Польські шенген візи для нащадків переселених 1944-45р.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем miafox, 6 Серпень 2014.

  1. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Підкажіть а довго йшла довідка
     
  2. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    Офіційно не можна.

    Надіслано від мого ALE-L21, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ultra

    ultra Well-Known Member

    я її брала давніше вже, тоді вона прийшла десь до 1 міс. А потім почали вистлати довше і 2-3 міс

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Подавала сьогодні документи, кого може цікавить. Сказали мені в візовому центрі, що довідка про переселення дійсна 9 років.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    а далі що робити? нову замовляти?
     
  6. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Підкажіть , чи хтось звертався до архіву в Польщі з метою отримання спадщини , до прикладу землі , яку наші діди і бабці залишали при переселенні ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Згідно цієї угоди, згідно якої переселяли. УРСР мала віддати гроші за майно, залишене в Польщі переселеним українцям. Знаю, що в Польщі виплатили одному полякові, ще в 2006 році гроші за залишене ним майно в Україні, і то він подавав в міжгародний суд.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  8. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Незнаю, Того не сказали. Раз у нас вже безвіз, то може і не треба буде за 9 років візу??

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    За майно , Вроді була якась компенсація . Залишила прабабуся багато землі , за яку не було компенсації . Але знаю, що дехто вже звертався в Польщі , та отримав право власності на землі залишені при переселенні . Тільки це ще не дуже поширена практика , та й не багато готові поділитися інформацією щодо процедури .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Теж цікавилась багато, і читала як укр так і пол мовами. Інфо, що Польща дає якісь гроші українцям чи навпаки не знаходила. Суть ж умови полягала в тому, що Україна компенсовує українцям втрачене/залишине майно (в тому числі і землі)в Польщі. Ну і віповідно Польща нічого не винна українцям лише полякам. Теж чула й таку інфо, про яку ви говорите. Але з логічних міркувань, що саме по цій угоді хтось, щось отримував, сумніваюсь. Хіба, може довели, що поляки і їх виселили не правомірно... Ще пошукаю інфо в інтернеті....

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  11. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    В неті власне немає інформації . Є далекі родичі , яких не дуже смію випитувати , бо спілкуємося лише десь на сумних подіях , від яких взнала що зробили собі документи на землю .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В Польщі з землею не все так просто, до прикладу, іноземці не мають права володіти землею, нема права купити землю, навіть не можети володіти будинком, бо ж він на землі стоїть. Якось так.
    А з іншого боку, навіщо вам земля??? Якщо ж це дkя с/г, то вона відносно не дорого коштує.
    Десь 100€ за сотку. Але з власних спостережень: землі тут валом, людей дуже мало, хто хоче працювати на землі. Дуже багато трудового наcелення імігрували в більш розвинені країни.
    Якщо довідається, якою дорогою пішли ваші родичі, спробую на місці довіданись подальший шлях.

    Зараз читаю, що до 30.04.2016 взагалі діяла заборона на продаж землі іноземцям. Зараз, трохи спростили. Можеш купити, якщо маєш 5 років мельдунок в гміні і є родинним господарством, що хоче обробляти землю...


    Дочиталась, ще до такого, що в Польщі, якщо, успадковує землю іноземець, то є ймовірність, того, що твоя країна, може тобі віддати кошти за, цю землю, якщо між Польщею і твоєю країною є відповідний договір.

    Треба почитати, що говорить Цивільний Кодекс, бо є різниця коли помер власник землі, вирізняють дату до 14.02.2001. То отримувач спадку має відповідати певеим критепіям (вік, освіта). Czy cudzoziemiec dziedziczy spadek w Polsce | Portal o dziedziczeniu, spadku i testamentach
    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата а хтось по такій візі їздив в Болгарію? Не мало б бути проблем, це ж шенген?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Була в інших країнах ЄС, то нічого не казали. Перетинала кордон Латвії.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Я їздила по шопінг візі. Проблем не буде точно.
     
    • Подобається Подобається x 1