Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

 1. Gorasd

  Gorasd New Member

  А скільки коштують психотерапевти? Я маю на увазі офіційно, щоб оплачувати в касу, бо коли питатись в державній лікарні то нічого не говорять, а як я маю знати? Чи є таке страхування, що покриває послуги психотерапевта у разі, якщо послуги потрібні постійно, ніби як хронічна хвороба в інших лікарів, бо знаю що хронічні захворювання страхова не покриває.
   
  Останнє редагування: 21 Листопад 2017
 2. Sceptyk

  Sceptyk New Member

  В державних установах психотерапевтів немає. Або кількість годин роботи із ними обмежена. Психотерапія - не медична галузь і не психологічна галузь. Страхові компанії не покривають в Україні психотерапевтичної роботи. бо це дорого. Якісна психотерапевтична робота - в межах 20-30 євро за годину роботи. Запорука якості - сертифікати освіти - не еріксонівські гіпнози, не прослуханий курс із 20 годин по чомусь там, не арт -терапевтичний проект. Якісна освіта психотерапевта - не менше 3000 тисяч годин. І здобувається вона не у державних закладах, а тільки у приватних професійних інституціях.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Slav

  Slav New Member

 4. Slav

  Slav New Member

  Про тих лікарів в Львівській психлікарні ходять негарні чутки, наче вони людям хамлять і в самій психлікарні матюкають і кричать на хворих, а санітари ще деколи прикладають до хворих свої руки. Лікарям та психологам, які кричать та матюкаються, треба самим піти до інших психіатрів, щоб підлікувати свій власний невроз. А якщо вони тільки думають, якби здерти величезні гроші, а не вилікувати, то їм треба ще додатково полікувати свою соціопатію.

  Якщо є суїцидні думки, то можна подзвонити на спеціальну лінію, там дадуть поради. Можливо там порадять лікаря.
  Я знайшов :
  Львів (032) 253 7676

  Там ще є інші номери:
  Львівський телефон довіри пишається успіхами

  «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ ДЛЯ ВСІХ» - лінія екстреної безкоштовної анонімної пс…

  Гаряча лінія міста — Львівська міська рада

  У Львові відкрили «Консультативний центр кризових станів, психосомати…

  Нова «гаряча лінія» міста – 15 80 - Львівська міська рада

  Не розказуйте лікарям чи психологам, що ви маєте гроші чи нормально заробляєте. Часто лікарі як взнають, що є гроші, то почнуть пропонувати якесь дороге лікування, необов'язково ефективне, аби здерти гроші. Правда, бувають і порядні лікарі, але їх не так вже багато.

  Доктор Горбатов ( Онлайн психиатр - диагноз, лечение, отзывы. ) може відповісти на перші декілька питань безплатно. На перше питання ніби він відповідає безплатно. Є ще форум Форум Нейролептик.ру - отзывы о препаратах, консультации психиатра онлайн

  Психоаналіз - це майже лохотрон. Він дуже дорогий, довготривалий і дуже рідко, мало та слабо кому допомагає. А у Львівській психлікарні вони майже всі займаються психоаналізом ( Фільц Олександр , Кечур Звенислава, Кечур Роман, Самсонова Людмила , Рослюк Сергій http://www.usp.lviv.ua/?lang=ua&modul=reestr ). Пошукайте в інтернеті слова " критика психоаналізу" на різних мовах.

  Правильно вважаєте, що не можна кожному довіритись. Я теж так вважаю.
   
  Останнє редагування: 12 Січень 2018
  • Подобається Подобається x 1
 5. Galiciya

  Galiciya New Member

  На фоні сильних стресів почалися проблеми зі сном, постійно переслідувала тривога із загостренням у вигляді панічних атак. Спершу звернулася до невропатолога, він направив до психотерапевта. Два місяці гешатльт-терапії ситуацію майже не змінили: панічні атаки, відсутність сну - той хто мав такий стан, зрозуміє наскільки це нестерпно. На цьому форумі знайшла інформацію і номер телефону Кулика Богдана Володимировича. Зателефонувала, домовилися про консультацію. Консультація тривала біля години. Він все ретельно випитував, записував. На питання, що робити далі він сказав дуже влучну фразу - можна ходити на психотерапію і посміхатися один до одного, а можна працювати, тому наступного тижня ми приступили до психотерапії. Психотерапію він проводить циклами, по 10 сеансів за один цикл. Коштує це не мало, але він свої гроші відпрацьовує: застосовує різні техніки - ДПДГ, НЛП, грамотне медикаментозне лікування. Причину моїх страхів він зрозумів з першого сеансу. Кожного дня я відчувала покращення: сон почав налагоджуватися і тривога відступати. Звісно це не зцілення, адже глибинна проблема мого стану нікуди не ділася, але принаймні я знаю, у чому вона полягає. Тому, якщо вас переслідують страхи, фобії і постійна тривога дуже рекомендую цього лікаря!
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. NadyaLol

  NadyaLol New Member

  Доброго дня!!Порадьте хорошого спеціаліста,потрібно для рідної людини,причина повна апатія,страшні головні болі,слабість
   
 7. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Я у нього не лікувалась, але була недавно на тренінгу, то на мене справив сильне і позитивне враження психолог Андрій Беляєв, можна в фб знайти.

  Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
   
 8. NadyaLol

  NadyaLol New Member

  Дякую!!Пошукаю
   
 9. loveterapy

  loveterapy Матуся-Анюсі

  Перепрошую, це Андрій Бешлей.

  Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
   
 10. NadyaLol

  NadyaLol New Member

  Можливо хтось був у Гривула Р. (ЩО СКАЖЕТЕ) та знає його (номер, де приймає,ціна).
   
 11. iriwa

  iriwa Особлива мама

  Може хтось був, або має контакти Сергія Міхняка?
  І хто може порадити сімейного психолога, чи як там воно правильно називається, але чоловіка ( бо мій впирається йти до жвнки)
   
 12. PIB

  PIB New Member

  Доброго дня! Хочу розповісти свою історію . На фоні постійних стресів ( стосунки з чоловіком ніяк не налагоджувались . Плюс мала дитина на руках ) я почала думати як мені вирішити цю ситуацію , а рішення знайти ніяк не могла , я перестала спати , не могла заснути до 05.00 , а то і пізніше. І в одну « прекрасну » ніч в мене стався сильний напад тривоги який не проходив ( постійне відчуття сильного страху і тривоги). Направили мене до одного лікаря, він понавиписував мені таблеток , від яких в мене були сильні побічні ефекти. І тут я зрозуміла що потрібно міняти лікаря! Я звернулась до Кулика Богдана Володимировича . Скажу одне , стан в якому я була до зустрічі з Богданом Володимировичом , і стан в якому я зараз , це небо і земля. Зараз я можу гуляти з дитиною і мене не трясе від ПОСТІЙНОГО СТРАХУ І ТРИВОГИ !!! Я почала розуміти як боротися з тривогою і страхом . Раніше я не хотіла жити , я не спала , я не відчувала радості , зараз в мене є бажання жити!
   
 13. AnEye

  AnEye Member

  Повханич. Хороший лікар з великим стажем і доброю репутацією, спокійний дядько, приємний в спілкуванні, приймає в диспансері на Коциловського і в сусідній аптеці від диспансера має приватний кабінет, теж на Коциловського.
   
 14. Nadinm

  Nadinm New Member

  Поділіться досвідом як почуваєтесь зараз, скільки разів у нього були? Чи вилікувались?
  --- дописи об"єднано, 12 Жовтень 2018 ---
  Підкажіть скільки прийомів відвідали? Чи вилікувались? Як зараз почуваєтесь?
   
 15. PIB

  PIB New Member

  Доброго дня Nadinm я відвідала 10 курсів по 10 сеансів , зараз почуваюсь добре , навчилась пояснювати собі і відпускати тривожні думки . Але це не означає що вам також потрібно буде відвідати таку кількість сеансів , в кожного різна ситуація і вам може знадобитися менше курсів . Основне довіритись лікарю і сказати все що турбує. Кулик Богдан Володимирович мені допоміг.
   
 16. PIB

  PIB New Member

   
 17. SolyaSobko

  SolyaSobko миється в бані

  Рахман Л.В.
   
 18. xMipaX

  xMipaX New Member

  Добрий день. Поділіться будь ласка контактами Богдана Володимировича. Дуже потрібно допомогти близькій людині.
   
 19. Elona

  Elona New Member

  Я звернулась до п.Олександра Юзвишина в тяжкому емоційному (депресивні думки) та фізичному стані (з попереднім діагнозом - хвороба Крона-аутоімунне захворювання). Та як виявилось згодом - це було реакцією на пережитий стрес (в дитинстві). Тому в мене і з’явися невроз з тілесними проявами та панічні атаки. Терапія була тривалою та часом не легкою, раз (інколи два) в тиждень, протягом 3 років. Та завдяки своїй власній наполегливості та підтримці Олександра Павловича, я навчилась жити по-іншому, оскільки почала розуміти, приймати та любити себе, що є дуже важливим фактором для успішного завершення терапії, я змогла дихати вільно (емоційно та фізично). Багато хто дивувався, що мені вдалось справитись з такою проблемою не медикаментозно (чого я не рекомендую всім підряд, оскільки кожен випадок індивідуальний). За цей час я на власному досвіді переконалась, що все можливо, якщо не опускати рук і прагнути поліпшити якість свого життя. І за це я завжди буду вдячна п. Олександру.
   
 20. Merry

  Merry Well-Known Member

   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5