Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Я за допомогою
    Загорілася я цими вовками (Риолис "Волки")
    [​IMG]
    скачала схемку з декілької джерел
    Врезультаті маю два зовсім різні переводи в ДМС
    [​IMG]
    ось так виглядають нитки в наборі
    [​IMG]
    Тепер не знаю що робити.....
    Набір (схемка+канва+нитки)в інтернет магазинчиках коштує від 500 грн - трохи дорогувато

    Ось тут найшла вишиту картину
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    порадьте, с-ки тканини потрібно на сорочинку з коротким рукавом на хлопчика 1-1,5 р.
    У мене є відрізок 50 Х 120.. хватить? не спитала кравчиню і не хочу марно їхати, якщо не вистачить....
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Чи хтось вишивав отакого плану слюнявчики ? Наскільки я ромумію, то вишивається прямо по ньому і там є надрукований малюнок.
    1. Чи реально вишити просто по малюнку - мається на увазі чи там можна прорахувати хрестики?
    2. Зворот вишивки буде на звороті слюнявчика, правильно?
    Чи вартує за таке братись чи може не варто?
     
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Подібні слюнявчики вишивала kvVItKA. Її процеси в цій темі і завершений слюнявчик.
     
  5. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчатка-рукодільниці, прошу поради!
    Хочу для донечки на хрестини щось вишити :girl_in_love:
    Часу маю в запасі три тижні. Вишиваю я поввіільнооо. Дитячу метрику не знаю, коли осилю подужати і закінчити.
    Думала, може купити білу шапочку і щось на ній зверху нашити? Поділіться, будь ласка, ідеями, порадами та посиланнями.
    Ще думала зробити щось хресним батькам на згадку про таїнство. Що придумати?
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Вишивана сорочка в процесі

    вииванням не захоплююсь, але хочу вишити сорочку чоловікові. якраз закінчила одним кольором один манжет і... побачила помилку посередині:girl_sad:
    як би получається що я переступила один рядок. це капець, воно мені так помало йде... це ж все пороти треба, правда? як я не додивилась спочатку, не знаю...
     
  7. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Вишивана сорочка в процесі

    так треба пороти:girl_sad:але не переживайте хрестик за хрестиком вам легше і швидше буде іти вишивання:girl_yes2:
    а маркером не графили тканину?
     
  8. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    пів манжета пороти?? Я б краще почала новий. ненавижу пороти:girl_cray:
     
  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ні, не знала, але вже розграфила. дійсно набагато легше орієнтуватись)
    дякую за підказку.


    я в роздумах. як подивлюсь скільки часу мені на нього пішло... пороти дуже не хочу, але разом з тим шкода тої доброї половини, бо на неї теж час пішов... поки відклала і вишиваю комірець... мені не можна робити поспішних рішень)))
     
  10. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради вишивальницям

    [​IMG]
    дівчата, підкажіть, будь ласка, друга схема це манжет, а третя - це половинка переду?
    недавно звернула увагу що ті схемки однакової ширини, тобто трохи більше 3 см. це не замало для половинки переду? не хочу щоб полоса була занадто широка, але щоб не була і завузька теж не хочу.
    і ще таке питання: кравчиня сказала комірець (стійку) вишивати шириною 46-48 см. довжина коміра в чоловіковій костюмній сорочці 42 см. то 46-48 см не буде забагато?
     
  11. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ніхто не може підказати?
     
  12. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    так і є
    на мою думку-замало. Мені подобаються широкі узори.
    То вже треба радитись з кравчинею, як вона той комірець буде зшивати. Ну і залежить який фасон сорочки Ви обрали. Може комір не повинен бути "в обліпку" до шиї.
     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради вишивальницям

    я хочу звичайну, з комірцем стійкою.
     
  14. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    мені сорочки кроїла і зшивала свекруха - викроїла всі деталі і обстрочила. Якщо ви зробите 46 см., то кравчиня вже по ходу зшивання розбереться.
    Вам кравчиня теж дала готові кусочки?
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ні, вона сказала щоб я вишивала на залишках

    тобто якщо буде задовге, то вона його загне?
     
  16. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    тобто якщо буде задовге, то вона його загне?

    Якщо чесно, то я в шитті не розуміюсь але скоріше ззаді посерединці зшиє. Подзвоніть до кравчині і запитайтесь, чому треба вишивати на кілька см довший комірець. Вона повинна Вам все розказати.
     
  17. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Кравчині просто перестраховуються, бо вишиті деталі сорочки перед зшиванням перуть, а отже можуть дати усадку...
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, поговоріть будь-ласка зі мною.
    Маю натхнення, майже через 2 місяці в свекруні день народження і Денис, як я взялась до вишивки, просить вишити ромашки. І зійшлось то мені на те, щоб вишити скатертину з ромашками на подарунок.
    З гугля сподобався мені таки візерунок (але та схема з російського інет магазину, ще й набором, в якому скатертина непідходящого мені розміру)

    Сім*я в нас велика, дітей багато, тому скатертина має бути практична з точки зору прання. Я думаю в сторону невибіленого льону - мало б бути і гарно видно ромашки, і нормально переться.
    Але як бути з вишивкою? Там ж не дуже добре кріпиться нитка, не буде розпускатись при пранні, як думаєте? Чи то вже тільки вручну і обережно? Чи є якісь хитрощі, щоб краще закріпити?
    І де знайти схемку символьну (може якісь точки, де народ викладає) ?:girl_blush2:

    ---------- Додано в 16:27 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    Знайшла ще такий годинник


    Але як вишивку прилаштувати до механізму не можу уявити. Хтось має такий досвід?
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ага, десь ціла тема є:
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=44786&highlight=%E3%EE%E4%E8%ED%ED%E8%EA%E8


    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42347 ось тут про оформлення
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, я розумію, що весна нарешті і т.д.,не до посиденьок. :girl_flag_of_truce:

    Я вже тут вичитала трохи, що скатертини вишивали посиденьки. Розкажіть як потім з пранням - тільки вручну прати? Чи таки можна якось закріпити так, щоб скатертина витримала машинне прання?