Поради для бісерного чайничка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Лютий 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    хто тут спец по в’язаних джгутах?
    [​IMG]
    завжди в’язала на 5+ бісеринках, а це хочу на 4-х. це реально? вийде? чи буде кострубато?
     
  2. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Не знала де розмістити допис, але думаю тут він буде доречний, якщо ні то прошу перемістити допис.
    Дівчатонька, хотіла б когось попросити, щоб врятували мої, читати колись були мамині, коралі з бісера. Я поламала замок, тобто одна частина відірвалась і тепер незнаю як її причіпити. Напевно потрібно підпороти, щоб було за що зачіпити замочок, але я боюсь те діло робити, а то ще гірше зроблю. Поможіть будьласочка. а може у Львові є майстерня де таке зроблять?
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    я захворіла на бісерну красу))
    хочу ось такий браслет [​IMG]
    основа--бісерна сітка. кучеряшки--пришита повітрянка.
    питання: скільки бісеру, намистин і камінців мені треба купити? майстриня пише що на такий браслет йде 5-7 м повітрянки. Хтось підкаже як то порахувати хоча б приблизно?
     
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Якщо не сюди - прошу перенести в відповідну тему.
    Майстрині, підкажіть, де у Львові можна купити сколи камінців? Чи тільки в інтренет-магазинах
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Якщо не сюди то прошу перенести у відповідну тему мій допис.
    От маю таку проблему, навіть не знаю як то гарно описати: купила я полотно з набитою схемою. Почала вишивати і потім помітила, що полотно розтянулося в різні сторони, втратило вигляд. Навіть не знаю чи зможу я вставити в рамку цю картину. Тепер розумію, що полотно не дуже якісне, але чи можна якось це все виправити?
     
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Якщо під атлас і розтягнулося, напевне, вже нічого не можна зробити. А ви підклеювали, перед тим як вишивати? Може скиньте фото, щоб побачити маштаби проблеми.
     
  7. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    На зворотній стороні пришивали флізілін? Якщо ні, то могло від цього "піти" полотно у всі сторони, але хочу вас заспокоїти, ящо ви плануєте не самі вставляти картину в рамку, а здавати десь, то та його вам без проблем натягнуть і нічого не буде видно. Якщо я правильно зрозуіла вашу проблему.
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    ми так і зробили... в рамці нічого так виглядає. То я напевне нитки дуже сильно стягнула і картина поїхала в ліво... ну нічого, вчилася)
     
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Знайшла новий вид бісерного рукоділля, називається Алмазне вишивання. Хтось таке вже пробував робити?
     
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Почала на днях одну таку картинку. Досить захоплює.
    Така відпочивалочка від вишивання.
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А порівняно з вишиванням як іде? Набагато легше?
     
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Просто клеєте камінці чи стразики ( залежить який набір) на клейкий папір або за допомогою клею.
     
  13. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчата, порадьте! Хочу жінці на 50 років вишити ікону. Це моя колега по роботі, у мене з нею дружні відносини. То ж яку саме ікону для неї вишивати? Іменну не вийде, бо нема таких.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть як то грамотно зробити.:girl_in_dreams: Хочу вишити рушничок отакий
    1357937698_rushnik_1.jpg
    Все хрестиком, тільки яєчка бісером, маю домоткане полотно.
    Питання - флізелін приклеювати на весь рушник чи можна наклеїти шматочок лише посередині - де буде вишиватися бісером? Схиляюсь до другого варіанту...
     
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Можете взагалі не клеїти, якщо це цупке рушникове полотно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lusuzj

    lusuzj Member

    Я вишиваю сорочку бісером на домотканному полотні то там флізелін був вже приклеїний тільки де має бути вишивка.
     
    • Подобається Подобається x 1