Порола та шила...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Holly, 21 Вересень 2011.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Здається такої темки в на нема.
    Отже, як часто вам доводиться пороти вишите, чи ви взагалі не помиляєтесь?
    Я от зараз вишиваю малесенький процесик 80х30 хрестиків, всього декілька кольорів і вже тааакого натворила :8: І навіть розмітка не помогла.
    А як у вас? До речі, в мене не було жодного процесу, де би я не помилась:girl_blush2:
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Порола та шила...

    в мене був, як великодню листівку вишивала:))) мало там було хрестиків
    а так - гава-роззява
     
  3. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Я теж часто порю. Задумалась, чи був такий процес, де би не порола. Мабуть, ні. Хоч трішки, але схиблювала скрізь.
     
  4. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Порола та шила...

    якраз сьогодні порола те що навишивала.
    Сам процес був вдалий, без помилок, а зараз потрібно обшити тоненькою чорною ниткою всі контури.
    От ніяк вони мені рівненько не виходять, особливо де косі лінії, чи круглий контур обов'язково мушу напартачити.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    я бувало так "задумувалась", що половину місила пороти, бо хрестики не в ту сторону...і що поробиш, я така вишивальниця, що вона мене он як боїться:girl_flag_of_truce:
     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Доводилось і мені пороти, особливо коли є багато півтонів ниточки, не догледіла добре позначення, і маєш собі "цяцю", сиди та пори те що напартачила, та вишивай по новому. У таких випадках я випорюю та відкладаю вишивання, бо як почну у той день знову вишивати, то зазвичай знову десь помилюсь, отака у мене буває халепа
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Порола та шила...

    У мене в кожній роботі є практика: що робила? шила і порола :girl_haha: А от роверик, який я зараз вишиваю, та половина, що вишивалась на нерозміченій канві (для мене, то як лівою ногою вишивати :girl_cool:) була поки що без порень!!! і що цікаво нема помилок (принаймні, не виявила ще). Все сходиться і таааак файно :girl_in_dreams:

    тепер чуйку маю, що буду пороти, ну, бо як без того? :girl_haha:
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    То точно. Он нині вишивала і порола, бо на пару хрестиків забато нашила. І навіть, якщо помилка суттєво не змінює малюнок, все одно попорю, бо буде мене муляти :).
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Кілька десятків хрестиків, то традиційно, що порю. Але з глобальнішого, то утнула на Лаванді. Одним воком дивлячись фільм :ed4d70def841dc74b57 і бігаючи на кухню :girl_phone1:, втрафила сплутати червоний і чорний колір позначок, і шила 2 дні фіолетовим замість зеленого. При чому зшила аж 2 пасма нитки. Нитки Дім, єстєссно не вистачило =)) Довелось їм писати слізного листа "прішліте пажаласта, ниток не вистачило" :girl_crazy:

    А я нє :girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування модератором: 1 Жовтень 2011
  10. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Я коли помилюся, то взагалі відкладаю вишивку до настрою: попороти і вишивати дальше. А зараз цікавий процес - то прийшлось пороти. Ну як так можна на рівній рамці помилитися - сама собі дивуюся?
    Порю 10 хр., а вишиваю 20 хр. в іншому місці- робота посувається помаленьку.
     
  11. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Оце я порола аж 120 хрестиків
    [​IMG]
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    мій тато любив казати: що дівчата робили? вишивали та співали. а що мати робила? порола і плакала))) я коли вишивала свою паню на чорній канві то так напартачила що мусіла спороти майже половину і вишивати наново...
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Заздрю вашому терпінню, пороти для мене величезна мука, стараюся це робити якомога рідше :pardon:
     
  14. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    А я думала, що то я така одна:girl_haha: Щось сьогодні геть не уважна , 2 рази порола на одному місці! Всьо спихаю на температуру :girl_haha::girl_cool:
     
  15. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Ну, дівчата! З мацьопкими хрестиками напартачити то ще нічого.. А ось я недавно таке втнула, що як скажу - попадаєте зі сміху!
    Приметувала гумку до простирадла і пришила собі те простирадло разом із гумкою до штанів!!!! :girl_haha: ото тобі і шила і порола...
     
  16. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Вчепилася мене якась біда і вже другий день що не вишию кусок сорочки, то мушу пороти! Візерунок вже по хрестиках розібрала 10 разів і все одно десь не сходиться, хоча ніби все й добре!:girl_devil:
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Сьогодні, через 1 хрестик спорола десь 20....
    Після того маю питання - а от якщо помилка є несуттєвою, чи порете Ви?
    Я, в прнципі, через незначну помилку не порю (звичайно, якщо малюнок не геометричний) - це сьогодні в мене якийсь супер-пупер правильний настрій був :girl_wink:, то й порола.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2013
  18. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Порю, бо потім мене мучить, що там помилки)
    але ще одна причина, чому порю, - бо одна помилка в мене за собою зазвичай ще купу тягне)
     
  19. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Хрестиком не вишиваю, а от бісером так. Одного разу "угаразділо" мене вишити першу свою картину китайським бісером, то з часом, все повністю випорола та вишила чеським. Але знаю такий випадок, колись, брат мого дідуся вишив рушник на образ, та одна половина рушника вийшла у нього на лицеву сторону, а друга випадково на зворотню.... То він це все випоров акуратно, щоб не втрачати ниток і вишив на правильну сторону, хоча всі його вмовляли просто розрізати посередині рушничок, перекинути, та зшити до купи, він там ж все одно над образом збирається, та вмовляння були марними.
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Порола та шила...

    Отак я собі і наврочила - сьогодні сіла вишивати, дивлюсь а в мене ніби два кольори однакові поряд виходять :girl_mad: (один вже зашитий, а інший саме збиралась шити).... Задумалась подивилась на символ, на легенду, на ниточку в руці - ніби як все добре. Звірила вже зашите - отам я й помилилась! Порала, аж гай шумів :girl_cray:
    Отак воно - з температурою вишивати:girl_devil: