Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Всім доброго дня! Можливо хтось спостерігається/лікується у Кротової А.А, як я зрозуміла вона тепер приймає в приватному порядку. Хтось в курсі? Порядок цін і де саме вона приймає?
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Підкажіть ендокринолога на Мазепи, Грінченка, Хімічній. Терапевт дав направлення, але не радив нікого і казав добре подумати до кого йти, бо другого направлення не дасть, хіба в приватну уже йти.
    Обстежувалася в гінеколога і виявили вузли в щитовидці. Рекомендували консультацію ендокринолога.
    Може хтось мав подібне, поділіться.
     
  3. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    @Gajka , ендокринологічний центр на Острозьких не підійде вам? З ендокринологів можу радити Фірчук або Данилевич. Двічі консультувалася в Данилевич, Фірчук теж дуже хвалять, до неї черга більша. Єдине питання, чи направлення у них діють.
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Мабуть ні, бо сімейна наголошувала на саме цих. Хіба зателефоную, маєте якісь контакти чи посилання?
     
  5. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Контактів, на жаль, не маю, там тільки жива черга.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не хочу нагнітати, але Фірчук в моєму випадку зовсім не розібралась з аналізами, а приписала стандартне лікування, яке б в моєї ситуації лише б погіршило сиан здоров’я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, а обласна лікарня на Некрасова? Радили мені там Винарович, але чи можу я туди йти. Я з району і маю направлення, але моя сімейна чомусь сказала мені ті три поліклініки, що вище я вказала...
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можливо, саме ті заклади мають договір з НСЗУ на фінансування цієї послуги?
     
  9. Galat

    Galat New Member

    Добрий день!
    Можливо хтось мав досвід лікування кісти щитовидної залози. Розмір кісти 4 см, хірурги рекомендують оперувати, один лікар порадив проколювати і забирати рідину через прокол(є можливість, що вже не набере).
    Можливо хтось проколював, який результат.
    Боюся страшно, але напевно довго вже не витримаю і піду щось з ним робити...
    Аналізи всі добрі, тільки здавлює інколи.
     
  10. cikavo

    cikavo New Member

    Добрий день! А які саме прояви самопочуття були?

    Чоловік 32 р. Почалось все із легких запаморочень і шаткості ходи, закладеності вух.
    Були візити до неврологів, узд судин шиї, ренгтен шиї, мрт голови, ЛОРи, вертебрологи, костоправи: Беген В.І., Харитонов П.В., Собченко Т.А з Городка... Ніби шийний остеохондроз казали, вертебрабазилярна недостатність, вестилубопатія... вправи - трохи відкладало вуха, але тимчасово. Слабкість і шаткість тривали. Одні неврологи казали - то не шия йдіть до психолога (Падко з Хуторівки), інші (Хома А.І, Боженко Н.Л. з медінституту) - можливо й шия, а можливо й щось інфекційне, йдіть до інвекціоніста Кіселика... бо білірубін був вищим, 25,2 при нормі 18,7 та залізо 31,5 при нормі 28 ммоль/л.

    Через місяць додалось посилене серцебиття, іноді пришвидшений пульс (к-сть ударів), але не часто. А от саме посилене. Гуп-гуп... якісь постійні переживання, нав'язливі думки, легка температура 2-3 рази в тиждень 37 - 37,2, безсоння. Жахливі відчуття. Ніби нічого не болить, а словами не передаш. ЕХО, ЕКГ - наче в нормі, ще планую поновити ЕХО. І от думаю, це грудний відділ хребта щось защемлює... але звідки такі депресивні і важкі відчуття. От думаю треба ще щитовидку подивитись, може це там гормони шалять. На УЗД, коли робили доплер судин, побіжно глянув узд-ст на щитовидку, тоді по його словах було в нормі. Пройшло 1,5 місяця. Треба мабуть поновити + гормони. Це якась халепа.