Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Neytasa, 11 Травень 2012.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Віра з допомогою подруги написала нам листа:
    Дорогі односельчани, друзі, добродії. Щиро дякую всім, хто допоміг та надалі допомагає мені. Хтось перераховував кошти на банківський рахунок, хтось навіть поповнив рахунок на мобільному телефоні,а один молодий чоловік( Юрій з Рахова) прийшов додому з відкритим серцем, підтримав добрим щирим словом та приніс кошти. Кожне смс, що повідомляє про перерахунок коштів від небайдужих людей, дає мені велику надію, та тішить що є люди, яким небайдужа моя доля. Адже мені зараз терміново потрібно поїхати в клініку Казявкіна, бо маю велику надію на кваліфіковану допомогу лікарів, бо крім того, що я не можу сама ходити, в мене дуже різко падає зір! Зараз вдома мама мені робить масажі, роблю лікувальну гімнастику, займаюся на саморобному тренажері. З допомогою батьків можу вже деякий час стояти на ногах та робити кілька кроків. Приписав мені професор кіннотерапію, та на це також потрібні чималі кошти. Разом з батьками молюся за всіх добродіїв і маю надію, що завдяки вашому милосердю, моя мрія збудеться. Я ніколи б не могла подумати, що колись буду просити допомоги у чужих людей. Та зараз, у свої 30 років, сидячи в інвалідному візку, бачу своїх подруг, друзів, які йдуть щасливі зі своїми чоловіками та маленькими діточками, про яких я так завжди мріяла, в мене серце щемить і хочеться закричати на весь світ : "Я маю право на щастя!!!!" Я не прошу вас, я благаю, не відверніться, дайте мені шанс стати на ноги, а я з Божою допомогою збудую своє щастя!
    Нехай вас Бог благословить за ваше добре серце та щиру душу.
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Перевела, бажаю Вірі назбирати гроші і ходити, мати чоловіка і сім'ю, бути щасливою)))
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    На сьогоднішній день зібрано 1020 грн..... потрібно ще 6000: Girl_in_dreams:
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Земляки додали ще 2400! Тому залишилось назбирати ще 4000 грн! :girl_wink:
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Віра передає ВЕЛИКУ ПОДЯКУ землякам, які подарували їй компютер і допомогли підключити інтернет! Тепер вона на звязку і вчиться спілкуватися в мережі! Чекаємо її ХОРОШИХ НОВИН!
    Цитую:
    Від щирого серця.Хочу подякувати Володі за ноутбук про якого я дуже мріяла. І Юрові та Ігору з Рахова що підключили мені інтернет. Зараз я можу спілкуватись зі своїми друзями. Це моя невелика мрія.. .Допоможіть мені здійснити мою ще одну велику мрію- ХОДИТИ... Я дуже надіюся на вашу допомогу...
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Вірина поїздка до Трускавця перенесена на 8 травня, так як не назбирали достатньо коштів і до весни вже не було місць, коли звернулись для того, щоб записатись... Тому ще є час назбирати повну суму! Але є і хороша новина, держава виділила путівку в Крим на кінець серпня! Тому Віра в чудовому настрої і навіть почуває себе значно краще!
    [​IMG]
     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Відпочинок в Криму - це чудова новина! Бажаю Вірі багато приємних вражень!!!
    Нещодавно перевела на картку трошки грошей.
    Як думаєте, чи було б корисно раз в два тижні, наприклад, писати, що за цей двотижневий період поступило стільки-то гривень, до мети лишилось стільки-то. Можливо, така звітність посприяла б швидшому збору потрібної суми?
    п.с. забула сказати... Дуже гарна та оптимістична фотографія!!! Віра - молодчинка!!!
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    На сьогоднішній день зібрано 4150 грн. але довелося ще 605 грн. потратити на білети до Криму, так як це лікування в санаторії, путівку то дали, а на білети, щоб не позичати, взяли з цієї суми... Тому зараз є 3545 грн. Отже залишилось зібрати 4000 грн. :girl_smile: Сподіваюся до весни назбираємо!
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Ще раз переконалась, "Хто стукає, тому відчиняють"! Є чудова новина! Знайшовся меценат, який перейнявся історією Віри, провів переговори з Козявкіним і він дав знижку на курс лікування 50%! Це для родини Віри просто чудо! Тому вони передають величезну подяку Герльовському Івану Ігоровичу і звичайно Козявкіну Володимиру Іллічу, за їхнє співчуття і допомогу! Світ не без добрих людей!



    Все частіше Віра намагається ходити!
    [​IMG]
     
  10. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Розкажіть, будь ласка, як там Віра? Чи пройшла вона курс лікування, як її настрій та здоров"я, можливо, родина має якісь потреби перед святами, думаю, ми могли б провести збір продуктів чи грошей, одягу і таким чином влаштувати для неї та її родини Різдвяне диво?
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Дякую що пам,ятаєте про Віру :) Хотіла написати, чекала від неї нових фото.
    Поїздка в Крим пройшла чудово, а по приїзді подзвонили з Трускавця і повідомили, що є вільне місце і не потрібно чекати до весни! Тому курс лікування там вже проведений, оплатили так як і було домовлено 50%! Тому ще раз велика подяка всім хто посприяв в цьому і тим хто допомагав коштами! Віра повернулась повна сил і надій:girl_smile:
    [​IMG] - Віра на процедурі. Щаслива!
    [​IMG]




    Це звичайно було би чудово якби ми передали Вірі подарунок на свята! Також я хотіла просити про новий збір коштів... Так як ще потрібні курси лікування в Трускавці, а знижку не відомо чи ще раз дадуть :confused:
     
  12. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Оголосіть, будь ласка, у чому родина має найбільшу потребу. Якщо це одяг, то потрібен розмір, думаю, багато форумлянок мають достойні неношені чи майже неношені речі, можливо взуття. Яке хобі має Віра? Що вона полюбляє і чим захоплюється, чи читає книги, якісь тематичні журнали? Ми б могли зібратися коштами на річний абонемент чи щось подібне.
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Зараз найбільше Вірі потрібні спеціальні ходулі і ортопедичне взуття... Так як результати в лікуванні є чималі, тому потрібно їх підтримувати! Ціна на ходулі приблизно 400 грн.
    Я ще дізнаюсь де це продається і чи можна купити без примірки. А ходулі можна і так купити. Хоча Вірина родина дуже чесна, тому можна їм перечисляти на карточку, конкретно на цей подарунок, а вони би купили і відправили нам фотозвіт! :)
    Також на 13 травня запланований ще один курс лікування у Трускавці. На картковому рахунку звичайно, нічого немає.. Тому прошу усіх небайдужих долучитися до допомоги Вірі! :girl_smile:
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Цитую Вірине послання у групі, помилок не виправляю:girl_wink: бо говорять вони на своєму діалекті, так і пише, як може :girl_yes2:
    ''Добрий день вам усім.Хочу похвалитись я почала білше ходити по комнатах вірніше батьки мене водять і почала білше і крепше стояти біля опори. Я вас дуже прошу допоможіть мені я хочу ходити помаленьку але сама.Хочу мати свою сімю, батьки мої уже пожилі і не зможуть довго за мною ухажувати. Я вас усіх люблю!

    Хочу дуже подякувати людині яка не відвернулася від мене. Потурбувалась і виділила кошти купила мені ортопедичну обув. Я дякую і молюся за вас шоб ви були все время здорові і ваш сімейний бюджет поповнить у 100 разів більше.''

    Зараз на рахунку 100 гривень... Не залишайтесь байдужими...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2013
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Привіт, Оля. А ходулі вже придбали чи ще ні?
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Ні ходулі так і не купили... Я буду 11 лютого там, вже все конкретно виясню і розпитаю... Доречі хто має бажання щось Вірі передати, можемо зустрітись!
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2013
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Не хотілося про сумне...Бо хороший і оптимістичний період у житті Віри був зірваний трагічною подією... Хлопець, якому так подобалася Віра, який до неї приїжджав і з яким планували створити сім'ю... Помер у лікарні, якось не ясно і безглуздо, було погано, щось наплутали з ліками... Тепер там судова справа з лікарями... Вже не хотіла мучити її з питаннями... Тому деякий час Віра не виходила на зв'язок.... :sad: і якось питання про лікування затормозилось... Тепер беремся за все знову і маємо велику надію на краще!
     
  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Нічого собі!!! Чому так в житті буває? І так не солодко, зі здоров"ям проблеми, а тут ще такі трагічні подіїї....
    Давайте разом подумаємо, що корисне можемо зібрати і передати?
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Величезна подяка форумлянці, яка дарує Вірі ходулі! Це буде справжня радість і підтримка для неї!
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2013
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Подаруйте шанс на одужання Вірі Савляк

    Ще Віра просить гантелі по 2 кг. і великий м'яч для занять :girl_bye: можливо у когось лежать без діла?