Порадьте кваліфікованого сексопатолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sahara, 27 Липень 2009.

  1. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Порадьте кваліфікованого сексопатолога

    питання можливо застаріле, але думаю актуальне. нам з чоловіком особисто дуже помогла книжка "Книга о хоошем сексе" за редакцією Пол Браун і Кристин Кел. Дуже доступно, культурно і цікаво написано
    Була дуже серйозна проблема з чоловіком - став швидкострілом. то смішно але мені особисто рослабляючий масаж поміг(він повільний і глибокий) огазм я почала получати практично завжди та і задоволення від процесу збільшилось. Я взагалі помішана на масажі.
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте кваліфікованого сексопатолога

    ну так розкажіть то чоловіку. Йому взагалі-то також має бути приємно від того, що вам добре. А як вам не добре, то що це тоді? Людина здатна керувати своїм тілом, просто треба хотіти це зробити , думаю можна обрати чи позицію, чи темп, щоб розтянути час і дати вам змогу досягнути задоволення.
     
  3. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Порадьте кваліфікованого сексопатолога

    знаєте мені особисто помагає сконцентруватись на чоловікові - розмова з ним під час СА, пару ніжних слів і я таю, тону, голова крутится, мозок відключаєтся і спасати нетреба!!!:girl_in_love: було діло коли на целюліті зациклювалась... перестала зациклюватись коли чоловік дав поняти що він мене любить не менше з цилюлітом чи з сивиною, це сталось під час СА коли я від ного целюлітом втікала:connie_pull-pigtail
     
  4. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Порадьте кваліфікованого сексопатолога

    Якщо самі себе вдовольняєте, то оргазм ви вже можете отримувати!:girl_cool:
    Як на мене, вашу проблему не так в сексопатолога треба вирішувати, а в психотерапевта-психолога (не психіатра). Бо тут проблема швидше психологічна, а не фізіологічна.