Пора робити конкурс скрап-листівок!

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Червень 2011.

?

Мені подобається тема конкурсу:

Голосування закрито 29 Червень 2011.
  1. "сукня" для найкращої подруги

    5 голосів
    14,7%
  2. запрошення на каву/чай

    21 голосів
    61,8%
  3. обидві подобаються

    8 голосів
    23,5%
  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Основне, що ще на ДП багацько конкурсів проводилося.
     
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Але ж як вони не бояться того, що та форумлянка може поскаржитися на конкурсантку і її роботу знімуть з конкурсу. Чи так не роблять?
    Довгий час я читала-перечитувала тему, і ніяк не могла зрозуміти про яку таку накрутку голосів йдеться. Тільки недавно до мене дойшло.
    Я брала участь у першому вишивальному конкурсі "Моя мрія", зайняла там почесне останнє місце, але мені зовсім не хотілося виграти. А хотілося взяти участь, просто так, без призів.
    І дуже обідно буде, коли форумлянки саме через ці накрутки не захочуть брати участь і подальших конкуурсах.
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    ну мушу певно написати. бо щось читаю і ніяк не в'їду.

    люди, як маєте проблему з накруткою, то пишіть відверто -хто , що і коли.
    два дні тут товчете "про щось", при цьому явно в негативному руслі.
    і чого це все поза плечі.

    ну раз не хочете, що б так було і надалі - афішуйте дану подію назагал і називайте імена. бо інакше таке буде ЗАВЖДИ.
    а як не хочете афішувати - то поза плечі то все обговорювати не варто.

    п.с. давно казала, зажди було й буде - суб'єктивне голосування за друзів/кумів/сестер і братів.
    але, якщо боротися з маштабністю чи з розсилкою , чи що там запідозріли, то говоріть про це відверто.всьо.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Та най і буде. Тут логічно все.
    Розсилка ніяк не вплинула на результати голосування, тому я написала на форумі виключно для того, аби достукатися до совісті. Та й не автор роботи просила про голоси. Тобто автора не розкрили, анонімність не втрачена.
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Конкурс класний, всі роботи такі різні.
    А про голосування, до оголошення результатів - анонімне все таки більш об*єктивне. Голосувала за ту, яка не дуже то і в фаворі.
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Підтримую Касю, якщо когось звинувачувати, то прямо і конкретно. Бо всі вирішили (судячи з вищепрочитаного), що накрутка голосів іде тааака масштабна, що капець. Але
    В лідерах зараз чотири роботи. Плюс п'ять робіт мають більше 10 голосів. І всі, хто тут писав, думають про махінації з боку когось із цих лідерів. А автори тих робіт тихенько читають, і їм мабуть не дуже приємно. Якщо і була якась накрутка в тої роботи, про яку писала Ліля, то це вже на совісті автора.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    зараз вже так не вийде. Хіба сам "фальсифікатор" зізнається. Але автора ж краще не викривати, бо ж Ліля казала, автор міг бути сам не в курсі.
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2011
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Звичайно міг би бути і не в курсі. А тут роздули!..
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Дівчатка, я навмисне в перший же день написала про "накрутку" й нечесні способи боротьби, аби люди замислилися. Оприлюднювати не хочу, бо обіцяла "інформаторам". Мусите просто мені повірити на слово, що було таке щось, але на результат конкурсу це не вплинуло.
    На щастя, ми розсилаємо тепер ПП від цілого форуму, тому накрутити голоси не так і просто. Є певні закономірності в голосуванні на кожному конкурсі. Зараз вони теж прослідковуються.
    Якби розсилав автор, ми би дискваліфікували, бо тоді анонімність напряму перекреслена.
     
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Глянув на голосування - так цікаво :)
    Мабуть єдиний спосіб не допускати таких гонок - приховувати ще й кількість балів, щоб було видно тільки по завершенню голосування в кого 5, а в кого 45.
    Тоді й буде невинна розвага на позитиві та без тих інтриг :)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Щодо скромніших призів, то ні. Таки думаю що варто щоб приз був цікавий, вартісний а не ще одне якесь, що буде валятись в задній шухляді.
    Так призи коштовні, і я могла ті гроші використати на себе чи на своїх дітей. Так, могла. Але я обрала аби вони пішли на інші цілі, благодійні.:girl_haha:

    Але мушу погодитись, що призи показувати на перед не варто. Але і тут є свої недоліки, бо я вже зауважила що коли люди не знають який буде приз вони не спішаться приймати участі в конкурсах, тобто подається не 25, а лишень 10 робіт. А шкода.
     
  12. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Теоретично можна зробити щоб виглядало так :)
    [​IMG]
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Ми вже тут придумали, що буде голосування через коментарі в карму. А хто не вміє - в ПП.
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    я то слабо уявляю
    піде розсилка про конкурс, яяяяк всі почнуть голосувати, то можна втратити частину голосів, бо в Панелі користування відображається лише частина карми, приблизно 100 останніх подяк (чи ти маєш можливість бачити всю карму?), а ще дехто за самі дописи (з конкурсними роботами) дякує, а ще дякують не тільки за ці дописи а й за інші....
    шкода, якщо буде втрачено частину голосів

    чи ви молодці і все це продумали?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Ну, адміністратор і супермодератори можуть бачити карму в іншому режимі. Тому ні один голос не втратиться. ;) Вся карма зберігається й нікуди не пропадає, просто на форумі її не видно, бо так краще для його завантаження.

    Виглядало би це так, що треба було б не дякувати просто, а натискати +/- і писати "віддаю голос за роботу №** + назва роботи.
    Заодно й проблема переголосовування би зникла.
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    я, хоч ніби супермодератор, але карму всю читати не вмію. :) Тому мус мене навчити, бо не зможу конкурси провадити! але то таке.

    На мою думку, не потрібно вигадувати велосипед - є така технічна можливість на форумі як голосування - то й потрібно користуватися.

    а ідея з кармою, імхо, не принесе бажаного результату. По-перше, потрібно перевіряти всіх голосуючих на к-сть дописів. Нагадаю, що новозареєстровані особи не можуть голосувати, поки не наберуть 30 дописів - це власне було зроблено, щоб не було накруток через створення нових реєстрацій. Крім того якщо багато конкурсантів, то усі роботи не буде змоги помістити в один допис. Якщо зробити хоча б два дописи, то кожен зможе в карму написати до КОЖНОГО повідомлення в гілці. А це необхідно не лише реєструвати голоси, але перевіряти від кого, щоб той хтось не голосував двічі, тричі і перевіряти на новеньких... Чесно скажу, що я на таке часу не маю... і ти, Лілю, впевнена теж з тим бавитися не захочеш.

    Окрім того, коли ми голосуємо так як є зараз, то чітко видно, що система прийняла твій голос, а через ПП чи карму як перевірити чи бува модератор не забув тебе порахувати? і зрештою це є зайва підозра на модератора, що він підтасовує результати! Тому я проти! :)

    Залиште як є! Нехай сумління гризе фальсифікаторів. Зрештою в повідомлені про конкурс можна писати нагадування, що не варто слухати прохачів і йти на поводу інших. бо це не за правилами і таку роботу дискваліфікують.

    ось
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    А з трупами що робити? (с)
    Судді ж зі сміху помруть, бо народ коли не бачить, починає ТАКі корки мочити...
    Зараз тільки за себе голосують, приколісти...

    Треба тільки їм розповісти, що то таке...
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    Ну, так наприкінці можна всі результати оприлюднити. :connie_pull-pigtail
    А допоможе?
    Чому ні? Я можу. :girl_yes: Як треба буде - без проблем!
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2011
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    тоді простіше зробити НЕанонімне голосування та й все, матимеш вільний час ;)



    знімаю капелюха!!! я люблю форум, але дурну роботу терпіти не можу..
     
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Пора робити конкурс скрап-листівок!

    А чом би й ні? Мені б на таке було дуже цікаво подивитися:). Давайте може спробуємо хоч одненький раз і побачимо, що з того вийде. Знаю, що відразу почнеться: "ооо, яка ти, не за мене проголосувала" і т.д. і т.п. Ну то й що? Най си люди думають, як більше не мають над чим гризтися.