Порадьте хорошого ортопеда

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 16 Вересень 2010.

  1. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Підкажіть, дівчата, у малого запалення кульшового суглоба. Сімейна радить іти до Попика на консультацію. Може хтось знає,чи він таким випадками займається?
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Знайшли якогось хорошого лікаря? Можете порадити? Хочу свою дитину показати
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ні, зовсім забула. От така я мама.
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Може хтось був у Дробота Ярослава у приватній клініці біля південного? Або у Підлісецького у Параскеві?
    Помітила, що мала не правильно сидить, коли робить уроки, я на це звертаю їй увагу, але більше часу сидить в школі, а там точно ніхто тому увагу не приділяє, хочу, щоб лікар оглянув і можливо трохи пояснив, які наслідки є після цього.
     
  5. ShuShu

    ShuShu Member

    Мої близькі знайомі (куми) були на Південному в Дробота. Залишились дуже задоволені. Йшли туди з великим "перешугом", вийшли заспокоєні, без купи призначень з чітким планом дій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

    Дівчата, чиї діти носили ортопедичні устілки ?
    Яке краще брати взуття?
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мі колись носив "готові", зараз має зроблені "під нього". Виявилось, не в кожне взуття (з уже наявного дома) тепер може взяти, хоч вони і не масивні (стає тісно і вузько). Тому вихід лише один - брати устілки з собою на примірку і купівлю взуття...
     
  8. kewa

    kewa Well-Known Member

    Ми так само , в жодне взуття ,яке вдома , не влазить

    Ви носите весь час? Бо в нас лише одна пара , або в школі носити або на вулиці і вдома.
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Весною в одні кросівки "влазило" то носив, дома - ходить в звичайних ґумових шльопанцях, то не носить. Літом майже не носить - в сандалі не входить по повноту (сандалі закриті). У відкрите взуття хіба фіксувати на двосторонній скотч. То я поки дала спокій, прошу лише сильно не бігати і не стрибати (у нас проблема з п'ятами, навесні дуже стали боліти, і рентген показав якусь там аномалію, частково псується кістка). З устілкою йому стало краще, кілька місяців пильнувався (якраз настав карантин, то був під наглядом). Як стане ходити в школу - спробую "впихнути" в нові кросівки,що були куплені "навиріст". Але як заставлять перезуватись (а кажуть, що заставлять), то має нові сандалі ідентичні тим, які носить, вони і підуть на перезувне, то буде в школі без устілок... Напевно, краще носити їх постійно, але наразі не виходить.
    Коли був в молодшій школі, то ставили плоскостопість, куплені стандартні устілки я вклала в "перезувні" капці, то фактично півдня носив. Зараз рентген не показує плоску стопу, лише проблеми з п'ятами, які треба лише пильнувати, устілки цьому допомагають, амортизують.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Теж замовляли індивідуально. Навіть у відкритих босоніжках носили (приклеювала на двостор.скотч). Устілку завжди брали, коли купували взуття. Устілка з збільшує висоту підйому. Взуття лише на липучки. Коли замовляла в інтернеті-завжди домовлялась про повернення в разі чогось. Зараз взяли ще одну пару для школи. Одна в школі, інша на вулицю. Вдома ходимо без.
    Не знаю як буде з зимовим взуттям...
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На наш 40-41 вже не знаходимо на липучки :girl_crazy:. На замовлення шити - то певно дороге задоволення, а ті ноги ростуть, як дурні... не настарчишся. Сподіваюсь знаходити щось готове, нога в нас в принципі не широка і підйом не високий, але деяке взуття, куплене ще "до" виготовлення устілки, виявилось "не готовим" її прийняти...
     
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Хочу написати відгук про Щуровського Олександра Мироновича) дуже незвичайний і інтелегентний чоловік) про нього ходять легенди і не просто так... ми мали у нього дві операції. Дитині на руці правій видалили енхондрому і мені на плечі остеохондрому... у малого з заміною дефекту донорською кісткою. Вказівний палець 2 пясткова кісточка... Ну я просто все обійшла бо дитина правша, 5,5 років рости і йти в школу... Школу вирішили відкласти на 1 рік і у серпні прооперували. Через місяць під скальпель лягла я сама.
    Чого мені бракувало у всіх відгуках про лікаря - всі до нього ішли а що далі ніхто не пише...
    Схема така - направлення ел від сімейного, далі дзвінок у реєстратура Чорнобильської - не проблема є на сайті лікарні. Вас поставлять у чергу, це 1.5 чи 2 міс. Направлення на консультацію ортопеда травматолога дитині, а дорослому просто до травматолога. Якщо людина доросла то у реєстратура дають його номер у кабінет. Мобільний свій він дає вкрай рідко, у особливих випадках... Таких як останні стадії раку чи протези складні... У кабінеті він з 10 до 12 в основному. Треба дзвонити часом довше, але він підніме. Часу у нього нема, в нього справді надзвичайні операції по рівню складності, я там провела трохи часу... Бачила... Не треба як болить прикладати мазі і пити знеболюючі... Треба розбирати то питання...бо так без ніг остаються люди і без рук...
    Він не займається дурницями... Якщо вам треба стєлєчку, подумайте точно чи вам туди... Його пряма спеціалізація онкологія на кістках. Він їздить з лекціями за кордон, постійні конференції і т д...
    Прийом швидкий і по суті, людина 5-6 хв, як серйозне щось то 15. Крім того він виходить на операції ..
    Операція починається анестезія -15-30 хв, далі хірург (теж лікар від бога, киричук ігор Васильович - шви у нас просто як у підручнику, рівні, тоненькі ідеальні!!!) розрізає м'які тканини і йому дзвонять. Він встав і пішов з прийому. Там хтось в наркозі вже лежить, він не так собі просто пішов))) коли люди приходять просто подивитися дитину в якої все ок просто так, в черзі стоїть електронній дитина в якої капєц...
    Госпіталізація.
    Перед операцією день ви проходите всі обстеження - педіатр, кардіаграма, аналізи . А операція зазвичай на наступний день. Якщо ви з іншого міста то розраховуйте на це що ночувати ще десь ... Бачила багато людей які про це не знали... На загал говорять лікарі там мало))) всі))) і персонал весь теж)))
    У відділеннях Європа. Чесно. Там все по вищому розряду. Є столова, а є і лікарняна їжа яку можна їсти - пюре + тушена курка + огірок , ввечері сирники з варенням бували. Ну можна їсти. Є кухонька чайник, холодильники, мікро... Є бібліотека дит, ігрова зона. Все чисто все нове. Палати по 3. На хімію по 2...
    В охмадиті сказали що мій малий буде у гіпсі місяць після операції, а потім руку треба буде реабілітовувати. А у Олександра Мироновича все було без гіпсу пальці рухалися і практично не боліло - ми не пили знеболюючі! Лише 2 дні після операції! Рухи обмежували словами лише - щоб шви не розійшлися
    --- дописи об"єднано, 8 Жовтень 2020 ---
    мало того, на першому прийомі він помацав той утвір 3 секунди і видав діагноз який у охмадиті чекали на кт, а на кт ніхто не міг ще визначити... результат мав бути за годину, тоді сказали до вечора, потім на наст день... я сивіла і лисіла ті два пекельні дні...
    Мене боліло. Але у мене таке місце де м'язи і сухожилля кріпляться і глибоко до кістки, то біль більше м'язева
    Вибачаюся за сумбурну розповідь)) часу нема, але думаю це допоможе не одній людині)))
    Всі неординарні складні ситуації це туди... Операції на кістці теж туди ..
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2020
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. ShuShu

    ShuShu Member

    Хочу додати щодо устілок, правда, не дитячих, а дорослих, тобто для себе. В мене проблема - опісля аварії, яка була більше 15 років тому, вивернуло трохт таз і навантаження на одну ногу стало більшим. (ніби як одна стала коротша десь на 1 см). Спочатку не було помітно ніяких настіднів, але десь за років 5 почала боліти нога та поперек і біль поступово збільшується. Тобто навантаження на ногу було більшим, затискався сідничний м'яз. Ортопеди порадили корегувати саме устілками, інших варіантів немає. І то покращень не обіцяли, але хоча б не буде гірше. Так ось, десь зо 2 роки тому зробила устілки під себе. І як раз проблема - одна устілка вища іншої на 1 см !!! Або можна ставити тільки під одну ногу, але все одно проблема лишається. Але в мене вихода немає,тому так - або підбір взуття на шнурівці (ліпучці як дітей) або індивідуальний пошив взуття саме під себе. Я себе люблю і в мене ноги, як в дітей, не ростуть постійно, тому пішла другим шляхом - пошила черевики і мешти там же, де замовляла устілки (https://www.ortoprofi.com/індивідуальні-ортопедичні-устілки)
    Наразі задоволена дуже. Трохи попускає поперек, на ногу вже можу навіть на деякий час лягати (не могла зовсім , тільки на іншиму боці). Але проблема підбору взуття актуальна. Тому що ці устілки, якщо брати звичайні тоненькі- не працюють, викинуті гроші. А ці, які зроблені під ногу - вони ж повинні виконувати свою функцію, відповідно, займають місце ((((
     
  14. Liudmyla K

    Liudmyla K New Member

    Згідна з попереднім відгуком про Щуровського. Дякую Олександру Мироновичу за операцію, яку він провів по видаленню аневризмальної пухлини з кістки мого сина, а також по трансплантації кістковим інплантом тої частини кістки, яку зруйнувала пухлина. Вдячна за те, що врятував руку дитині, бо пухлина виявилася доброякісна, але агресивна і щороку ставався рецидив та кістку знову роздувало і роз'їдало з середини. Після основної оперерації було ще 5 оперативних втручань, лікар пробивав кістку, витягував звідти ту рідину, що набиралася за рік і руйнувала кісткову тканину, вводив туди ліки. Було навіть, що після чергової операції, казав, що якщо не буде припинятися рецидив, то потрібно буде трансплантувати цілу плечову кістку. Але, дякувати Богу, до того не дійшло.
    Вперше потрапили до Олександра Мироновича, коли сину було 12 років. Катався на санях взимку, подзвонив, сказав, що різко заболіла рука і не може її підіймати. Я ще йому тоді довго не вірила, бо говорив, що не падав і не вдарявся. Я думала, просто щось приховує від мене. Пішли в лікарню, виявився перелом, наклали гіпс. Після того, коли зняли гіпс, довго не відновлювалася рука, не міг її зовсім підіймати, а травматолог в нашій місцевій лікарні оглянув малого і сказав, що нема чого себе жаліти, потрібно йти на фізкультуру і робити різні вправи, розвивати, навантажувати. Добре, що я не повірила тому "горе-лікарю" і почала шукати хорошого ортопеда. Згодом виявилося, що пухлина (5см) так зруйнувала кістку, що категорично не можна було навантажувати руку, бо кістка могла тріснути навіть уві сні. На даний час сину уже слава Богу 18 років. Так тішуся ним. Кістка відновилася, ущільнюється. Безмежно вдячна Олександру Мироновичу за його працю і талант. Так, можливо хтось скаже, що в лікаря непростий характер, він небагатослівний, буває трохи різкий інколи, але на мою думку це не головне, головне що це кваліфікований спеціаліст, який вилікує, а можливо і життя врятує. Не знаю, як з іншими ортопедичними проблемами, але з пухлинами рекомендую до нього.