подарунки до свят

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Komashka, 12 Грудень 2007.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Не знаю, чи етично, але я би пробувала продати сама і купити потрібну річ. Бо коли ставлю себе на їх місце, почуваюся трохи незручно. Не те, щоб аж страшно неприємно, але так якось... з гіркуватим присмаком.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    а коли я ставлю себе на їх місце, то все залежить від того хто і як віддає назад. якби мене просила змінити сестра чи подружка чи якась родичка, яка взагалі нормальна людина - прийняла б і змінила без ніяких неприємних осадів. якби віддавала би родичка не дуже нормальна (і такі в нас в родині є) - то тоді би точно неприємно було. коротше, важко пояснити якось.
    та не хочеться гроші на тому втрачати.
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Та ж сказано: люди, які гостюють раз в рік.
    Ну як втрачати? :) то ж подарунок :)
     
  4. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Якби ці люди Вам самі сказали при даруванні, що мають чек і можна поміняти у випадку, якщо Вам не підійде, тоді все нормально. А в іншому випадку мені здається не дуже етично. Тим більше, де гарантія, що чек вони зберегли?
     
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: подарунки до свят

    Люди вибирали, хотіли зробити приємне, а тут на тобі - не потрібно воно нам. Я нікого не хочу образити, але навіть якщо в них є чек, то я би не віддавала. Мені було би незручно. Краще дійсно самому продати, і купити щось інше.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    ну наприклад, я теж свою хрещеницю бачу раз в рік, але якби її батьки віддали мені назад іграшку і просили поміняти - зовсім би не образилась.

    втрачати гроші дарувальника. наприклад, сестра купила моїй дитині щось класне і недешеве, але непотрібне мені вже, то мені було б жаль продавати то за менші гроші.
    так, до речі, а звідки ви знаєте, що вони мають чек?
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Потрібні Ваші ідеї!
    Їду я на все літо в міжнародний інститут і моїм кервникам потрібно привезти презентик з України. Керівники - професори міжнародного рівня. Таке як алкоголь не підходить, бо те що вони пють в нас в Україні знайти важко, та і фінансово я не потягну.
    Пасувало б якийсь сувенір, але в той інститут уже років 10 їздять і таке як якась книжка, різблені тарілки, булави і т.п. уже не актуальні. Що можна подарувати цікаве і щоб було з Україною повязане?
    Ну і ще щоб воно не було дуже габаритне.
     
  8. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Сувенірні монети, різьблену скриньку, ляльку-мотанку?.. Це перше, що спало на думку. Минулого року в Бундес брала делікатну вишивану скатертину - дуже вгодила.
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Співробітниця скоро йде в декрет, а внас колектив дружній, хочемо зробити їй якийсь сюрприз, надути кульки на роботі, а що ще можна подарувати?
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: подарунки до свят

    То має бути подарунок один на кафедру чи кожному особисто?
    Можна купити карту України старих часів (типу як пергамент в рамі)
    Можна гру настільну (з тих оригінальних львівських, що на пл.Ринок продають), якщо ґумор зрозуміють
    більше нічого до голови не йде
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: подарунки до свят

    подарунковий сертифікат на фотосесію, чи якийсь магазин оплатити розвагу для сімейки . Якусь корисну книгу, або серію книг пов"язаних з вагітністю, материнством, ГВ.
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Тематика як би визначена і мета відпустки очевидна.
    Потрібна річ буде і корисна - столик для годування.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Колективний розум, поможи!
    Треба 2 подарунки для мами. Один , трохи менший, на іменини 8 квітня, інший , трохи більший, на 60-річчя 1 травня.
    Мама має зацікавлення: психологія, йога, ведичні знання, гра на фортепіано та флейті, театр - постановки, опера.
    Багато читає. Закордонного паспорта не має. О, між іншим, може - зареєструвати і оплатити їй паспорт в якості того меншого подарунка?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @cjomcjomka, абонемент на йогу , аксесуари для йоги, білети в театр, філармонія.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А мама з тих, що поїде/полетить? Бо по всякому буває, може їй той паспорт і без потреби?!
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А ось так з розбігу - що і де придбати з аксесуарів? Я ніколи з йогою справи не мала, і уявлення не маю, де він Львові то продається. Була б вдячна за підказку
     
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Один із подарунків, які я мамі подарувала цього року - абонемент в хороший салон китайського масажу. Там з нею і розмовляли і чайні церемонії влаштовували і вражали ароматерапією та стерильністю. Мама масаж зацінила і "як на світ народилась"(с). Сказати,що була задоволена - нічого не сказати))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В моєї мами нюанси зі здоров'ям, дуже мало що з масажів можна... Але от чайна церемонія - це ідея, треба пошукати! Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Це більше розслабляючі масажі, ще є для обличчя - для тонусу) Але я вас зрозуміла.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    краще через нет. Багато є гарних пропозицій з одягом і килимками. О, і може @Rona в цьому напрямку щось підкаже.
    в Опері є надзвичайно цікаві пропозиції. Подивіться на сайті. Тільки спокійно, бо мозг може взірватися від різноманіття.
    І в Заньковецької багато прем"єр .
    Ще гляньте на СуперДіл . В Трускавець-Східницю пропозиції дуууууже цікаві. Ну і там же
    теж + :girl_yes:
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 2