Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Мені кравчиня сказала, що з кожного боку візерунка їй потрібно залишити 1,5 см, тобто між двома паралельними залишаю 3 см.
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    для ціоґо запас є, нема запасу, шчоб продовжити вишивати :girl_in_dreams:
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    [​IMG] [​IMG]
    Це різні кольори (чорний, сірий, білий), чи то не тільки хрестиком вишивається? Може хтось знає, де є детальніша схема, з описом, підкажіть будь-ласка.
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, хто вишивав Вікторіанську Елегантність, підкажіть будь ласка якого розміру там має бути хрестик (бо мені 2х2 дірочки виглядає щось дуже дрібний)?

    І ще подивилась, що в мене інструкція майже вся на англійській і французькій, а одна сторінка повністю на французькій :girl_cray:. Може хтось має в себе на англ чи більш зрозумілій - чи могла б я відксерити собі, бо не дам сама ради.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    якщо дивитися на відшиту роботу, то це просто різні кольори, все хрестиком
    не хрестиком вишито оті "круцьки" на чорному, шнурівку та застібки на підв"язках, це шов "назад голку"/бекстіч
    так 2*2
    інструкцію пошукаю

    знайшла
    там є посилання на пдф-файл зі схемою, опис польською
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, підкажіть - коли робиться мережка, як закріпити краї тих ниток, що обрізатимуться? Знайшла варіант, що краї спочатку просто обшиваються в кожну клітинку, а потім вже ниточки обрізаються і витягуються, але щось я не впевнена, що воно вийде досить міцним і буде гарно той край тримати...
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дякую, я вже знайшла.
    Може комусь пригодиться
     
  8. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Якраз зайшла, щоб про це питати!:girl_haha:
    Дякую!
     
  9. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Щось не знайшла відповілдної теми, тому пишу тут. Порадьте з досвіду якими нитками ви робите мережки? Читала, що є нитки фірми DMC Perle і ще пару видів шовкових. Так якими краще і гарніше, щоб був ніжний відблиск нитки.
     
  10. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, допоможіть будь ласка.
    Маю в схемі отаке
    [​IMG]

    Наскіки я зрозуміла з інету – це зовсім дві різні нитки DMC і Kreinik. Питалась в магазині ДМС 031 – сказали не існує такої. Знайшла лиш, що існує Kreinik #4 031, але де її купити? Хтось може підказати?
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    так, різні. Kreinik - це така металізована нитка, в мене в наборі срібна. Бачила в вишивальних магазинах схожі з вигляду.
     
  12. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Я колись замовляла "Крестоманії" , але її можна замінити іншою металізованою ниткою.
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, допоможіть розібратись. Є нитки
    [​IMG][​IMG]
    А є до них інструкція, і ото де : вніманіє - нитки не треба змішувати.... А як тоді?? Це не меланж ніби? Бо є два кольори, червоний і вишневий.
    [​IMG]
    Як має бути ??
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Зетточко, а це вся інструкція? Є ще щось написане?
    Покажіть фото готової роботи (що має вийти?)
    Нитка по всій довжині однакового кольору чи колір змінюється? Чи є пасма яскравіші і окремо пасма темніші?
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Нитки довжиною 30 см . Стала трохи відбирати нитки одні від інших але дивлюсь що то більша половина нитки одного кольору а кінці іншого. Але нащо вони такими короткими клаптиками порізали.
    [​IMG]
    Ще є поради по вишиванню .
    Має вийти таке
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Тоді, я б робила так: берете потрібну кількість ниток (має бути зазначено в скільки ниток хрестик, в скільки ниток шов позадголку), якщо кількість ниток парна, то НЕ складати вдвічі,
    хрестик вишивати одразу повністю, а не спочатку всі нижні, потім верхні стібки, і щоб був плавний перехід кольору, то нитки міняти, наприклад, так: почали від світлого краю, нитка закінчилася темним відтінком, тоді наступну нитку починаєте від темного кольору і до світлого (світлий-темний-темний-світлий-світлий-темний...)

    Є в нас тема про меланж і мультиколор, там описували детально

    Покажіть всі інструкції, цікаво про вишиття хрестика глянути, бо можу погано вам порадити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, хто має РМ, можете мені графічну схему витягти з цієї схеми?
    Не встановлюється в мене чомусь РМ.
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Вже маю, дякую!:)
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, я про полотно рушникове, скажіть а чи воно однакової щільності все?
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    як гадаєте, чи є сенс спробувати вишити цю роботу в іншому кольорі ? ( оранж наприклад би мені запасував + такий же багет) [​IMG][​IMG]