Покритикуйте, будь ласка!

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 25 Лютий 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Без поняття. Я в тих пудрах не розбираюся.
    Воно мало бути біле. І якби було, то би так по-дурному не виділялося. Ех...:sad:
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    пудра могла мати певний відтінок (у мене схожа є, наче біла, а дає рожевий відтінок)
    зрештою, якщо б рятувати цю листівочку, то я б на місце квіточки поверху вчепила б аналогічні квіточки, з тих, що уже є на листівці, так щоб було видко трохи ту жовтизну.
    а метелика - затонувала б маркером по контуру в тон надпису
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Ну, метелик там навмисне схований, аби його зразу не було видно. :blush: І квіточка теж не має кидатися в очі. Листівка робилася із задумом під назву "країна снів" або "країна мрій". То моя перша шебі листівка, так що матиму урок на майбутнє. ))
     
  4. latyana

    latyana New Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    З власного досвіду скажу, що листівочку з білимим елементами дуже тяжко робити. Білий на фоні іншого білого завжди відрізняється. Мені здається відтінків білого ну ду-у-же багато.
    І, ще моя думка, я люблю все, що можна рівно поставити, ставити рівно. Якщо би надпис був приклеєний рівно, можливо листівка не була би так перегружена.
    А що до задуму листівочки, то вдалася вона на всі 100 %, я, наприклад, на шеббі ніяк не наважуюсь:pardon:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    У мене навпаки - або побільше того, що можна косо поставити. :xaxa:
    Та й конкретно в цій листівці були би три рівні паралельні смуги: два мереживні краї і напис.
    Дякую. Я давно хотіла спробувати. Це перша спроба. І попри те, що мені в ній не дуже подобається, вона таки мені вдалася. :blush:
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    я завжди знала, що однією рукою робити листівку. а другою складати конструктор то ніц доброго. хотіла зробити стриману листівку братові на ДН...поки що думаю чого б то ще додати, можна щось наклеїти хіба зверху. що скажете?
    [​IMG]
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    може щось і варто додати, але я поки що не бачу що саме.
    п.с. мені тіко форма папірчика з текстом не подобається...
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    форма папірчика з текстом, абсолютно не підходить до надіроколених країв і навпаки.
    От якщо то надіроколене звузити у п*ять разів (по висоті) і також з обох боків пройтися тоді дивитиметься ліпше. На мій смак. Бо як давати таке діроколення то десь логічно, що воно або по колу має йти ну або не такої ширини. Н і кольори. Нема глибини. Той салатовий глямур, абсолютно не личить тому рожевому литскавому і ше налапаний аркуш з підписом. Не читається ні кольором, на композицією.
    Я б міняла все.
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    ІМХО, цей дірокол не пасує до чоловічої листівки. Якщо хотіли стриману, то до даного "папірчика" з написом я б дала папір без дірокола і під низ обов'язково чуть темнішу рамочку на 2-3 мм. Основу матову, без блиску, а стрічку з рафії дала б вертикально зліва, без бантика, можна в "два обмоти".
    Трохи сумбурно, але якось так я то бачу.
    Ага, і ще: який розмір листівки? Мені здається, що вона досить велика, може якщо дати меншого формату (напр. 10*15 см), то той напис не буде такий одинокий на листівці.
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    дуже дякую. нині зранку вирішила що то не листівка, а якийсь кОшмар. буду робити іншу, а це буду мати як наглядний приклад як НЕ робити.
     
  11. BirdCurse

    BirdCurse New Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Вперше сама робила фетрові квіти. В житті кольори квітів і листків трохи світліші і трохи яскравіші.
    [​IMG]
    Здається, зверху забагато простору. Незнаю, чи обрізати світлий фон трохи, чи так залишити. І ще сумніваюсь на рахунок кольору стрічки.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    світлий фон не обрізайте.
    з стрічкою можна погратися - поприкладати різні, але мені і так подобається.
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Я думаю сюди б ще пасувала (якщо змінювати в мому уявленні) то стрічка оливкового кольору:)
     
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Нє-нє, з фоном все гут, якраз акурат композиційний центр, а як обріжете, буде тягнути вверх. І мені теж зараз все подобається.
     
  15. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    пробуємо робити запрошення на весілля власноруч, зробили заготовку, підкажіть може щось не так чи чогось бракує:
    [​IMG]

    стрічечку, думаю, потрібно на пів сантиметра ширшу і слово "запрошення" буде друкованим
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені кольорова рамка під написом не дуже. Я би розширила прямокутник із написом так, щоби кольорова рамка була тоншою за стрічку. Або не давати того під написом узагалі. Просто стрічка, слово "запрошення" і дати півперлинки під ним і все.
     
  17. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    а не буде запусто? може стрічку тоді ширшу спробувати?
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені здається що фіолетову підложку не тиреба забирати, а більий прямокутник з написом зробити більшим. Щоб фіолетовий колір був таким тоненьким обрамленням. Стрічку ширшу не треба.
    Можна ще бантик спробувати зробити двошаровим фіолетовий-білий.
    Фон я так розумію тиснений? якесь те тиснення розмите, воно таке і вживу чи чіткіше?
     
  19. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    Мені воно до весільної тематики зовсім не пасує, я в взяла папір з текстурою під льон.


    Повністю підримую - гарна ідея.

    Ну і на свій смак, я б ту стрічку перемістила в нижню частину, а напис - вгору.
     
  20. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Покритикуйте, будь ласка!

    тиснений, може так виглядає через якість фотографії
    ми пробували-вибирали різні, той найбільше сподобався - такий ніжний)
    Дякую всім за підказки, з фіолетовим прямокутником ще поексперементую і сподобалась ідея про двоколірний бантик :girl_smile: