Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. manka

    manka Member

    Відповідь: Порохотяги

    Звичайно, що всі тягнуть, але деколи і підняти треба, хоча б для того, щоб через шнур чи поріг переставити або ще в кого сходи є.
    Я, кажучи про даний недолік, в основному мала на увазі те, що якщо вага, це єдиний недолік порохотяга, то практично, в порівнянні з іншими, у нього все ОК.
     
  2. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    ні, ну звичайно що порохотяг звідкись дістається, тагається і переноситься, але це буквально пару секунд, і якщо це єдиний недолік, то по при всі плюси він ховається мабуть)))) хочу таки брати)))
     
  3. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дівчатка, а де ви брали зелмер 919, але такий, щоб мав гарантію, яку обслугогуватимуть в Україні, чи є інтернет магазини, які мають таку гарантію? І ще таке питання, якщо є печатка тільки магазину, то чи виконують свої зобов'язання по ремонту, може хтось вже з тим стикався???
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    маю питання по зелмеру миючому: там в комплекті йде порошок для чищення, чи добрий він, чи варто купувати ваніш для пилососа?
     
  5. manka

    manka Member

    Відповідь: Порохотяги

    я купляла Ваніш для пилососа. Десь читала, що ті порошки не такі вже й добрі
     
  6. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    Привіт дівчата, вже пару тижнів вибираю пилосос, ніби зупинилась на філіпсі 9073, але побачила в інтернет магазині зелмер миючий 919 за 1600, ціна майже така як в філіпса, незнаю який обрати по відгуках пишуть шо зелмер не такий вже надійний, порадьте будь-ласка який краше , бо то не малі гроші шоб на вітер кидати.
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    А де можна піногасник купити?
     
  8. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    ми вчора чистили килими (своїм зелмером) ванішом для пилососів, то не давали і все окей,не було піни сильної...
     
  9. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Я брала через інтернет-магазин, то власне через півроку зіткнулась з проблемою відсутності гарантії в Україні. Лише після тел. розмов з консультантами магазину і погроз написати на них заяву, мені дали адресу сервісного центру з якими вони "співпрацюють". Але це лише в Києві. У Львові такого нема. Порадили або везти в Київ, або робити платний ремонт і вислати їм копію чеку, повернуть гроші.


    багато хто задоволений, можливо мені не пощастило - за вісім місяців вже двічі ламається. Перше "полетів" насос, який качає воду при вмиканні миючого режиму, а тепер він взагалі відмовляється всмоктувати повітря, навпаки - видуває його через хепа-фільтр.
     
  10. manka

    manka Member

    Відповідь: Порохотяги

    Нам продавець казав, що піногасник потрібен лише для того порошку, що йде в комплекті до порохотягу (але я забула додати і було все нормально)
     
  11. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Порохотяги

    А де можна піногасник купити?

    - прдавці запевнили, що до шампунів для миючих порохотягів піногасник не потрібно. але має бути вказано, що шампунь для використання в порохотягу.

    нещодавно теж придбали Зелмер 919. але ж він великий!.. для дрібного прибирання мороки багато - одну кімнату чи просто коридор легше старим порохотягом або віником прибрати. дістаю його для всієї квартири. поки що виправдовує вказані характеристики.
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    А до Зелмера 919, який краще порошок купувати? Чоловік купив якийсь ванішівський рідкий шампунь, а не порошок, може не можна його лити?
     
  13. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Порохотяги

    Підкажіть, будь ласка, чи миючим порохотягом можна м"які меблі чистити? Саму поверхню чи вони мають хоч якусь пропарку?
    Треба порохотяг з пропаркою, але так аби дешево і сердито. Всі хороші дуже великі. А так як ми живемо по орендованих квартрирах, то питання місця дуже актуальне. Надивилась реклами і задумалась над "Вапор Драй Мини" (http://www.tvshop.ua/catalog/for_home/for_cleaning/Vapor_Dray_Mini.php). Хтось таким користувався? Розумію, що то не дуже повноцінний порохотяг, але мені саме для меблів потрібно. Чи вартий він, чи може одноразовий? Буду вдячна за будь-яку інформацію з власного досвіду :girl_smile:
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Порохотяги

    Можна, моя свекруха має Зельмер миючий, там є насадка для меблів. Воду витягує добре, через дві години диван був сухий.
     
  15. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Можна. Результат навіть кращій, ніж з порошочком.
     
  16. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Люди, хтось може щось розповісти про Хьюлю? Приїздила до мене консультант з тим всім добром - а його там немало. З того, що показала я, без перебільшення, приємно вражена. Але ж ціна... :girl_impossible: - 16 тис.грн. ... і то ще не зі всіма додатками... :shok: Як воно в обслуговуванні то чудо? Може хто зна чи чув від інших?... :morning1:
     
  17. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    коли в штатах була, до нас також приїжав консультан і показував те все добро... точно не памятаю чи то хьюля, та подивилась фото, все те ж саме, виглядало справді дуже вражаюче, + до нього багато чого в подарунок було, і набір каструль, ножів, ще якісь кухонні тарілки, чи що.
    коли сказали, що подумаємо, то подарували поїздку на декілька днів на Домінікану, тільки переліт за свій кошт.
    Знайомі наші таки купили його, ну що сказати, вони і на половину ним не користують, як показувала консультант, використовуютьсам пилесос і миючу функцію, а ті всі додаткові використовували, лише переші рази
     
  18. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Порохотяги

    ...я вже теж розглядала варіант - без додатків. Максимально вдавалося "скосити" ціну до 12 тис.грн. :girl_in_dreams: Чула, що поки вона на гарантії то треба якийсь сервіс проводити, що теж небезкоштовний... Тому і питаю, може хтось на форумі є, що знає чи чув з перших вуст. Бо то "баба бабі сказала"... деколи до маразмів доходить. :girl_crazy:
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Бачу, що багато хто має такий пилосос. Дівчата, як з часом, не ламається? Бо я читала у відгуках, що через півроку щось там потріскало, вода підтікає ітд.
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    У нас він місяць. Не сказала б, що такий і великий. А прибрати старим порохотягом - то навіть не до порівняння, в нашому випадку по крайній мірі. Старий був Самсунг з колбою. Ніби й потужний. Але Залмером просто ради цікавості попробували після старого попилососити, то ще стільки пилюки натягнув...... Особливо тішить турбощітка. Для таких, як ми, де є дівчата з довгим волоссям - дуже помічна штука.

    ---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

    Але ж рік гарантії дають. А в Польщі 4 роки...