Пора робити конкурс скрап-листівок!

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2011.

?

Мені подобається тема конкурсу:

Голосування закрито 29 Червень 2011.
  1. "сукня" для найкращої подруги

    5 голосів
    14,7%
  2. запрошення на каву/чай

    21 голосів
    61,8%
  3. обидві подобаються

    8 голосів
    23,5%
  1. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Маруся-мама,тоді, варто,розказувати правду всім на загал, щоб в наступних конкурсах це не повторювалось.:girl_yes2::girl_wink:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Чесно. Не хочеться папрати в тому руки. Кожен поступає по своїй совісті. Якщо комусь нечесні шляхи пасують - нехай ними ходять. Ми просто зробимо висновки на наступні конкурси. І поділимося з іншими організаторами. Того нам вистачить.
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Діти теж... закриють очі, і думають, що їх ніхто не бачить...
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    А чи є технічна можливість зробити так, щоб не було видно скільки голосів за яку роботу є (хіба модераторам, щоб слідкувати за накруткою), а оприлюднити цю інформацію вже по завершенню голосування? Може тоді не буде такого, що перше-друге місце відомі ледь не в перший день голосування, і об'єктивнішим буде розподіл голосів.
     
  5. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Я вже теж це пропонувала (так було б правильно з погляду соціології, тому що ті, хто не може визначитися самостійно, часто голосують за лідерів), але мені відповіли, що це надто складно.
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Добре, що не "неможливо":) Отже, залишається надія;)
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Надії нема. Технічні можливості це не дозволяють.
    Повірте, дівчата, що в конкурсах ми би з радістю цим скористалися.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    я взагалі поки не проголосую не дивлюсь в кого скільки голосів, щоб не було спокуси "переміняти" на користь відстаючих.

    але щось тяжко що після говорення-обговорення знов народ накручує, але най вже буде як є, я так надихнулась роботами - капець :)!
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    ага, я думала досвід конкурсу метрик був доброю наукою і відіб"є охоту "побавитись" у будь-кого, але ,на жаль,ні. Всетаки люди люблять на власні граблі наступити,чи як?:connie_pull-pigtailшкода,що знов такий гарний конкурс має якісь негативи.

    я досі не проголосувала. щось мені тєжко вибір йде:)
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    хіба що "голосувати" автору конкурсного допису в карму, а потім вручну заносити результати в таблицю.. але на це треба трохи вільного часу..

    не знаю, що там за накрутка, але лідирують достойні роботи, направду. Я проголосувала за іншу роботу, завжди оцінюю так, якби я хотіла отримати таке запрошення чи роботу в подарунок. Частенько ця робота не є лідером.

    щкода, що дорослі люди переймаються дитячими проблемами.. б"ються за лопатку чи відерко, забуваючи, що треба просто дістати задоволення..
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Я також!
     
  12. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Тут така штука, махінації нехай будуть на совісті самих махінаторів))) А конкурс класний і позитиву при перегляді дає ого-го як багато))
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2011
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    слухайте, а як ви ті махінації бачите? просто в голові не вкладається, що комусь так то перше місце треба, що б що влаштовувати розсилку в ПП що б проголосували чи як? як раніше писала Ліля, всі конкурси треба сприймати як забавку але не гонки за призом. Або просто не оголошувати приз до кінця конкурсу, що б лишніх соблазмів не було. Або після конкурсу якусь доску ганьби робити, що б наступні рази навіть бажання не виникало махлювати
     
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Перепрошую, а що ви до мене придерлися. Я написала загалом про конкурс і спори і усьо:girl_wink: Але ж перегляд листівок всеодно настрій підіймає, нє?
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Але нажаль так не є, і є власне гонка за призом. Так було і з кулінарними конкурсами. Тому у мене відпала будь-яка охота будь-коли мати справу з такими речима знову. І коли бачу несправедливість, вона мене надто сильно болить.
    Я собі сказала, це останній раз!
     
  16. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    я перепрошую, але ви мене не правельно зрозуміли. То просто загальне питання до всіх, з цікавості, як то побачити? бо я не помічала. А ваш допис взяла за основу цитати. Ще раз перепрошую
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Як це не сумно писати, але для того, щоб таких речей було менше, треба або призи скромніші або приз-сюрприз. Тобто, щоб ніхто не знав яким він буде.
    Призи суперові і недешеві. Я як їх побачила. Ох... Захотілось щось зробити ТАКЕ, щоб не тільки в уявіклацати тими кльовими дироколами , або різати не на старому журналі, а на коврику (ех). Тобто призи стимулюють. Але на жаль декого часом стимулюють забагато.
    Було б дуже-дуже прикро, якби традиція форумних конкурсів перервалась
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Вона не перерветься. Ми вчимося на помилках, але падаємо, встаємо й вчимося далі.
    Шкода, правда, якщо вони будуть без Марусиної участі...
     
  19. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    На рахунок махінацій.
    Як я тільки зареєструваась, то мені два чи три рази приходили ПП з проханням проголосувати від форумлянок. Правда кожний раз я не виконала цих бажать. Це не в мому стилі, та й не справедливо, як на мене.
    Навіть не знала, що зараз далі такі "нечисті діла" є. Прикро(((
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Такі діла є. Але власне таємне голосування допомагає, а крім того вже виглядає, що народу набридла така маніпуляція їхньою думкою. Не прислухаються, як можна побачити. То не може не тішити.