подарунки до свят

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Komashka, 12 Грудень 2007.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    якщо хочеш з фото можу допомогти... кидай знимки я їх тобі змонтую... і не забудь про фонову музику
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    а я 2 дні ГУГЛЮ Любчикові за подарунком на ДН..вирішила, якщо моя дитина так любит техніку (праска, блендер і кавоварка в мене все "полетіли"), то б чому пилосос йому дитячий не купити...
    знайшла такий
    http://www.igrosvit.com.ua/product_info.php?cPath=100037_100089&products_id=1959
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    то трохи більше треба про людину знати..що любить, чим займається..а так можна подумати: раз краватки і запонки не його, то куплю спортивний костюм...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Улянка, за 250 грн можна і справжній купити:haha:))))))))))най дитина тішиться

    Адріася, дякую, але з фото не буду морочитись, бо навіть і немаю тих фото, то треба в батьків ритись шукати, а вже і часу немає.....
    мабуть все ж таки чекає мого татка щось більш приземлене:haha:)))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    І мені порадьте щось путнє:Свекру на початку травня-70:),хочеться щось особливо ,але він не "шматяр",нічим крім дачі особливо не цікавиться,"корисне"-дрелі,болгарки ,помпи,тощо вже дарували. :confused:Мої ідеї вичерпані :umbrage:нічо ПРИДУМАТИ НЕ МОЖУ.:clapping:рятуйте
     
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Ми колись свекрові купували ящик для інструменту. Може й вам щось таке для дачного причандалля?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    А мангал, чи дачні меблі, поливалку автоматичну...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    та в мене є пилосос за 300грн (принаймні він так у 2002 коштував), але суть в тому, що той гул задовблює, а це буде його тихенький милий друг:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    На Паску в чоловіка було ДН. Купила корзину-чемодан для пікніка. Всередині - тарілки, горнятка, ложки, вилки, скатертина, термос, дощечка для нарізання, ємкості на сіль та перець, 3 пласмасові посудини з кришечкою і відкривачка. Суперова штука.:y: Може комусь для подарунка підійде:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    І ми таке купили нашому шефові на день народження,В нього якраз після Великодня.
    Тільки у формі рюкзачка такого моднячого. Всередині все те саме, на 4 персони,в іншому відсіку типу як сумка -холодильник,на ліпучках, якщо що то помити можна, а з боку до рюкзачка ще такий плед звернутий. Класний подарунок. Він у нас дуже любить на природу виїжати, так шо сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    У нас на 6 персон. І чемодан з тоненького бамбуку. Але рюкзак також супер!:y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Варіант:)y:)
    Мангал-є,поливалка-є,От меблі бачила з ротангу,але вони близько півтори тисячи,мені трохи дорогувато.

    В них таке є.Чоловік виграв в акції від миргородської і віддав батькам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Сьогодні купили подарунок татові- мобільний телефон. Банально, не оригінально...але подумавши зупинились на цьому, знаю що сподобається, бо його телефону десь 2 роки вже і весь вбитий
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    А ви ще до нього щось оригінальне, пам"ятне зробіть. Ми з сестрою на мамине 50-ліття альбом робили. Взяли фоти де народилась, зі школи, молоді з татом, одруження, копії свідоцтв про шлюб, наші (малі, потім старші), кота...(можна ще щось) і наші коментарі: В такому то селі, бо це було в селі, в такому то році, в такій то родині народилась... пішла в школу, такі друзі, зустріла кохання тощо... Можливо, вам не підійде, але було досить приємно, тепло і по реакції видно було, що сподобалось...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    З фотами то добре, але я навряд. По перше віс татові фото "юних лєт" не у львові, по друге ДР-вже післязаівтра, та і взагалі щось такого плану на дрцгий рік на мамин юбілей зроблю....вона в мене більш синтементальна

    коньяк буде памьятним:haha:))))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    чоловікові 1 травня день народження хочу подарувати: кофту, альбом на 300 фоток(для роботи) і календар на стіну з фотками нашими - нормально буде?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Супер! Особливо календар на стіну:y::y::y: У вашого чоловіка золота дружина, судячи з дописів іншої гілки, він не завжди знає, як йому повезло!
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Так,відсвяткували перший рауд,подарила:білизну(футболка і труси одного кольору Фабіо),календар з фотами і альбом і 27 нарцисів. Завтра продовжуємо святкувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    що дарують дывчаткам на ПЕРШЕ ПРИЧАСТЯ?
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: подарунки до свят

    можна медальйончик з Матінкою Божою подарувати.в мене тато так похресниці дарував