Пісні дитинства, молодості...

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Bogdanka, 2 Листопад 2009.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

  2. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    І чому я раніше не бачила цієї теми:girl_blush2:,одразу стільки пісень згадалось. В дитинстві дуже любила пісні Іво Бобула "А липи цвітуть", "Місячне колесо", навіть кліп до тої пісні був, пам"ятаю там колесо від воза з гори котилось. Слухала пісні Яремчука:" Запроси мене у сни свої", " Два перстені ":girl_in_dreams:, а "Смрекова хата" Дворського, Брати гадюкіни "Наркомани на городі", ще не знаю хто співав "Що то було, мабуть НЛО, не сіло, не впало, по небу пливло:dance:",
    Сиділа під грушкой - ага
    Сіяла петрушку - ну да
    Виглядала хлопця -ой траля траля-ля
    В чорнім капелюшку - опа:dance2:.
     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    А я всього не згадаю, пам"ятаю дуже любила Могилевської "Місяць по небу ходить" і кліп мені цікавий був
    А ще народна пісенька "В райськім садочку росла лелія", дуже її любила, мені в дитинстві її ще прабабуся співала, а тепер я співаю її коли заколисую племінницю.Тішуся просто до сліз
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

  5. Зіра

    Зіра Well-Known Member

  6. Зіра

    Зіра Well-Known Member

  7. dasha

    dasha Well-Known Member

  8. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    Чогось згадалося. :girl_crazy: Ці пісні у мене асоціюються виключно з дитсадком: не було жодного разу, коли по дорозі туди я не чула котрусь із них (вони тоді лунали мало не з кожного вікна)
    http://www.youtube.com/watch?v=FporHaJNuKk
    http://www.youtube.com/watch?v=QvRhanJ4wlw
    І ще таке :girl_crazy: Між іншим, мій улюблений кліп (коли мені було чотири роки)
    http://www.youtube.com/watch?v=yj_fjnebGj8
     
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

  10. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Пісні дитинства, молодості...

    о.... я тащуся від такої інтерпретації Брітні Спірс
    https://www.youtube.com/watch?v=nZ1BfI5y91s
     
  11. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    В нас з програвача звучали пісні тріо Мареничів, Зінкевича, Дворського, Яремчука, Ротару,... то все мама любила слухати)) а тато сам любить поспівати, то завжди мав напоготові кілька пісенників з народними та літературними піснями.
    Ну а потім, то вже додалися Пономарьов, Юрченко, Фантом та ін...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Спочатку навіть хотіла йти у "Вихвалялки". :girl_haha: Але потім згадала, що є ще й ця тема, тому напишу тут. Отже, як було мені років 5-6, одного разу почула по радіо пісню про дядька, який став мільйонером, і вмовляв любку (я подумала, що це ім'я) не журитися, що їхні стежки розійшлися. І все, більше жодного слова я звідти не пам'ятала, і після того ні разу тієї пісні не чула. Виконавця, відповідно, теж не знала. Періодично мені хотілося її знайти, але "вихідних даних" було занадто мало. А от сьогодні мені це вдалося, сама не знаю, як. Аж самій смішно, які мені в дитинстві подобалися пісні, ще й настільки, щоб потім шукати їх понад 20 років. :girl_haha:
    Мільйонер
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Моя мама дуже любила слухати Талькова. В дитинстві він був для мене уособленням якоїсь такої чоловічої енергетики. Мабуть то ще відтоді і досі мені шалено подобаються бородаті і палаті чоловіки. Ну і досі я періодично слухаю його пісню Я вернусь, актуальна як ніколи, нічого відтоді не змінилось.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Назарій Яремчук - Гай зелений гай
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Yaroslavik

    Yaroslavik New Member

    Дуже гарно памьятаю з дитинства усiляки пiснi про дитячий садочок babysongs.ru/jenre/pesni-pro-detskiy-sad Синочок теж радiе коли я ix вмикаю у inтернетi.