Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @Sofijusia, Федчишин мені при подібних параметрах сказала пити йод і селен, ізо вузол трішечки змешився
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Raven, дякую, от і я б хотіла аби вузол зменшувався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Де у Львові видаляють вузли в щитовидці? Чи має хтось відгуки про хірургів? Дякую
     
  4. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, хто консультувався в Данилевич Наталії Ришардівної в ендокринологічного центрі? Як вона, як лікар? Хочу почути хоча б якісь відгуки...
     
  5. Nicgal

    Nicgal Member

    Була в неї двічі. Черги, через це прийом більше нагадує конвеєр. Якщо оплатите, то приділить Вам час і увагу. Не допомогла, але разом з тим і не зашкодила ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Ну хоч це радує, що не зашкодила) Дякую що відгукнулися. Сьогодні мені вдалося попасти до неї без черги
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nicgal

    Nicgal Member

    І як враження? Бо так як людина, то вона мені приємна
     
  8. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Поки нормальні враження, була в неї поки 1 раз з маминими аналізами, поставили діагноз АІТ. Мене більше хвилює, який вона спеціаліст, так як в інтернеті немає жодних відгуків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jonatag

    Jonatag New Member

    Маю діагноз
    аутоімунний тиреотид + гіпертрофія паращитовидної залози.
    лікуюся і Гельнер Н.В але результатів ніяких.
    Хто має позитивний досвід лікування у яких лікарів?

    Прочитала, тут на сайті що є у Новояворівську якийсь травник, що лікує ендокринні захворювання.
    Хто має ном. тел. відпишіться будь ласка.
     
  10. Khmarynka

    Khmarynka New Member

    Відписала вам в приват
     
  11. Viktorianna

    Viktorianna New Member

    Дівчатка, відпишіть будь ласка контакти травника в Новояворівську, дуже прошу, боюсь операцію робити, вузол 3 см але всі гормони в нормі.
    Була в Ліщук Орисі, її рекомендація - видалення одної частини щитовидки. Ліщук Богдан Федорович хірург, поділіться досвідом хто був у цих лікарів, які враження
    дякую!
     
  12. Olgga

    Olgga Member

    В Новояворівську є Сопільняк, приймає в гуртожитку, лікує травами, якщо ви за нього питаєте...
     
  13. Olgga

    Olgga Member

    Дівчата, робила узд щитовидної, бо почувалася погано, мала розлади шлунку, метеоризмю але узд органів і зонд нічого не виявили. Узд щз робила в Нікомеді, всі показники ніби в нормі, лімфовузли не візуалізуються, , однак васкуляризація дещо посилена локусами, структурно дифузно неоднорідна, псевдовузлувата, ознаки хронічного тиреоїдиту. Гормони здавала в жовтні, все було в нормі. В кого таке було? Що б ви порадили здати з аналізів? Записалася на кінець лютого до Довганя на узд, не знаю, чи йти до нього, чи щось призначить чи лише узд зробить? Підкажіть, хто що знає, дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Антитіла теж визначали?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  15. Olgga

    Olgga Member

    Паратгормон 25.18
    Тиреотропний 0.713
    Тироксин 1.26
    АТ до ТПО 16.60
    АТ до ТГ 13.76
    Трийодтиронін 3.64
    Фосфор 1.23
    Кальцій іонізов 1.25
    То аналізи в ескулабі за 8 жовтня 2020, а узд цього року 1 лютого
     
  16. Khmarynka

    Khmarynka New Member

    Відписала в приват
     
  17. Olgga

    Olgga Member

    Дівчата, тиреотропний гормон за 4 місяці з 0.713 виріс до 2.17, це все коливається в нормі, а чи може ця зміна вплинути на самопочуття?
     
  18. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    В батька цукровий діабет, потрібно лікування/коригування, шукаю хорошого ендокринолога, порадьте будь ласка)
     
  19. rysja

    rysja Well-Known Member

    Винарович Ольга, має свій приватний кабінет на Залізничній, також приймає в поліклініці на території медінституту
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    @rysja , у Винарович в приватному кабінеті теж запис заздалегідь? Потрібна термінова консультація, крім ендокринологічного центру більше нічого не спадає на думку((