Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Питання до тих у кого миючий пилесос, чи після вологого прибирання потрібно ще додатково витирати підлогу? В свекрухи так миє, що потрібно витирати, але в неї вже старіша модель, може тепер більш досконалі?! А ще чи хтось мив ним вікна і як результат?
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    І в мене той Томас є. Чесно кажуси, замучилась після прибирання ще й його мити. Чоловік бачив як я "мучуся" з ним і купив пилесос також з НЕРАфільтром, але з чухою чисткою:girl_claping:
     
  3. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Порохотяги

    а що то за модель?? приглядаюсь якраз до пилососів, бо мій простенький вже "доламується" :girl_smile:
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    siemens z 4.0
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Користуюсь порохотягом Philips FC 9176, потужність 2200вт, рівень всмоктування 500, рівень шуму 78 ДБ
    [​IMG]
    Спершу хотіла миючий, але після невдалого досвіду сестри, вибрала традиційний.
    Плюси - дуже низький рівень шуму, майже нечути, щітка трикутна, зручна для кутів, регулюється потужність на ручці.
    мінуси - завелика щітка, висока потужність, користуюсь найменшою, щоб плінтуси не повідривало :girl_wink:
    Ще плюс - зручне місце для сидіння зверху порохотяга, де їздить мо доця:girl_wink:
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дівчатка, а хтось з вас користувався отими "електровіниками", ну типу:
    [​IMG]
    Бо за моїм малим "свиньом" вже не маю жодних сил постійно з пилососом бігати. В рекламі все, звичайно, дуже красиво, в магазині теж ніби продемонстрували все добре. Я його вже ледь не купила, але там якоїсь деталі не було і попросили зайти за кілька днів. а за кілька днів в мене вже не вийшло... Одним словом, я за ним сумую, вле не впевнена, чи він того вартий:) Хтось щось може підказати?
     
  7. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    в мене є електовіник , але Керхер. Класна штука, я його тоже купила, коли малий почав смітити. :)
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    І він виправдовує себе (тобто, його цілком вистачає, щоб зробити "чисто" з "брудно" і не тягати щогодини пилосос? )?
     
  9. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    Так! Цілком хватає. Але він прибирає тільки сміття (крихти), бо дрібний пил не збирає. Ну і з куточків з ним важко прибирати.
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дякую! Ще б хто підказав, де то дешевше купити...:girl_in_dreams::o
     
  11. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Купила собі Tomas Twin T2, дуже задоволена, мокрих слідів не залишає, вікна миє супер і швидко, ковролін і мякі меблі ще не пробувала. От фільтри кожного разу мити і сушити треба. Дуже добре на особняк чи коли робиш генеральне прибирання.


    Чула що є інтернет-магазин 5ок, знаходиться у Львові на вул. Кн.Ольги, ззаду Фокстроту, там дешевше, але сама ще там не купляла. Може хтось вже має досвід?
     
  12. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дівчата,не підкажете,де можна купити одноразові мішки до пилососа zelmer duo? Або якісь універсальні,бощось ніде не можу знайти.
     
  13. krysa

    krysa New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Якраз я хочу купляти порохотяг.Скажіть, а скільки коштує ТОМАС водяний і де ви купляли ?
     
  14. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Поламався наш старенький Hoover ( впав, бідний, зі сходів :) ) і постала я перед великим вибором пилесосів. Прочитавши всі ваші дописи зрозуміла, що хочу тепер миючий, ще й з аквафільтром ( а був в мене звичайний, на одноразовий мішок ). Вибирала між Томасом і Зелмером. Але зупинилась таки на Зелмері. Замовляли ми через інтернет-магазин, але шукали, щоб була післяоплата. Сьогодні він вже в Стрию, зараз чоловік має поїхати забрати. Так мене вже "руки сверблять" випробувати його:).

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:50 ----------

    Ось такий :
    Zelmer 919.0 ST
    [​IMG]
     
  15. Відповідь: Порохотяги

    У нас томас аквіфільтр вже 2 роки. Це дійсно "вещь". купляли на Липинського за 3200грн. (але це 2 роки тому).
     
  16. Indi

    Indi New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Іруня,як там Ваш пилесос? Вже випробували?Через який інтернет-магазин Ви замовляли?
     
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Пилесосом я дуже задоволена. Вже і пилесосила ним, і мила. Великий плюс ця турбощітка, зручно нею чистити килими. В Ельдорадо, у ФоксМарті він коштує 2800, а ми з доставкою заплатили 2070 грн.
    Роботою інтернет-магазину я теж задоволена. Ми замовили, а на наступний день він вже був в Стрию ( через Нову пошту ). Саме основне, що він працює без передоплати. Має своє представництво у Львові ( там на сайті є їхній телефон ), то львів"яни можуть зразу на місці купити ( якщо є річ на складі ).
     
    Останнє редагування модератором: 18 Лютий 2011
  18. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дівчата, а має хтось порохотяг LG? Або може має хтось з друзів, чи можете щось про цю марку сказати?
     
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Вчора теж такий купили на інтернет аукціоні .Разом з доставкою заплатили 1795 грн.Чоловік зараз випробовує.
     
  20. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Порохотяги

    Ми купили Philips FC 9170. Вибрали його через потужність (500Вт) та низький рівень шуму. Порівняно зі старою Ровентою, яка гуділа як ракета, а потужності не вистачало - це "земля і небо". Я дуже задоволена:girl_dance: