Плетіння з газет

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем mermaid, 27 Листопад 2010.

  1. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    накрутила я вже 160 тих соломинок, я думала ,що це нудніша справа, а з крутінням я легко справляюсь :girl_cool:, думаю з плетінням вже буде важче. От ще наплету хоч 100 і можна починати, напевно. Хоч я не знаю яка має бути приблизна к-сть тих соломинок в запасі, але навіть , якшо не хватить, то ж в процесі можна докрутити !!! ??? чи ні?
     
  2. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    ого, вам стало терпіння порахувати)))
    плести не буде важче, має йти швидше, ніж крутити.
    можете починати. в процесі завжди можна докрутити.
    а моя поличка поки стоїть((( малий захворів і я з ним нічого навіть не починаю робити
     
  3. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    ну з понеділка візьмусь за плетіння, бо на вихідних гості)))
    а ви одужуйте, і закінчуйте свою поличку.
     
  4. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    а можете хтось технологію тут виписати, а то по ссилці не відкриваєиться, хіба реєструватися спеціально треба?

    супер ідея і реалізація просто БРАВО!!

    і скільки таких ваших магазинів пішло на ту роботу?

    Розпитуюся бо давно вже задивляюся на такі корзинки в супермаркетах, але порівнюючи ціни і похабне виконання то думала що треба самій взятися, а про цю технологію давно вже чула. Навіть вже підібрала декілька тканин всередину щоб вкладки зробити. А ще думаю гарно можна як кошечки для білизни-шкарпеток використати. Коротше ідей море лиш час для реалізації знайти..
     
  5. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Дівчата, а що я знайшла!!!! мммм!! Бігом до чоловікових інструментів по дрельку і вже в скорім часі всі тут результати показуємо!!!
    https://www.youtube.com/embed/k-hTHERu5M4
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Плетіння з газет

    Проба пера ....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    не хочу брехати, але якщо мені не зраджує память, то разом я їх купила 7. використовую з 4 сторін де є біла частина. викидаю середину і викидаю ту частину де біла полоса проколота дірками. на даний момент з того всього зробила шкатулку для косметики і поличку і ще залишилось багато недокручених полосок і покручених також ще є. так що не так і багато газет пішло. Більше коштів піде на фарбу і декупаж, якщо будете прикрашати.
     
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    дуже класно виглядає. А як ви з двох кольорів то робили? ви фарбували перед плетінням??? бо дехто плете з газет,а вже готовий виріб фарбує.
    коробочки дужекласні))))
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Плетіння з газет

    Саме так
    раніше теж так плела, це перший раз пробувала плести двома кольорами, так мені було цікавіше (але завдяки тим кольоровим трубочкам добре видно, як я накосячила в узорах горшка для кактуса і підставці для ручок :))
     
  10. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    а ті трубочки не твердіють після покраски, чим ви їх обробили? тою...морилкою обробляли?


    ще раз розглядала, але ніц не бачу, то напевно тільки Вам видно.:girl_smile:
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    стають трошки твердіші, але то не критично і на плетіння не впливає
     
  12. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    а якшо я спочатку сплету, а потым пофарбую.?? так не важче плести? я вже напевно пысля Великодня за то вызьмусь, наразы трубочки лежать, чекають свого часу.
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Навпаки, стають м'ягші і приємніші в роботі. Фарбувала фарбою для яєць (жовтий колір) і чайною заваркою (коричневий). Морилку завжди забуваю купити.

    якщо фарбуєте в один колір, то люкс, а якщо хочете декілька кольорів, то не уявляю, як то зробити акуратно
     
    Останнє редагування модератором: 7 Квітень 2012
  14. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    так, дійсно. я зараз роблю іншим кольором, то спочатку пофарбувала.
    від акрилової фарби вони стали трошки твердіші.
     
  15. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Я як побачила яка то краса получається,все я вже сьогодні пройшла майстер клас по плетінню, ще б троха більше часу і почну тим делом займатись,я обожнюю всякі такі декорчики мммм,а ще зроблені своїми руками то взагалі без коментарів.
     
  16. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    так ,власне одноколірну для початку думала.

    а який лак використовували?
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Не повірите чим я сьогодні займалася.
    Всі на мене дивилися великими очима, і не могли зрозуміти, що можна зробити з скрученими трубочками з газети.
    Сьогодні за вечір я вручну накрутила 180 трубочок
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Я спочатку роблю, а вже потім читаю теарію. В мене трубочки вийшли не одної товщини, початок вузький, а до кінця вони в мене ставали грубші. Думаю, що все приходить з практикою.

    Дівчатка в мене виникло запитання, а чим ви фарбуєте готовий виріб щоб не було видно букв?
    Я вичитала, що коли виріб готовий, його покривать акриловою фарбою для стін ????, потім покривають морилкою, а в кінці лаком.
    Мене дивує фарба для стін, може я щось не так зрозуміла?
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    то нормально, якщо не надто сильно грубші в кінці. тоді зручно їх втикати одна в одну.


    я фарбувала акриловими фарбами (не для стін), вони без запаху і гарно зафарбовують.
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    А для чого призначена ця фарба?