Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Рекомендую Дацко Галину вона ще й ендокринолог. Приймає в клініці Здоровя поруч, збоку від Ашану на Чорновола. Вона спокійна, детально проводить огляд. Прихильник природнього планування сім’ї.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Gerbera

    Gerbera Member

    Дівчата, хтось може поділитися контактами Олега Бісяріна?
     
  3. AnEye

    AnEye Member

    Дівчата, недавно була в Маланчук Олександри на прийомі. Вона приймає на Сихові. Я чула про неї дуже хороші відгуки, але мені ціна трохи кусалася, щоб іти до незнайомого лікаря, але попала на акцію -50% і дуже задоволена. Окрім того що це кандидат медичних наук, то ще й лікар від Бога, рекомендую. Казала, що 1 день на місяць ця акція є завжди, треба тільки зловити.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Слобода приймає ще на Пекарській, але там лише УЗД, тому все решта у нього завжли було лише на Чорновола.
    Не може сама консультація коштувати 800грн. Можливо Вам робили огляд чи якісь аналізи ще?

    Дівчата, хто останнім часом був у нього - поділіться. Я ходила завжди і була задоволена і зараз збираюся, але цей допис збентежив. Може в людини якісь проблеми були?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MaryKushp

    MaryKushp New Member

    Дівчатка, плануємо вагітність, розкажіть з чого почати огляди/аналізи. На що звернути увагу з початків
     
  6. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго дня! Можливо хтось знає хорошого сексолога у Львові? Порадьте будь ласка.
    Шукає знайомий з іншого міста, хочеться хорошого спеціаліста знайти, тому шукаю відгуки чи рекомендацію.
    Перепрошую якщо не в ту тему, але більш підходящої не знайшла.
    Буду дуже вдячна за будь які поради!
     
  7. Delfy

    Delfy Well-Known Member


    На Чорновола вже не приймає, закрив кабінет. На Пекарській теж.

    Останні 2 рази як була в нього може рік тому (2-й раз дала останній шанс), то його поведінка була абсолютно неадекватна, я ще була на Чорновола.

    Оскільки було узд, то він сказав самій одягти презерватив на датчик вагінальний (спитав, чи вмію, як ні - то щоб тренувалась, тоді чоловік задоволений буде..), я офігіла.
    Компліменти якісь робив пошлі, дьорганий весь. Провали в пам*яті.
    І все, що писали вище...
    Теж здалось, що або п*яний, або під наркотою, або і те і інше(
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2022
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Helenaden

    Helenaden New Member

    Привіт! Можу 100% порадити в Параскевії (Чукліна Наталя) ходжу тільки до неї і повністю задоволена. Немає нав'язливих аналізів, незрозумілих таблеток і т.д. Вона приймає на Сихові і в Центрі
     
  9. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    була в Слободи місяць тому, може комусь буде інформативно.
    Абсолютно спокійний, врівноважений, на всі питання відповіді дав, пояснив, показав.
    щось минулого року з ним було, але все пройшло.
    рекомендую знову :)
     
  10. BukofaiOl

    BukofaiOl New Member

    Доброго дня! Хто що чув про лікарів
    Свищо Олена Вікторівна
    Добрянська Галина Володимирівна
    Матвійчук Галина Миронівна
    Ведуть облік вагітних у Перинатальному центрі. Буду вдячна за Ваші відгуки.
     
  11. Luckywomannice

    Luckywomannice New Member

    Яремко Юлія - акушер-гінеколог з медінституту дуже сподобалась, це розумна, чуйна та відповідальна лікарка!Два тижні тому лікувалась у неї, уся діагностика та лікування було на найвищому рівні, тепер спокійна за себе і свою майбутню дитинку, дуже вдячна за допомогу!!!
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2022 ---
    Яремко Юлія акушер-гінеколог з медінституту дуже сподобалась, це розумна, чуйна та відповідальна лікарка!Два тижні тому лікувалась у неї, уся діагностика та лікування було на найвищому рівні, тепер спокійна за себе і свою майбутню дитинку, дуже вдячна за допомогу!!!
     
  12. Luckywomannice

    Luckywomannice New Member

    Раджу гінеколога Юлію Яремко, чудова, розумна лікарка з медінституту! Добре мене полікувала!
     
  13. KhrisTinaY

    KhrisTinaY New Member

    Привіт. Дівчата,хто народжував у перинатальному центрі на Джорджа Вашингтона? Мене цікавить лікар Миколайчук Л.А та які ціни при кесаривому ростині?
    Дякую!