Покритикуйте, будь ласка!

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2012.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    і я так кажу, або якийсь лілійковий.

    Я також дуже не люблю коли деталі вилазять за листівку. Одна справа коли краєчок чогось, а коли онтак майже 1/3, тоді вже не дуже добре.
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Буде АТС, покищо не наклеєна на основу.
    Стрічка мені не дуже пасує, по кольору, вибрала ту що найбільше підійшла з моїх запасів.
    Я готова до критики:girl_wink:
    [​IMG]
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мудрувала я, мудрувала й ніц доброго не вимудрувала. ))))
    Так що доведеться на помилках вчитися цього разу.
    Фото не дуже вдале, бо нічне, але думку скласти можна. Які в кого думки?
    [​IMG]
    І ще уточнення. Цвяшки світліші, стрічки цілком видимі. За дня перезнимкую, то покажу ще денне фото.
    Робила за шаблоном, тому дуже не було куди розганятися з елементами. Треба було чітко його дотриматися.
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені дуже вибивається отой білий папірчик з тисненими квітками, якийсь він з іншої опери.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    А мені він на пеленочку змахує, на якій малятко лежить. Тільки я б може дала його чуть менших розмірів.
     
  6. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    мені теж здалось що то пеленка, але якась вона дуже "рівна", і малятко на ній ніби "висить" десь в повітрі... я б тій пеленці додала "пом"ятості" і нерівності.. взяла б той папір пом"яла і зробила б так ніби маля на ній лежить,більше пом"ятості дала під дупцю, якось напевно б той папір білий трохи "завернула"..
    і дивлюсь воно так рученята до верху здіймає - можна було б дати два - три метелики з того паперу що фоновий - ніби воно їх ловить...

    або ж якщо брати без того білого паперу - то можна зробити було з мережива чи шебі-стрічки гамак (ніби маля в ньому лежить), гамак я б робила з чогось прозорого - щоб було видно контури дитини.. кінці гамака можна "зафіксувати" метеликами - ніби вони його тримають/несуть...

    сподіваюсь ти мою думку зрозуміла :) але тяжко щось казати без самого шаблону...
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    А я б малятко "посадила", може, навіть, на той вірізаний напис у лівому куті листівки, або просто на якусь подушку і пару іграшок "розкидати" біля манюні.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Осьо шаблон.

    Від спонсора дістану. Штамп лежачий. ))

    Я от подумала, може, зробити малючка трошки більшим. І покласти під нього серветочку, тоді не буде висіти в повітрі.
    І про метеликів ідея пришпильна.
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Дуже хочу критики на листівку, якась вона мені не альо і все. Нічого не мінятиму, бо вже нині даруватиметься, але на майбутнє хочу знати думку зі сторони. (Розмальовувала Яниними волувками)
    [​IMG]
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Довго я думала, що тобі тут відповісти й щиро кажучи, ніц не придумала. Метеликів я би трохи інакше ліпила, але оскільки то робила Яночка, то критикувати дитячу роботу не можна, бо то ЗАВЖДИ гарно. Єдине, що би я міняла, то забрала би квіточку внизу й трошки посунула ті два маленькі малюночки (квіточку й подарунок) уліво. Ну і мереживо під подаруночок не давала, а під фіолетову рамку під ним. Напис, до речі, можна би було прибити на сам папірчик, не ліпити окремо. Думаю, саме ота кількість наліплених елементів трохи й дає відчуття розгубленості, бо не знаєш, що є остновним, на що звертати увагу, бо все разом її привертає.
     
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Лілюська дякую.
    Квіточку також ліпила Яся... як і штампувала перший варіант штампу там де Ти казала :). Довелось його приховати, бо трішки розмазався він в неї (хоч на тренувальних листках був суперським, тренувальним і приховали).
    Ти сказала про те, що власне мені й не подобаллось, але я не могла зрозуміти що це. Ота наліпленість і відсутність акцентного елемента. Дякую, за те, що допомогла це зрозуміти.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Щось я нині робила листівку й захопилася... Переборщила, здається. А ви як кажете?
    Трохи лямпа засвічує те, що вживу аж так не виділяється, та все ж.
    [​IMG]
    Наступного разу треба буде вмикати гальма десь насередині процесу, а то переборщити - це не жарти. Додати щось завжди можна, а от відняти тяжко... :girl_crazy:
     
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    мені дуже подобається! А що тут зайве? Як на мене то все гармонічно дивиться! Супер
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Та щось я і на тло метелика й квітку причепила гарячим тисненням, і фарбою напацькала багато. Але як ви кажете, що все гармонійно, то буду трохи міняти погляд на цю листівку. Вона мені теж подобається, але щось стільки всього я на неї наліпила, додала, що здалося, що переборщила. :blush:
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені тільки метелик лишній видався. Але як ви кажете, що вживу не так сильно виділяється, тоді все ок.
    А загалом листівка дуууже красива!:girl_tender:
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    поки не написали - я метелика і не бачила. може й справді краще без нього було б. бо тепер, коли побачила - то зайвий трохи. а так мені ця кольорова гама так подобається.. ммм...
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені і квітка, і метелик зайві. Але то вже як дуже придиратись.
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Ага. Мені так само, але метелика спочатку не побачила, прийшлось приглядатись, тепер вже коли знаю, що є, то трохи зайвим здається, а до того все було ок)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Пудра мала бути біла, а вона виявилася якоюсь жовтуватою. Не знаю, чому так сталося. ((( От метелик із квіткою й виділяються...
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Може стара якась? Або перепалилась і стала жовтувата.

    А... є як є, не буш тепер того викидати. Я б трохи дівчинку ближче посунула, але то таке. Там не тре було ні квітки ні метелика, але вже є. Ну то що їй зробиш.