Пластикова канва

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Пластикова канва

    Пеппі, може має схемку? Так сподобалось що хочеться вже вишивати.:girl_in_love:
    дуже цікаве оформлення.
     
  2. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Пластикова канва

    ні, на жаль тільки ці фото.сама в пошуку :)
    але я вже думала шось підходяще знайти просто переглядаючи дитячі схеми чи метрики невеликого розміру.тобто по кавальчику з багатьох - звідкись пляттячко, ще десь ведмедика чи зайчика...
    Ну але як знайду шось конкретне, то покажу обов"язково!:)
     
  3. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Пластикова канваhttp://posydenky.lvivport.com/newreply.php?do=postreply&t=

    ось це плаття є в схемах релігійної тематики від Liliyah Romanova [​IMG]
    і ще такі одежини завантажила до ведмедиків [​IMG]
    дуже багато ангеликів є в нас, можна підібрати на свій смак :)
    фантазуйте на здоров"я!:)
     
  4. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Пластикова канва

    [​IMG][​IMG]
    полистати можна тут
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Пластикова канва

    Дівчата, а якщо вишиті на пластиковій канві деталі приклеїти одна до одної то не буде від клею з часом пожовклостей або ще чогось? Який клей краще використати?
     
  6. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Пластикова канва

    Є такий клей, Паско, клеїть все, в прямому значенні того слова, думаю від нього не буде, я на нього клеїла вишиті частини в листівки, нічого не пожовкло.
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Пластикова канва

    хочу спитати чи може хтось бачив гнучкий тонкий магніт у форма листка А-4, який використовують на усіляких магнітах, який можна різати довільного розміру. Він би ідеально підійшов для зворотньої сторони вишивки на пластиковій канві.
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хочу вишити кілька іграшок на ялинку на пластиковій канві. Які секрети вишивання? Чим закрити спинку такої іграшки? Важко? І головне питання - де її придбати? Питала в мережці - нема. Може хтось знає інтернет магазини, де можна придбати це чудо?
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я купувала в "Світ рукоділля " на Водогінній. А вишивати легко, бо хрестики ідеальні виходять. Я вишивала закладки для книжок дітям, то закривала іншу сторону самоклеючим кольоровим папером.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дзвонила туди - немає в них. Вичитала, що найкраща пластикова канва фірми - Darice. Де ще можна пошукати?
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не думала, що буде проблема знайти пластикову канву. В Інтернет магазинах не бачу, може де на залишку в реальних? Або в закордонних? А я ще фоторамку і будиночок планувала
     
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    І я не думала... Обдзвонила кілька магазинів у Львові і ніде немає... Знайшла в одному інтернет магазині... Але я хотіла вже зараз купити і вишивати. Ну ще пошукаю і таки мабуть прийдеться замовляти, а так не хочеться ще тиждень чекати.
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Закінчую вишивати іграшку на ялинку і виникло кілька питань. Може хтось мені допоможе... Перше, чи треба прати закінчену вишивку на пластиковій канві? Друге, яким клеєм можна приклеїти фетр на спинку? І як обробити краї між канвою і фетром? Бачила роблять такий шнурочок перекручений з ниток і пришивають. Але не можу знайти як це зробити.
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Дівчата, хелп! В садок малій треба якісь новорічні прикраси на благодійний аукціон. Вирішила вишити іграшки -ніде не можу знайти канву пластикову. Може хтось десь бачив, і підкаже. Бо не маю часу по всьому Львову бігати шукати.
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    дякую, я таке теж знайшла, але хотіла саме на канві(
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    В Аґрафці дивились?
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    вже мені підказали, що там є