Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ми малювали безбарвним матовим, фірму написала у "відгук" - лакували 2 рази, виглядає чудово.
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене на такі речі пам"ять ще та)) але вроді фірми Віваколор. Перепитаю, скажу точно.
     
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    І у нас матовий лак у 2 шари. Нічого не видно, ні затертостей, ні подряпин, ні вмятин. Підлога дубова. У користуванні 8 місяців.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

  6. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    А хтось знає де у Львові можна купити широкий підлоговий плінтус, бажано не з дерева і в білому кольрі [​IMG]
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Бачила такі на Південному, в Епіцентрі. Але найдешевше знайшла на ОЛХ оголошення магазину, що знаходиться на базарі, що на колишньому стадіоні "Україна".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчаточка, хто робив підлогу з дерев"яних дошок, маю проблему. Дошки сохнуть вже скількись там років. Хочу зробити до кінця літа з них підлогу. Потрібен (гм..) столяр мабуть: постругати їх до однакової товщини і порізати (ну словом підготувати їх до укладання). Може хтось робив таке і порадить такого майстра? (А ще було б чудово зорієнтувати по ціні: скільки то коштує така робота).
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee, завезіть на найближчу пилораму. Бо їх ще тре пазувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    може комусь стане в пригоді при виборі чим покривати паркет.
    задано 2 кімнати - кухня з новим дубовим паркетом і кімната з старим сосновим.
    поникавши, тут і з продавцями поспілкувавшись, на кухні однозначно вирішили давати лак, вибрали "перевірений часом" поліуретановий польський Домолюкс (вагались ще між поліуретановим JOHNSTONE'S).

    з кімнатою було гірше, бо я хотіла масло віск, але не ризикнула через те, що деревина не має взагалі зверху жодного міліметра покриття і дреться-царапається саме дерево + чоловік відмовлявся раз в рік покривати особливо зчухані місця, навіть якщо то масло-віск 3 рази екологічний))
    далі довго і дуже довго думали про водний лак. але знову-таки - це сосна (хоч якби був ясен, думаю можна було б), водний має тонший верхній шар, ніж поліуретановий (звичайний, однокомпонентний Бона), а давати 2компонентний нам було трохи задорого, хоч і знайшли, де мож було нормально взяти. мінусом водного було ще і те, що якщо там щось розлити, і забути про це на пару годин, то утворюється світла пляма, яка потім незалаковується. ну і "гарантія" водного - 5 років, я не готова через 5 років все занового робити, думаю, на той час тільки +- доробимо ремонт, а тут починай знову.

    єдиний мінус поліуретанового лаку - до повного затвердіння і отримання фінішної міцності після лакування треба почекати 6-7днів, хоча легенько ходити можна вже на другий день.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • мімімі мімімі x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Шукаю ламінат в кімнату (хоч дуже люблю натуральне дерево і т.д., поки не бачимо сенсу в дорогій підлозі в цій квартирі, де зараз мешкаємо), може хтось має вдома і може порадити виробника? Я трохи розгубилась...
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Чи можете поділитись інфою: місця, паролі, явки (де брали, по якій ціні, які особливості при виборі?)
    Дівчатка, здайте точки, де купували паркетну дошку/масив; параметри, від яких відштовхувались при виборі, тонкощі.
    Чи є різниця, яку породу дерева брати, якщо мені на виході потрібна біла підлога (в ідеалі така типу потерта сіро-біла).
    Теплий відтінок натурального дерева мені не впишеться.
    Буде можливість його так пофарбувати, як мені тре? Бо ламінату страх як не хочу.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    брали на гуртівні на промисловій. дуб класік селект. відійшло - брак - аж 2 паркетинки. ціна була досить лояльна, принаймі дешевше ніж в інших місцях де ми питали. номер майстра - дуже доброго, рекомендую з чистою совістю - і чисто, і швидко, і по суті - має чоловік.
    вибілити дуб під лак чи під мало? здається під малсо то краще робиться.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а яка ціна, якщо не секрет? менше 400грн?
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    буду вдячна за контакти майстра і адресу гуртівні. Також, якщо пам"ятаєте ціну, чи можна її в пп?
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2016 ---
    І яка ширина-довжина паркетинки?
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Паркетна дошка і паркет- різні речі. Паркет, то паркет. А паркетна дошка- це такі дошки десь 1,5 на 0,2 м ( приблизно). Там дерево укладене якимись кількома шарами специфічно; дошка та вже готова до укладення, оброблена і полакована, і готова до укладення. Стелиться вона дуже швидко завдяки спеціальним замочкам. Потім не відрізниш чи це паркетна дошка чи паркет. Під неї стелили коркову максимальну підкладку- дуже добре утеплення, а також обезшумлення. Кольори є різні ( і теплі коричневі, і білі, і сірі..). Брали частину в Світі паркету на Любинській, частину в Новій лінії. Фірма Балтік вуд. Можете в Новій лінії просто подивитися варіанти, які бувають. Зрештою, як і паркет/ масив- там теж можна хоч подивитися- прицінитися, а далі вже шукати. Іноді бувають якісь акції і можна взяти досить дешевше. Це якщо метраж підходить.
    Плюси паркетної дошки- гарно виглядає, дууууже швидко стелиться ( при потребі за день- два перестелите), не потребує перелакування і тд. Тепла, як і дерево. Кольори вже бачите готові ( бо поки полакуєте- пофарбуєте, то можуть бути якісь нюанси.
    Мінуси- досить вона делікатна. Ну так просто нічого їй не буде. Але умовно як кинути з драбини плоскогубці, або дитина зі всієї сили вгатить іграшку, то залишиться така невелика вм'ятинка. В сонячний день проти світла це трохи видно ( як придивитися). І якщо попаде вода ( ну, маля наприклад напісяє), а зразу не витерти- то по швах тих паркетинок з'являється павутинка з дрібних тріщинок. Гості не бачать, але я ж то знаю , що воно там є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тобто є три види дерев"яного покриття: масив, паркет і паркетна дошка? Чи мені в "затуркані"? :girl_blush2:
    В Епіцентрі тільки паркетна дошка (та, котра вже пофарбована і з замочками), вибір малий, мені жоден колір не підійшов, і на вигляд вона вся якась благенька (тоненька?), нічим не краща за ламінат, хіба більш екологічна.
    Думала, може той масив (чи як його правильно?) надійніший, але безумовно, з ним возитися довше доведеться (вкладати, фарбувати, ще казав знайомий, що нормальні люди його сушать роками, а купований не дуже є, як перевірити, чи добре висушений).
     
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Так, правильно. В нас паркетна дошка- задоволена. Кольори дійсно є різні. Можливо зараз через ситуацію менший вибір. Те що тоненький- не має значення. Там якось кілька шарів дерева накладені один на інший по специфічній технології. Воно міцне. Єдине- є просто м'які і тверді види самого дерева. ( типу дуб- твердий, щось інше- м'якше). В нас дуб. За п'ять років- дві такі малесенькі павутинки. Не замітні. І кілька вмятинок. Видних в сонячний день проти світла. Задоволена і ставила б ще. Цього року робили в одній кімнаті ремонт, і через деякі гіпсокартонові конструкції треба було там зняти дошку і поставити потім. 18 кв м за годину зняли, за годину поставили. Не має потреби долаковувати, дофарбувувати, все готове.
    Ще нюанс- деякі види дошки як постоять кілька років, можуть трошечки змінити колір. Так ніби не видно, але коли докуповувати і доставляти, то якийсь півтон різниці є.Ще можете глянути той світ паркету, нову лінію, в Інтернеті подивитися. ( чим більше подивитися, тим краще під берете і по ціні, і по якості- кольору). Ще здається в Марку на нижньому поверсі колись було. Тепер не знаю. І ще гарно поставлена дошка за п'ять років не скріпить( може й більше, але в нас поки п'ять стоїть).
    Кольори є. Шукайте.
    Як маєте можливість ставити масив- якісний звісно буде краще. Але якісний і ціну має іншу.
    І ще про ламінат. Він має 31,32 і 33 клас. 31- поганий. Тонкий і швидко зношується. 32- добрий. 33- вже як під офіси, дуже стійкий, але бачила лише китайський такий.
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Масив - то по суті просто деревяні дошки, спец посушки для підлоги. Паркетна дошка - шар сосни і 3 мм цінного твердого дерева. Паркет - це куски дерева маленького розміру. Наш паркет досить великий чи то 7 на 50 чи якось так. Стелили якось специфвчно, я спочатку подумала що мої купили паркетну дошку.
    Про впаде і буде вмятина- чоловік кинув ніж гострим кінцем вниз, слівд є, лак на місці, впала шафа- теж є слід. знайти їх можна тількт якщо мити підлогу на колівнах. Про швидкість укладк - наи застелили кімнату 18м за робочий день. Але потівм йде шліфовка - здається ще день чи два, я вже не пригадую, бо робили і старийц і новий паркет, і лакування-водним лаком можна вписатися за денгь, поліуретеановий розтягується на тиждень
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вмятини будуть на любому виді підлоги з дерева. На ламінаті може утворитися скол.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1