Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяг

    А ми купили пилосос за 250 гр і вже 3 роки ніяк вмерти не може, і нічого в ньому холєра сі не ламає!!!:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Порохотяг

    на мій ціна була того ж порядку. точно не пригадую.
     
  3. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Пароварка

    А мені пароварку поларували на весілля!!! Мушу сказати, що я сама попросила, щоб мені її подарували...але люди вирішили заощадити, тому купили ну...трохи дешевшу пароварку...без корзинки для яйок та рису. Підкажіть...окремо це все купити можна???

    Додано через 46 секунд
    А взагалі...чоловік задоволений їжею....а я як задоволена...закинула овочі і мяско...і воно собі там париться...ніяких проблем
     
  4. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Пароварка

    +1 за манти!Якраз учора парила)))Просто і смачно.Завтра в мене за планом курочка з овочами;-)
    Такого рецептика я ще не маю в своїй колекції,дяк,будем пробувать;-)
     
  5. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Пароварка

    Купила восени пароварку, дууууже задоволена :) Готую собі майже все в ній - особливо люблю курячі котлетки та овочі.
    Хотіла б теж почути якісь оригінальні рецепти, діліться ;)
     
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Пароварка

    Відкриваю ходолильник: там купа всякого...і це всяке закидую туди, в основному це овоці та мяско, але знаю, що люди готують там все, все, що ми готуєм на плиті...наприклад, мене чоловік просить, щоб я зварила в пароварці пельмені...сміх....але треба попробувати
     
  7. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Фритюрниця

    Хто з вас користується фритюрнецею...хочу купити, але не знаю яку, одне знаю точно, має бути фільт для фільтрації масла. І друге питання...чи воно мені треба???
     
  8. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    мої знайома має, правда я незнаю яку саме. Користувала каже декілька разів, бо каже трохи за дорого 1л олії виливати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Маю Тефаль,досить вже стареньку,бо їй рочків з 5 вже точна є.Без фільтру.Користаю дууже рідко.По-перше підсадила всю сім"ю на правильне харчування,а з ним смаженого в олії не поїси дуже,по друге в мене великий розхід олії - на неї треба 2 літри,а по другому колу готувати на ній зась.Єдине що дійсно зручно,то смажити різдвяні пампухи))Картопельку та овочі готую може раз на пару місяців.Смачний сир в паніровці у фритюрі.
    Щодо теми,то знову витягнула млинницю,та напекла гору млинців.Начиняла домашнім сиром з чорницями.Замаринувала мяско на гриль,а ось гарнір ще не придумала,може овочі у пароварку запхаю,та не маститиму голову.Мала зупи Яринової наїлася,та пішла спатки))
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ви знаєте...я сама дуже хочу приготувати сулугуні в фретюрі, пампушки..та багато іншого. На рахунок олії...я колись дивилась передачу, що є такі фретюрниці в яких стоїть фільтр для олії, тобто, наскільки я вірно зрозуміла, то після жарки, вся олія переганяється через фільт, і на ній можна далі смажити, якщо я не помиляюсь то це була фретюрниця...мулінекс
    А на рахунок того чи вона мені потрібно...я вже так купила бутербродницю...готувала бутріки перший місяць, а тепер вона в мене живе в кладовці:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Скажу чесно,що готування у фритюрниці та у глибокій чугунній сковорідці має різницю лише в зручності процесцу,принаймні в мене.Мені фритюрницю бабуся задарила,тому і стала користати.В мене сім"я полюбляє хворост,то його дійсно легше у фритюрі обсмажувати ніж в сковороді.Якщо є такий фільтр,то взагалі класно.Але ми мало їмо такої смаженини,тому більшість часу фритюрниця припадає пилом.
    Я користаю комбайн,пароварку,млинницю постійно,а решта то вже під настрій)))Наразі спокою не дає мені ідея покупки машинки для домашнього морозива,бо воно в мене не переводиться цілий рік в хаті,ото і хочу сама навчитись робити.Теж мащу голову;-)
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    В мене є, бавилася десь місяця зо два, далі стоїть не користуюсь, мені легше в баняк налити олії і посмажити чим витягати ту бандуру, хіба маленьку купити? Якщо сім'я невелика то купити можна маленьку фритюрницю і оліїї вона небагато візьме. Але подумайте що ви будете смажити і як часто? Якщо зараз на вашому столі хоча б раз в тиждень є пампушки(хворост), або риба(курка, мяско) у фритюрі, чи овочі в клярі чи сир в паніровці - то купуйте,я кщо у вас це рідко на столі - тоді не варто. Олію треба міняти обовязково після риби і мяса( а у мене це 1,5 літра)дійсно накладно, через фільт прочищається але якщо жарили щось ароматне( або в сухарях) то той фільтр не дуже помічний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Родина в нас маленька 2 осіб, але скоро буде 3-є, на рахунок баняка...я ьак чебуреки смажила...що робити потім з цією олією, а так може коли буде фільтр, то на ній може можна буде продовжувати смажити картоплю
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    У мене якраз так не виходило, після чебуреків мука що на тісті горить під час жарки то я в процесі жарки міняю два рази олію щоб не смерділо горілим а у фритюрниці не так димить звичайно але на тій оліїї я вже не посмажу вдруге щось інше - мука горіла дається чути.
    Я бачила міні фритюрницю -сама на неї задивлялася але моя велика не дає купити ще одну, нащо мені дві?
    В плюс можу добавити - дуже смачні курячі крила в фритюрниці получаються, просто пальчики оближиш.

    Додано через 3 хвилини
    Якщо говорити про кухонні причандалля, то в мене того добра до біса і ще трішки - на разі маю нездійснену:no: мрію хлібопічка і електрогриль, ні звичайно купити я можу і гроші є, але місьця нема взагалі, мені дома сказали ще щось до дому притарабаниш буде у тебе в спальні під ліжком стояти:shutup::beee:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Ой Дана, не овіть мені душу. А на рахунок горілої олії та муки, яка в ній плаває...після жарки чебуреків я взяла сито дрібненьке + марлю (її я склала в 4-ро) і процідила таким чином олію, на ній можна продовжувати смажити...якщо вона не стала гіркою, правда гіркою вона в мене ще ніколи не ставала, смажила на стожарі - -мікс...оливкова + сонячникова
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    Маю, але не використовую. Ми майже не вживаємо смаженої їжі. А витягувати того банячиська, бавитися з олією, заливати, зливати... Та ну його, легше пательню витягнути.
    Чебуреки добре смажити, але краще я їх їсти не буду, ніж стільки олії переводити.

    Додано через 1 хвилину
    А можна детальніше, що то таке?
     
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    Та є така..вона схожа..на велику кофемолку, але то для любителів рідного морозива, як в Макдональдз
     
  18. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    http://www.elson.ru/133000/item132883.html

    а чому саме "як в Макдонаодс"?
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    Дякую, глянула на машинку для морозива :).
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    Олію не те що після мяса чи риби треба міняти, кажуть олію взагалі не можна використовувати для смаження два рази. Один раз її загрів, на ній посмажив що там було потрібно і все. Далі її потрібно виляти бо в ній робляться канцерогенні речовини.
    Тому я також наливаю собі трошки в пательню або невеличку гусятницю і смажу що там треба. Але в нас так рідно щось смажиться в оливі...:o

    Додано через 2 хвилини
    А може краще купити кухонний комбайн, такий з мотором як в трактора:y:
     
    • Подобається Подобається x 4