Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Надёжной техники не существует (с) Кувалда
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    хоч мені і дайсон подобається але жінка каже що для неї найкраще центральний пилесос-їх вдома вже встановлюють?
     
  3. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    я сьогодні неочікувано для себе купив порохотяг миючий фірми Tomas. майже 2000 гривеників виложив. Фільтр у нього водяний. Пробував пилесосити - непогано. Мити попробую завтра.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А може, просто... не пити лишнього..? :)
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2011
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    такий?
    [​IMG]

    THOMAS BRAVO 20
     
  6. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    я не п"ю ваащє. У мене традиція - зранку 1 січня мити авто ... Але того року на дворі мороз...

    Додано через 2 хвилини
    Tomas Prestige 20 S
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    ...Браво!!! :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Существовала, пока новая маркетинговая стратегия в голову не пришла, все должно вовремя ломаться и устаревать

    Додано через 6 хвилин
    Я лише одну фірму знаю, вони вже давно ними займаються, хлопці відповідальні.. здаеться ;). Якщо треба кажіть, знайду їх контакти

    Додано через 30 хвилин
    А хто що може розповісти про автомобільні порохотяги???????????????

    Чоловіку потрібен, не мені, я вже маю :D
     
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Це точно.:D Недавно "полетіла" м"ясорубка, я подзвонила в сервісний центр, щоб замовити цю деталь, а мені заявили, що модель вже не випускається, і запчастини до неї також відсутні. Довелось купувати нову.:aggressive:
     
  10. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Майже півроку в мене Томас Браво Аквафільтр (такий як на фото вище) ...
    Пилососить, миє - добре; його обслуговування - миття і просушка займає час. Після звичайного мішкового пилососа - більше мороки, але приємніше - немає запаху пелюки під час прибирання і досить добре відмиває килим.

    Перед тим як його купив багато читав на форумах про миючі порохотяги і зокрема про той, що в мене, тому був готовий до миття і т.д.

    Для тих, хто планує купити порохотяг(стосується порохотягів усіх марок) скажу так: всі пилососи із аквафільтром (коли при сухому прибиранні заливається вода) і всі порохотяги після волого прибирання треба розбирати, мити, витирати, сушити. Не надійтеся на те, що коли ви купите порохотяг з аквафільтром чи миючий - прибирання для вас стане легшим. Прибирання буде чистішим, але не без додаткових витрат сили і часу від вас. Порохотяг з аквафільтром вам не підходить, якщо ви хочете в будь-який момент його дістати із шафи - поприбирати - відразу поставити назад у шафу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Я купила Samsung Silver Nano. Він маленький, потужний (1800), з додатковим фільтром і якимись крутими насадками. Я задоволена. Нічого особливого, але чистить нормально. Ціна 630грн.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Збираємося купувати вбудовану газову варочну поверхню та вбудовану електричну духовку. Сподобалась варочна поверхня з нержавійки, а продавець каже, що за нею складно доглядати і краще брати склокерамічну. Чи може хтось поділитись досвідом? Як такі поверхні в експлуатації, догляді?
     
  13. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Продавець правду казав про нержавійки. Мало того, що драїти треба обережно, ще й засобом спеціяльним пшикати треба, щоб блищало і без розводів було. Але якщо тако все зробити - то краса потім. Мені нержавійка подобається більше ніж склокераміка.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Така поверхня дуже делікатна і швидко втрачає "товрний" вигляд. Але я думаю при правильному догляді - цейпроцес можна відтермінувати. Жодних абразивних миючих речовин і жорстких губок, мити відразу після забруднення, бо коли засохне - повний ґаплик і взагалі бажано, щоб нічого не збігало, бо то шкідливо для поверхні.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Побутова техніка для кухні



    В моєї свекрухи з нержавійки і вона мені не рекомендує таку брати, якраз тому, що на ній "розводи" і т.д. Я зараз теж збираюся купляти вбудовану.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Ось найшла в інтернеті:"В бытовых условиях стеклокерамика является оптимальным материалом: его поверхность легко чистить". Дурять?

    І що ж то вибрати? [​IMG]
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Склокераміка чиститься легко, порсто потребує постійного догляду: зварили їсти - одразу помили плитку. І все. Чистота і красота.
    Я поміняла рік тому (щоправда, у нас електрика), не можу натішитися.
    А нержавійки кусок на духовці, то тільки й роблю, що чищу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    В нас з нержавійки. Дійсно видно розводи і важко за нею доглядати.
     
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    перепрошую, що вставляю своїх 5 копійок, коли питають про інше, але ми недавно придбали плиту, то я хотіла газову, тільки запальничка в неї електрична
     
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    А в мене варочна поверхня з нержавійки і я задоволена. Проблеми з чищенням і 'розводами' вирішив чоловік: купив спец.губку для чистки поверхонь з нержавійки, яка не робить подряпин і гарно чистить, а також купив шматочку з мікрофібри, якою я насухо витараю після миття і розводів немає :).
    А кераміка, якщо не помиляюсь, боїться гарячих плям від сиропів, варення (нам так в магазині казали)
     
    • Подобається Подобається x 3