Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А є тут хтось, хто купував паркет у нашого виробника з Кам"янко-Бузького району "Вік-паркет"? І вони ж і кладуть. Ау!!!
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В нас дошка покрита маслом тонованим. Я задоволена. Народу подобається. Варіант - дешевий(це я не про масло).
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А про що? Бо я нині така затуркана - така затуркана))).
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2015 ---
    І ще. Як Ви думаєте - краще дубовий паркет, але маленький (25 на 5 см), чи ясеневий великий 50 на 7 см? Ясень буде кольоровішим, структурнішим, а дуб більш спокійним. І чи тоді сходи треба буде теж робити з тієї ж деревини? Ціна майже така ж.
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka, я про дошку. В порівнянні з паркетом дошка дешевша, але менш зносостійка. Якось так.:girl_wink:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    залежить де. дуб міцніший, якщо на кухню - сходи, то брала б його. ясень в нас зараз є в кімнаті, то міняти на дуб не будемо однозначно,
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу сьогодні десь глянути на ясеневий паркет, але вже під лаком чи маслом. Щоб краще собі його уявити. Бо дуб бачила сотні разів. Та і в нас зараз теж дубовий. А от з ясеневим якось не перетиналась. Де у нас є магазини з великим вибором паркетів, паркетних дошок тощо? Маю на роздуми один день, щоб визначитись. І може хтось порадить людину, яка гарно покладе той паркет. Чоловік хоче палубкою. А я ще не визначилась))). Якщо б взяли дубовий, то тут можна квадратами викласти, бо розміри б дозволили 25 на 5 см.
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    мені великий більше подобається, але тут є ризик, що чим більша дошка,може бути погано посушена і її швидше може покрутити. А які зараз ціни на паркет?
    Просим фото))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ціни різні, від 180 і до 500 грн. Дубовий 25 на 5 можна взяти за 200 грн, ясеневий трішки дорожче, але там не відбірний, а з сюрпризами))). Але нам знову захотілось драйву, тому все-таки взяли ясеневий. В нас настільки все просто, що паркет буде трохи вирізнятись. А ще хочемо все-таки (якщо, звичайно, майстер дасть добро) покласти відразу на стяжку, бо і так її будемо рівняти. Не хочу не фанери, ні додаткового клею. Хтось тут клав на стяжку?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Наш ясень під маслом, клали на фанеру, дошка 100×10[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, переїжджаю в зйомну хату. Шукаю відносно дешевий варіант вирішення питання з підлогою. Шукаю найдешевший ламінат, або дешевий коврик. Може хтось недавно бачив або купляв шось з того? Найдешевший ламінат найшла за 120 грн за метр квадратний.. Коврик теж десь так.. Хтось знає може гуртовні, або місця де можна купити дешевше?
     
  11. Ziben

    Ziben :)

    на всіх гуртівнях у відділі коврів продають залишки за дуже вигідними цінами.
     
  12. катенок

    катенок Well-Known Member

    А підкажіть де є такі гуртівні?
     
  13. Ziben

    Ziben :)

    Точно знаю що є у всіх Епіцентрах і в Новій Лінії. Свого часу шукала для себе і коврик і лінолеум.
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Тобто там у відділах питати чи є в них якісь залишки?
     
  15. Ziben

    Ziben :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А на довго переізжаєте? Якщо так, то я б питання килимка відкинула. Як на мене не практично і алергічно))). Можна навіть леноліум взяти. Протер і ніяких збирачів пороху.
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2015 ---
    Колись в мами був такий килим на всю площу кімнати. Не зручно доглядати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Та лінолеум якось не гарно в спальні класти. Переїздимо десь на рік щонайменше.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну тоді б я клала однозначно ламінат. Тим більше спальня.
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ми поклали коркову підлогу.. ризикнули .. поки подобається, далі видно буде
     
    • Подобається Подобається x 1