Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    В мене склокераміка. Доглядати не важко, нічого аж такоговід соленої води чи від сиропів не стається, якщо зразу чистити то все нормально. Виглядає взагалі суперово :), ну принаймні мені така плита подобається. Але треба мати на увазі - баняки мають бути з ідеальним дном. Та й вся посуда в принципі - без нагорілого і вибитого, бо поцарапає поверхню. Алюмінієві баняки ставити на таку поверхню не можна категорично. Так що купуючи склокераміку як правило потрібно і посуд оновлювати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Так, склокераміка справді боїться плям від гарячих цукровмісних сиропів. Але я варення не вару вдома :).
    Нам не доводилось вибирати, оскільки газу у нас в районі немає, але навіть якби був вибір, я б добровільно відмовилась від газу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    у мене дома стоїть плитка від бош, віддали великі гроші але як 2 роки і жодної царапини :)
    цілком задоволена :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Я дуже люблю свою плиту, в нас Ariston на 4 комфорки на місці 5ї великий гриль. Дуже зручно і гарно. Але минулого року після чоловікового дня народження одна родичка зробила мені "послугу" - помила плиту.. І залишила подряпини.. Плита з нержавійки - ось така - http://www.hotpoint-ariston.pl/ha/productsheet.do?productId=48238PL
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Гарна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Нержавійка?

    Додано через 11 хвилин
    Бачу з дописів, що, переважно, люди задоволені, як нержавійкою, так і склокерамікою. Напевно, при будь-якому виборі не дуже помилишся.
    Буду рада, якщо ще напишете на цю тему.


    Я дуже часто печу, тому добрий вибір духовки є дуже важливим для мене. Хвилююсь, щоб не помилитись у виборі духовки.
    Заспокоюю себе, що гірше, як зараз не буде - духовка має більше 30 років, не працює терморегулятор... Але все таки...
    Думаю купити вбудовану електричну духовку Electrolux за 2000 грн. з конвекцією. Форумчаночки, а яких фірм у вас духовки? Чи добре вони печуть?
     
  7. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    В мене поверхня Ардо нержавійка. Ніяких проблем не має. Раз на місяць мию Гала кремом губкою (дуже м'якою), решта часу просто витираю ганчіркою для посуду з мікрофібри Стелівською (яка б засвинячена поверхня не була, ця ганчірка все гарно витирає). Розводи були від Сіфу і ще якогось там засобу. Поверхні вже 2 роки, виглядає чудово.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    угу)
    мені здається, це краще ніж кераміка :)
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    У нас все на кухнi з нержавiйки - вигляд супер. Менi дуже подобається. Ранiше мала керамiчну електричну плитку - нiчого складного немає, можна содою вiдмити, можна спецiальним засобом. До нержавiйки теж спец. засiб продається. Але у мене все простiше, я одразу все протираю мокрою паперовою серветкою i нiчого не видно.

    Додано через 1 хвилину
    А взагалiто я мрiю ось про таку поверхню, але то все мрiї :)
    http://www.trendir.com/archives/000371.html

    Додано через 7 хвилин
    Про духовки - я думаю що лiпше газова, якось тепло лiпше розпридiляється. В електричнiй не погано, але думаю що газова лiпше. На рахунок вбудована чи нi, я думаю що немає рiзницi.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Дуже оригінальна, я ще такої не бачила!

    Вибрала електричну духовку з конвекцією, завдяки ній тепло рівномірно розподіляється :)
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    З досвіду: духовку краще брати електричну. Може це у Львові вибір малий чи газові духовки погані, але всі мої знайомі вже поміняли духовки на електричні і дуже з того задоволені. А до газу чула багато претензій: у когось пригорає, у когось не рівномірно випікається...
    Та й здоровіше готувати у електродуховці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка для кухні

    Я багато печу, і при виборі духовки дуже дотошнов вивчала асортимент, в кінці-кінців зупинилася на комбінованій плиті, газові конфорки і електричнай духовка(+режим конвекції,+ окремий нагрів верньої і нижньої частини, +гриль, і різні варанти цих функцій), вже 3 рік користуюсь, дуже нею задоволена, випічка сперова, єдина проблема - безе, не дуже вдало в ній получається, але усі інші види тіста получаюся напрочуд вдало паска - висока і пухка, тай мясо має смачнющу скоринку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Читаю, і от, не повірите, саме сьогодні чоловік купує новий порохотяг! По телефону пробував мене проінформувати, що доброго віднайшов на неті серед безмішкових, але малий не дав дослухати. Мова йшла про котрийсь із Самсунгів,або ж ще з інших, то ввечері матиму сюрприз.:radist: Це, мабудь, буде перша річ по господарству, куплена без моєї участи:ninja:
    Побачимо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Років з 7 тому ми купили миючий пилесос LG.Така гадость. я вам скажу.Поки пропилесосиш, язик на плечі сам лягає.:))Важкенний, же й мішок з такого матеріалу, що спробуй витрусити пил звідти..з якимсь начьосом всередині.А миє..та так собі миє.Проблема була купити засіб для миття.Щось стоїть наш пилевсмоктувач у куточку, нікому немає до нього діла.А купили нормальний з нормальною чашкою для сміття.
     
  15. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    ва мене миючий вміщає 3 літра зара не скажу яка фірма бо на роботі, але заплатили ми 2500 гривень, не важкий бо на колесиках їздить зручний, але мити треба бо потім погано пахне, але даємо спец шампунь шоб не смердів....або просто шампунем або порошком миємо :)
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Це менi нагадує робота з Зоряних Вiйн :D:D:D:D

    [​IMG]

    Додано через 7 хвилин
    Блiн, такi грошi на "порохотяг" (вибачте, для мене це дивне слово... ще не привикла)
    У мене простий за $80. Нормально все чистить.
    http://www.dirtdevil.com/Products/productDetail.aspx?ID=38407

    [​IMG]
     
  17. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Це у Вас 80, у нас би 800 певні коштував :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Вже не задоволена. Поламалася ручка...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    Ну от, вчора "кінцево" ( що вже напевно купимо котрись) подивилися з чоловіком і старшим сином в "Сатурні" три Самсунги без мішків, кожен з різницею в 1о.ооо форінтів. Всі три вмикали, довго пробували, але жодного не понесли додому...
    Котрий дешевший- фільтр 11-- блідо- помаранчовий, фе, і ...запростий (вже для мене:D). Що середньої вартости--класний, все вміє- все знає, фільтр 12, чорно-срібний, дуже сподобався, але шумить дико, неприємно "гострий" звук. Третій, дорожчий- ну дуже гарний, бордовий, фільтр 13, але незрозуміло примітивні щітки:suicide:.
    Мене заклинуло на тому, що звернула увагу на ще один тип- виключно тихенький (наскільки може бути тихим порохотяг):dance:. Ще дорожчий, але дизайн так собі... Мені так сильно закортілося мати "безшумний"... :8:
    Словом, моїм мужчинам урвався терпець від моєї невизначенности, і ми забрались геть ні з чим...:sad:
    Завтра знову спробуєм щось вибрати.:D

    Додано через 1 хвилину
    Не кажіть!...Як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Порохотяг

    Я радилася з алерголом, як свій купувала. Основні поради були дві:
    1. НЕРА - фільтр, чи інший з аналогічною фільтрацєю мікрочасток
    2. не миючий, бо там застосовуються миючі засоби, котрі залишаються на поверхнях у вигляді дрібного пилу, який ми вдихаємо.

    Результат - дешевий, як борщ, електролюкс з НЕРА-фільтром. Цілком задоволена. З недоліків - він теоретично не дозволяє вбирати рідини, що з дітьми не дуже практично. Але зупу по кухні я збираю все одно. З'явилася невелика ржавчина на трубках. Однак за ті гроші, що він вже мені 3 роки служить - н шкода бде й поміняти.
     
    • Подобається Подобається x 5