Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

  1. Iryna wts

    Iryna wts New Member

    Рекомендую Кулика Богдана Володимировича.Приймає за адресою вул.Кульпарківська 95 (на території поліклініки) та вул.Перфецького (приватний кабінет)
    Близько двох років турбовав ШКТ, протягом цих років відвідала багато гастроентерологів, психологів, займалась нетрадиційною медициною, зокрема мануальна терапія живота , гомеопатія , дотримувалась жорстких дієт. Коли вже надії практично не було натрапила в інтернеті на позитивний відгук про Кулика Б.В., вирішила записатись на прийом, і жодного разу про це не пошкодувала.
    Після першої зустрічі я зрозуміла, що саме цей лікар мені допоможе, тому одразу погодилась на сеанси психотерапії та голкотерапії. І вже за три місяці я змогла їсти те, смак чого я вже була забула, а саме мандаринки, шоколад, крім того на Великодні свята я коштувала батьківську ковбасу. Завдяки лікарю Кулику Б.В. я вилікувала не тільки ШКТ а й подолала багато свої страшилок, нейтралізувала дитячу травму та покращила відносини з мамою.
    Тому мені повезло, що зустріла лікаря Кулика Богдана Володимировича, жаль, що цього не трапилось раніше.Лікар Кулик Богдан Володимирович професіонал своєї справи більше до того і прікольний чувак.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pikarda

    Pikarda New Member

    Я була у нього 2 рази - роки 4 назад і рік назад. Не можу сказати що він поганий лікар, але психотерапія в нього дорогуща. В результаті на минулорічному прийомі прописав антидепресант Паксил - я побоялась його приймати бо і в книзі американського автора "Вік тривожності" і на форумах писали що в нього дуже-дуже важкий синдром відміни. Отак і витягаю сама себе з неврозів з перемінним успіхом. Почалося все з 9 р з нервового тику(кліпала,пройшло років у 18), потім головні болі, пройшли, тривожність з приводу і без, рік назад - шию почали корчі хапати. Я вже змирились що напевно все життя одна проблема буде міняти іншу і здоровою мені не бути - психотерапія і таблетки не змінять типу моєї нервової системи. До речі, питання до всіх учасників форуму - ви вірите в одужання або хоча б в ремісії років 5?
     
  3. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Не знаю, чи ще вам актуально.
    Раджу звернутись до Лемішко О.Р .
    8 дитяче відділення, Кульпарківська, 95

    Гарний спеціаліст і хороша людина
     
  4. Slav

    Slav New Member

    "Лікар-психіатр Роман Кечур ( Кечур Роман Володимирович ) ( чи Роман Кетчур ?) навмисно ставить невірні діагнози з метою , щоб продавати наївним лохам - пацієнтам свою психоаналітичну психотерапію ( психоаналіз ) , яка приносить дуже малий терапевтичний ефект , однак дозволяє Роману Кечуру регулярно протягом тривалого часу набивати власну кишеню чужими грішми. Кечур добре розуміє, що якщо він розкаже вірний діагноз, то паціент, маючи таку інформацію про власний діагноз, зможе шукати альтернативні методи лікування за допомогою літератури чи інших джерел інформації і не ходити на його психотерапію, яка майже нікому не допомагає. Якщо в пацієнта справжній діагноз - невроз нав ’язливих станів, обсесивно - компульсивний розлад і т . д . , то "психотерапевт" Кечур, що працює в місті Львові , не розкаже йому правдивий діагноз разом з відповідним лікуванням , а буде брехати , що в неї просто нехороші звички , яких можна лише позбутись за допомогою такої психоаналітичної психотерапії , яку він пропонує пацієнтам . Людина може страждати від нав ’ язливості , неврозу , обсесивно - компульсивного розладу , які потребують адекватного медичного втручання за допомогою медикаментів та 10-20 сеансів відповідної когнітивно -поведінкової терапіі , що немає нічого спільного з його психоаналітичною психотерапією , але Кечур їй буде впихувати свою психотерапію, яка , за його задумом , має тривати мінімум два роки і суть якої зводиться до того , що він пацієнта садить перед собою на крісло , пропонує в розслабленому стані говорити будь-які речі , свої думки , які він коректує протягом такого сеансу психотерапії , що триває одну годину . Він може майже нічого не сказати протягом сеансу, але за таку психоаналітичну психотерапію вимагає оплату від п’яти і вище доларів за сеанс . І так таке "лікування " за його задумом має тривати протягом декількох років . При цьому мудака Романа Кечура зовсім не хвилює чи його " терапія " допоможе людині , чи ні , аби лише тягнути гроші з людини та напихати ними свою кишеню . Коли людина починає розуміти , що їй таке "лікування ", така психотерапія не допоможе та відмовиться від неї , то Кетчур ще буде нахабство обурюватись та називати людину скупою , мовляв і скупість - це також в неї звичка . Таке може скластись враження , що Кечур всі психічні розлади лише зводить до тих чи інших звичок , які притаманні людині . І це при цьому , що в психіатрії взагалі немає такого діагнозу як " звички " . Вже краще потратити ці гроші на розслабляючий масаж, який принесе значно більше користі , чим така його “ психотерапія ” , яка зводиться до того , що він майже нічого не робить лише дивиться на пацієнта та деколи скаже декілька слів . З діяльності цього "лікаря " можна лише уявити наскільки дух здирництва проникнув увсі сфери суспільного життя в Україні , що навіть представники такої святої професії як лікар не гребують такими непорядними методами , як здирати, виманювати у людей гроші, наживатися на їхній біді , пропонуючи їм дуже неефективну терапію . Після такої "терапії " пацієнт далі залишається зі своєю проблемою , але без значної суми грошей , яка вже перейшла в кишеню здирника - "лікаря " Кечура.

    https://psychoanalysis2.livejournal.com/2598.html

    http://psychoanalysis2.livejournal.com/

    Ключові слова: психоаналіз, психотерапія, Роман Кечур, Кечур Роман, Роман Кетчур, Кетчур Роман , психоаналітична психотерапія"