Пластикові вікна. Де замовити?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Цитронка, 3 Жовтень 2008.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Скажіть свою думку:girl_curtsey:
    Порахували вікна - 6 і 5 камерний профіль Rehau, 2-камерне енергозберігаюче скло. Різниця між 5 і 6 камерним профілем біля 7тис. Вагома сума на даний момент, але в перспективі окупиться на опаленні.
    І так виходить з усім :girl_cray: - плитка, змішувачі, підлога, двері, фарба для стін...
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я б ще походила по різних виробниках й дистриб"юторах. Минулого року восени замовляла 3-камерні енергозберігаючі вікна, обійшла десь 6-7 фірм - при ідентичних умовах різниця на 5 вікнах набігла суттєва. Зараз весною знову мала потребу у віконному блоці, звернулася вже тільки в 3 салони з тих попередніх, частину через різні причини відсіяла. То станом на сьогодні мені, навпаки, вийшла краща цінова пропозиція в іншому з тих трьох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ціна хороша - знайома дала гуртову знижку. Це сума за 7 вікон. Питання в тому чи варто брати 6 камерний профіль з перспективою економити на опаленні (економія буде, не сумніваюсь). Я більше думаю про те, чи потрібно в нашому регіоні тих 6 камер. Це мансарда, гарно утеплений дах (30см), зимою без опалення було 10-13'. А з другого боку, це капітальні вкладення, не варто економити...