Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Ми нещодавно купили Liebherr. Добротний холодильник і без лишніх наворотів. Дешевше майже на тисячу на Південному або в магазині Bosch.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Побутова техніка

    Ми також про новий холодильник подумуємо, але нам складно бо з холодильником треба міняти мікро, духовку і кухонку - і все бажано одної фірми. Хочеться Bosch, он тільки не знаю чи є в них духовка яка в стіну вмонтовується.
     
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    В нас дуже гостро стала проблема покупки порохотяга який миє парою:confused:
    Мені подобається Zepter.Чи хто чув якісь відгуки про нього?
    Наперед красно дякую!!!:naci:
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Ми купили холодильник Вірпул - знадвору))) махіна, всередині місця реально мало і ще полички по висоті не регулюються:suicide:, зато морозилка велика і зверху красень:lol:
    Краще дійсно Індезіт, сестра купила, на вигляд менший а в середині не порівняти:tanksmile:
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    У нас холодильник Електролюкс. Вибирали довго. Хотіла Бош, задивлялася на Лібхер, але оскільки нам добрий дядько віз техніку з Польщі, то привіз те що йому сподобалося :).
    Я дуже задоволена, велика камера, великі шухлядки, одним словом мені підійшов.
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    У нас теж Лібхер, задоволені. Купляли рік тому в Домотехніці за 3050 грн. Камера на три відділення, механіка.

    А хтось має комбайн кухонний КЕнвуд? Хочемо такий купити
     
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    :confused:
    Прошу ще раз звернути увагу!!!
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Маленький приборчик. У мене посудомойка від БОш механік на 9 комплектів, миє добре, посуд влізає....от за цей винахід дуже вдячна тому дядьку,що її придумав
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А дозвольте полюбопитствувати, чому саме порохотяг з парою ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Ну, бо видається мені що чистить найретельніше, без усіляких хімічних детергентів, універсальний до будь-яких поверхонь...:y:
    От тільки поки я інфу збирала, мені в презент дістався миючий Томас ТТ з аквафільтром:confused:, але я і тим задоволена!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Такийhttp://www.websale.com.ua/products/THOMAS_Twin_TT_Aquafilter?
     
  12. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Ага, саме такий! В сухому режимі сміття і пил збирається у контейнер з водою, а перевага мокрого прибирання - майже досконале висушування.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Ми такий собі купили восени за 2500 грн., дуже задоволені (особливо чоловік, бо в основному він пилососить). А я люблю ходити після того босими ногами і відчувати чистоту:xaxa::clapping:. Ми перед тим, як купляти, перечитали купу інформації і відгуки про всякі-різні пилесоси. Зупинилися на цьому. Ми помітили, що навіть пороху менше стало у квартирі.
    А недавно був випадок, чоловік трохи інфаркт не дістав:8: : забув налити води у контейнер для сухого прибирання. Шо то було!!! Всі фільтри були в поросі, було що мити:8:. Але нічого, все пратює, ттт:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Тут пише що e насадка для миття вiкон, хтось ним вiкна мив?
    I як його чистити? Просто воду вилити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Насадка з мяким тканинним валиком. Мила дзеркало в шафі-купе, після того легко протерти шматинкою, щоб навести полиск.
    З миттям деталей трохи марудно:8: Але якщо під добрий (сильний) струмінь протічної води, то без особливих проблем. Додатково треба висушити деталі і базу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А мити треба після кожного прибирання чи в залежності від забруднення частин порохотяга?
     
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    При будь-якому прибиранні (сухому чи вологому) в контейнері збирається сміття (на вигляд як брудна сметана:8:) усі частини треба промити:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А я марю морозильною камерою,ще звесни не можу купити....проблема в тому,що нам потрібна з нержавйки,томущо такий холодильник,і вся кухні в тому стилі,білий ну ніяк не канає.....А купити таке чудо проблема....теретично в каталогах виробників вони є,а практично ні,інавіть під замовлення не везуть....от так....я вже згідна на любі розмірі,аби тільки сталевий...ЯКЩО ХТОСЬ ОСЬ ПОДІБНЕ ПОБАЧИТЬ,,,,ПИШИТЬ!!!!!
     
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Попробуйте подивитись в сервісному центрі Бош на Винниченка. В них багато такої техніки переважно Бош і Сіменс
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я також маю миючий ТОмас, але зараз збюираю інфу по порохотягаг для подруги, свій я їй давала, вона не в захваті, так само як і я.