П'ятоха Леся - сирота в лікарні

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Іруня, 17 Травень 2013.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    З нами в "Охматдиті" в палаті лежить дівчинка-сирота з Лівчицької школи-інтернату для розумово відсталих дітей. Дівчинку звати Леся. Їй майже 16 років, проте виглядає вона десь на 11-12...
    Мама і тато у Лесі є... Позбавлені батьківських прав...Вживають алкоголь... Дітьми, а у Лесі в іншому інтернаті знаходиться ще старший брат, не цікавляться зовсім. Деякі контакти Леся підтримує з хресною мамою, але і їй вона не особливо потрібна... До дитини в лікарню не приходить ніхто.
    Проблема в тому, що Лесі нема в що переодітись. А весь одяг в якому вона зараз, м'ягко кажучи, дуже неприємно пахне... Дівчатка, можливо хтось міг би підвезти щось зі своїх діток ( ріст дівчинки я завтра уточню, але приблизно - 140-145 )... Їй багато не треба... Трусики, маєчки, шкарпетки, футболочки дуже потрібні, спортивний костючик, лосінки якісь, светер, піжамка... З взуття - тапочки, босоніжки ( розмір теж дізнаюся, але приблизно - 35-36 ).
    Медсестрички дуже добре до Лесі відносяться, але допомогти можуть мало чим... Я би домовилась, щоб Лесю викупали і вже би її переоділи в чистенький одяг.
    У Лесі хворі нирки та високий артеріальний тиск... У неї - дієта. Тому, якщо би хтось хотів принести щось з "їстівного", то без шоколаду! Можна - печиво, сочки, льодяники, йогурти вона дуже любить.
    Завтра в обід ми вже їдемо додому... Леся на вихідні залишається в палаті сама...
    Знаходиться дівчинка в "Охматдиті", вул. Лисенка, 31. Перше педіатричне дитяче відділення, 5 поверх, 7 палата. Завтра зранку напишу точні розміри Лесі. І, прошу, якщо хтось надумає щось везти, відписатись в темці, щоб не вийшло, що ми привезли дівчинці 15 пар трусиків і жодної футболочки.
    Мамусі, давайте допоможемо хворій обездоленій дитині разом!
    [​IMG]
     
  2. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Розміри Лесі: ріст - 142 см, вага - 32 кг.
    Мами з сусідніх палат в курсі Лесиної ситуації і підгодовують її чуть-чуть. Хто печеньком пригостить, хто - вафелькою.
     
  3. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    в понеділок їду з малою в Охмадит на ЕХО.Може щось з їжі закину,якщо хтось хоче щось передати можу забрати якщо недалеко від мене.
     
  4. vitek

    vitek Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Напишіть в якому районі ви живете, бо маємо речі з сестри,а нема кому поїхати.
     
  5. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    а можливо взнати об'єм бедер (хоч приблизно). Маю джинсові спіднички (мені маленькі), але не знаю чи підійдуть.
     
  6. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    На Топольній.
     
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Дівчата, ми поїхали на вихідні додому. Тому, поміряти Лесю не буду мати можливості... І щось навіть не знаю, скільки то дівчатка при такому рості і вазі можуть мати об"єм бедер... Можливо, сантиметрів 75-80...
     
  8. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    може доцільніше спортивні штани і трикотаж тоді точно підійде.білизну.....
    я би взяла печенька,цукерочків і ще щось смачненьке,тільки передавати на 5 поверсі чи можна внизу????
     
  9. vitek

    vitek Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Моя мама завтра зранку їде в ту сторону, тому заїде в лікарню до Лесі і завезе дещо з одягу з сестри(білизна,маєчки,футболки,шкарпетки,лосіни).
    Правда нема ніяких піжамних чи спортивних штанів такого розміру.
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Дівчата, тільки не забувайте, що у Лесі - дієта... Тільки смоктальні цукерки або щось типу Корівки. Шоколадних їй не можна.
    Ну і передати, бажано, на 5 поверх... Щоб вже точно це дійшло безпосередньо до Лесі. Якщо купите в аптеці бахіли, то можна буде і саму дівчинку відвідати, при бажанні.
    Велике всім дякую!!! Думаю, що дівчинка буде дуже рада!
     
  11. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    та я з малою буду тому відвідати точно не вдасться,на жаль.
     
  12. vitek

    vitek Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Так як і писала раніше, мама зранку була в Лесі. Я передавала взуття 36 розміру,
    але на жаль воно завелике. В дівчинки приблизно 34 розмір.
     
  13. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Я вже спакувала для Лесі кульок: 3 трусиків, 2 футболки, шортики, штани, 2 маєчки, светрик, літнє платтячко, 2 блузочки на довгий рукав, гольфик. Якщо марі177 зможе забрати, то завтра передам.
     
  14. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    вчора забрала речі в Pobigaychyk і сама купила трохи ласощів.Сьогодні після обіду передам для Лесі.
     
  15. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Сьогодні передала пакунок Лесі з одягом і солодким.
     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: П'ятоха Леся - сирота в лікарні

    Хочу розказати останні новини за Лесю. Нас з лікарні вже виписали і востаннє їздив з малою в лікарню тато. Але я говорила з дівчинкою по телефону. Вона в палаті лежить зараз сама, бо ця інші дівчинка попросилась в іншу палату, бо Леся не давала їй ночами спати... Питаюся, чи не скучно їй там. Каже:"Ні, не скучно. За вами тільки скучаю"...(((
    Дякувала всім за подарунки! Казала, що понаносили їй дуже багато всього! І одягу різного, і вафельки, палички, печенька, конфети:girl_wink:. Я питалася, в що вона зараз одіта. Вона сказала, що в футболочку і зелені шортики ). Хтось з мамів з сусідніх палат приніс дівчинці телефон і купив їй стартовий пакет. То Леся продиктувала мені свій номер і просила дзвонити.
    Дівчата, дуже-дуже велике всім дякую і низький Вам уклін за Вашу небайдужість, щедрість, доброту! Нехай Вам усім Бог віддасть сторицею!