Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Відповідь: Поради в'язальницям

    На мою думку ,щоб в*язати на двох дротах ,треба добавити при наборі петель 2 петлі ,так звані крайові .А далі по опису і зшити .
     
  2. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Поради в'язальницям

    от власне не розумію я як в"язати 2,4,6 і т.д ряди,1,3,5 видно по схемці, а ті як?
     
  3. Відповідь: Поради в'язальницям

    В*язати треба по малюнку : лицьова над лицьовою .ВИВОРІТНА НАД ВИВОРІТНОЮ.
     
  4. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дякую, зрозуміла, буду пробувати:connie_pull-pigtail
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Підкажіть, що це одначає? Мене цікавить, як можна визначити з тих даних скільки метрів у 100 грамах
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    У 100 г - 1500 м.
    Пояснюю: 30/1 - це 30м в 1 г. Або 3000м в 100г. Якщо /2, то значить вся ця довжина нитки, але вона у 2 складення, тобто реально нитка має 1500 м.
    Я сама цю класифікацію путаю.. кожен раз треба згадувати.
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Рибка, дякую.
    Ще таке запитання, а де ви купуєте нитки? Я б купила більше, але дешевше.
    Знайшла такий сайтhttp://nasha-pryazha.com/ чи адекватна ціна, і чи такі нитки підходять для ручного в"язання?
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Ті що в мотках, то для ручного в"язання. В бобінках - в принципі також можна в кілька ниток бавитись, я колись так робила, але то " муторно", 4-6 ниток.. Замовляли влітку здається саме такі сумські нитки з фабрики з Одарочкою. Але то вона купівлею займалась.
     
  9. lusuzj

    lusuzj Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчатка порадьте, якусь неважку схемку для вязання плаття крючком.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    до Рибки - чи воно хоч трошки схоже на ту схему, що ви давали? нитки ярнарт джинс, бо білі) м"якшу маю фіолетову, нічого не бачу((( [​IMG]

    і маю питання щодо пишного стовпчика - як тут його правильно в"язати? бачила що треба спочатку робити ссн, але мені щось не дуже, в іншому відео - +2вп, коли пров"язала без них, то ніби почала стягуватися робота, розпустила і буду знов дадавати 2, але чи добре роблю? бо тоді видно що трошки забагато, ну принаймі в 4 ряду
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я все з тим пишним стовпчиком. запуталася наніц( знайшла 4 види як його пров"язати(
     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    то вибирайте варіант який вам зручніший чи більше подобається чи більше підходить до узору) до вас з перевіркою ніхто не прийде)))
     
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Пробачте, що пізно.... не могла відкрити картинки і схеми, щоб порівняти (ноут не завжди хоче картинки показувати)..
    В принципі все так, і не трошки схоже, а саме воно :girl_curtsey:. Тільки одна маленька порада :girl_blush2:- або тугіше в"яжіть ланцюжок між пишними стовпчиками, або менше тоді повітряних. Щоб воно не таке дирчасте було, потім може провисати.
    П.С. Придивилась, вони у вас гарні рівненькі, то тугіше може й не получиться.. тоді менше повітряних робіть на 1 петельку. Видно там в оригіналі та нитка друга трохи тонша, і тоді ланцюжок трохи коротший виходить.
    От перший захід після серединки - дуже гарно, а в другому - можна було скоротити.
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Хочу малій зв"язати таку шапочку
    [​IMG]

    Просвітіть мене темну, які нитки брати і скільки?
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Якщо на весну, то краще з бавовною, можна й Джинс. По кількості не скажу, давно не в"язала шапочки гачком, але думаю, десь грам 150 треба..
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Була сьогодні в магазині і пригледіла ірис. А то звичайний гачковий узор чи якийсь ,,троха мудрий,,?
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    ірис буде дуже тоненький і в'язати довго))
    узор там вроді прості стовпчики з накидом, а може і стовпчики без накиду (теж просто) - шапочка
    шалик теж простнький можете підібрати
     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Згідна з Танею, ірисом то буде довго, муторно та й тонко, мені здається. Він добрий для ажурних узорів.
    Картинка маленька, але переважно такі шапочки в"яжуть ст. без накиду. Можна ще півстовпчиками, тоді буде м"якше і трошки об"ємніше.
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дівчата порадьте нитки для дитячого пледика гачком. для дівчинки.
    я би хотіла з гарними переходами кольору, але знаю що то більше для спиць підходить.
    чи то краще взяти хвилястий узор і в'язати кількома кольорами?
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Можна зв'язати полосками (зигзагами) Міссоні.
    Останній раз в'язала ниткою Софіт, вона трохи дорожча (хоча зараз всі подорожчали, ця була 35 грн.), але там хороший метраж. Склад - шерсть/шовк, м'яка і зовсім не кусюча.
    [​IMG]