше половини всього купив "до". Я так не вмію. Тільки по мірі поступлення))).
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас буюджет був приблино порахований на будову коробки+ зведення даху, то деревину на дах в основному планували мати готову але по ходу вирішили вже, що нічого не втратимо, якщо заготуємо на двері, підлогу:)
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, цікавить ваша думка щодо викладки плитки. Вагалась між "ялинкою" і "палубкою". Зупинились на "палубці", виклали пів кухні, а я далі вся в сумнівах. Сиджу і думаю, чи то зривати плитку і переробити? Фото результату:[​IMG]
    Варіант "ялинки"
    [​IMG]
    А це плитка на балконі, довго відстоювала "шахматку" і таки задоволена результатом! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б також вагалась, бо і так, і так добре))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Мене майстри вже бояться з моїми ваганнями, та що там майстри, сама себе побоююсь:girl_crazy: Дякую за відгук, добре почути думку зі сторони:girl_yes:
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ой, я та най бояться, вони, здебільшого, хочуть чим попростіше і пошвидше, грошики взяли і хода. В нас майже всі майстри були холодні з мене(і чоловік разом з ними :)) та ще й переконували часом на своє але я на своєму вмію настояти)), і завжди результат для них був несподівано добрим, і таке "хм, знаєте -добре так, ми ще так не робили, а так нічого". То чого, кажу, як не робили і робити не хочете, не знаєте ж, який результат буде- буде зле- мої проблеми.
     
  16. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    @Provizor мені палубний варіант дуже подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. не сумнівайтеся :)
    виходить супер!
    я б теж на палубці зупинилася, дуже стримано і, водночас, витончено
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дякую дівчата!:girl_in_love: Мені вже теж палубка сподобалась. Тепер нові муки - колір стін. Я млію від блакитного(таки кудись прилаштую цей колір), але схиляюсь до пісочного. Як вам?
    [​IMG]
     
  19. У нас в кухні буде подібна плитка, як у вас на 2 фото (ближче до пісочного кольору).
    А стіни - яскраво-жовті (як лимон), дуже сонячні, щоб світліше було, бо лоджія трохи затемнює. Кольори плитки і стін перекликаються між собою.
    якщо у вас кухня сама по собі світла, то можете і в світлий пісочний колір пофарбувати стіни - як на мене, дуже спокійне поєднання кольорів, око буде відпочивати.
    успіхів вам у Ваших творчих муках :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дійшли і ми до того моменту, коли треба підлогу обрати. Думали-думали, і вирішили, поки що))), таки паркетом заморочитись. Може хтось порадить де купити, хто добре покладе і чим все-таки краще покривати - лак чи масло? Мені чомусь хочеться маслом))). Було б цікаво почути думку тих, хто вже юзає такі підлоги.
     
    • Подобається Подобається x 1