Порохотяги

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Порохотяги

    Та в нас теж на чотири роки гарантія. Єдине про що попереджали - резинки на корпусі і на пластмасовій кришці можуть зтверднути від миючих засобів, щоб не підтікало, можна їх змастити чимось, щоб краще приставало.
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дівчата, а на що гарантія, бо читала, що не на все?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Порохотяги

    Не на все, крім пластмасових насадок.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Сьогодні купили ми мені нового помічника в прибиранні, бо мій "довгошерстний" килим і інші не такі довгошерстні але дуже густенькі килимки потребували чогось потужнішого в плані прибирання...
    [​IMG]
    ну я признала... 2200 Вт загальна потужність і максимальна потужність всмоктуванні 500 Вт, то канєшна небо і земля з моїм попереднім порохотягом де було 1600 і 330 Вт відповідно.
    Вчора пилесосила ще старим, а сьогодні вирішила пройтись новим, ну то те що я порбачила після прибирання в мішку мене реально вразило....
    Так що якщо хтось в процессі вибору - однозначно раджу. Килими полесосить як дурний, а від підлоги при макс. потужності просто треба відривати, бо тримається дуже міцно.
    А ще сподобалось що при реально більшій потужності шуму від нього меньше, ніж було від меньш потужного порохотягу, можна навіть розмовляти і чути співрозмовника в процессі прибирання.
     
  5. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    дівчата, напишіть Зелмер яку маєте модель, бо я зовсім в них заплуталась...:-((((
    миючий маю на увазі
    Zelmer 919.5 ST
    Zelmer 919.5 SK
    ZELMER 919.0SP
    Zelmer 919.5 SP
    позначення буквами то колір? чи ещ якісь параметри?
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Прикупили ми килим...тепер шукаємо порохотяг :girl_crazy:

    Запитання до досвічених:

    -хтось може порівняти користування класичним мішком та контейнером?

    -читала, що турбощітка - це супер для збору волосся....воно не заплутується невиправно на тому валку? І ще десь писало, що турбощітка ніби розчісує килими - то вона годиться для сучасних килимів а-ля "макарони"?

    -підкажіть ще якісь секрети вибору цієї пупер-техніки... :) Дякую
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    контейнер мається на увазі циклонного типу? При однаковій заявленій потужності пилесос на мішок більш потужний по силі всмоктування ніж пилесос циклон ( на контейнер). Якщо мішок одноразовий то потужність ще трішки зростає в порівнянні з багаторазовим.
    За турбощітку не скажу, читала що часом вона створює зайву статику на трубці . Якщо питання лише з волоссям, то потужний пилесос волосся витягує без проблем.
    маючи таке чудо в хаті, з ворсом 4 см в висоту, його складніше не причесати а саме випилесосити і припідняти протоптані ворсинки.
    Коли його купували то продавці сказали що на такий ворс потужності в 1500-1600 цілком достатньо. Вони були неправі, недостатньо абсолютно. Саме цей килим по суті і був причиною купівлі значно потужнішого полесосу.

    Це все написано з досвіду користування 4-ма пилесосами ( з мішками на 1300 Вт і 1700 Вт, циклона на 1600 вт і останнього на мішок одноразовий на 2200 Вт)
     
  8. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    От думала що так, але вже зовсім заплуталась...на сайті 5ок стііільки типів пилозбирачів...мамамія.
    Ми націлились на "дешево і сердито". Наразі на порядку денному Gorenje VCK 2323 AP-DY. От там вказано, що він на мішок та контейнер (2 види одночасно) з потужністю всмоктування 470 і турбощіткою.

    Ну вони не зовсім коректно казали, то ж не потужність всмоктування така....

    А як саме ви ті "макаронини" на килимі припіднімаєте? Власне я не збиралась їх розчесувати :), але десь вичитала такий відгук про турбощітку - от цікаво, чи хтось пробував ті макаронські килими турбощітками чистити....
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    ну вот власне, хіба що потужність загальна частково впливає і на потужність всмоктування.
    Але передостанній мав оту потужність всмоктування 330 Вт, для волохатого килима це просто смішно. Приходилось знімати щітку і самою трубкою буквально щосантиметра прочісувати килим, щоб і випилесосити добре і припідняти сам ворс.
    Зараз маю потіжнусть всмоктування 500 Вт, і це звичайно відчувається.
    Впринципі те що ворс підніметься то до першого наступання ногою на нього, потім він знов поступово лягає ( а тепер піднімаю простіше - просто в різних напрямках проходжу щіткою, піднімається не дибом, але вигляд має оновлений). Але одна справа лежачий ворс чистий, а друга справа лежачий і не добре випилесошений.
     
  10. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Порохотяги

    Дівчата, а хто що може сказати про Zelmer i Tomas миючі?... У мене достатньо велика площа "без килимового покриття", а для збирання пилу з дерев"яної підлоги не підійде така сама щітка, як з килимів. Не виключаю, що саме миття буде не зовсім зручне (колись мала Ровенту), тому пріоритетно є добре зібрати пилюку і мінімально розвіяти її в повітрі (що роблять звичайні порохотяги). Головне, мені дуже імпонує водяний фільтр і відсутність пилових мішків взагалі!

    Інформація лише теоретична. Може хтось поділиться практичним досвідом? Буду вдячна.
     
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Ну ще є інший тип без мішків - на такі пластикові контейнери, здається, правильно казати циклонного типу.
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    мені здається що водяний таки краще ніж просто колба. маю зараз миючий то у порівнянні із самсунгом, повітря після прибирання зовсім інше.
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Ми теж розглядали спочатку, а потім начиталися відгуків про те, як їх набридає просушувати після прибирання і які вони великі...та й відмовились. Тобто є і задоволені "клієнти", але чомусь негативних відгуків більше знаходилось.... А хочеться ж і маленького, і тихенького, і "тягучого" :)
     
  14. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Порохотяги

    і ми на тому ж шляху)
    кажуть, зелмери непогано себе зарекомендували, тому приглядаємося до чогось такого як "два в одному" - щоби і на мішок, і на контейнер. шукання мішків до старого гапарата дуже дістає що якийсь час, і ми націлилися на "циклонну систему", чи як її там правильно називати. килимів-порохозбірників поки що не плануємо в хаті стелити, тому потужності мало б бути достатньо, думаю, в районі 1800 (це передбачає потужність всмоктування десь 300-350). для паркету - саме воно, ніби.
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    ніколи навіть в голову не приходило що це може бути проблемою. що ж його там просушувати вилив воду, сполоснув, поставив, висохло, запхав назад. як на мене то набагато краще ніж витрушувати мішок, та й просто колбу теж сполоснути б пасувало, так що також треба сушити )))

    звичайно, у кожного свої уподобання і вимоги, але наразі мені все подобається і підходить. ну і для мене важливо, що таки та пилюка йде у воду, через те в основному і брали, бо як миючий він мені і не особливо потрібний, бо килимів практично немає.
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Це як який миючий... Бо нашого Томаса я за чотири роки мила напевно чотири рази (і щоразу з "превеликим" задоволенням), Звичайно, німець є німець. Це відповідна пластмаса і якість збірки. Тут не підкопаєшся. Якість прибирання, чистота повітря - 12 балів. Але він дуууже важкий. І ота ціла система, яку треба мити - це купа деталей, гупочок, трубочок (повний тазичок:girl_in_dreams:). Якщо чесно - то вдруге я б його не купувала, а підшукала б якийсь оптимальний варіант.
    [​IMG]
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    може я чогось не розумію, але що саме ви миєте, які губочки, трубочки? у мене зелмер то я тільки фільтр полочу і відерце - все. він в мене дуже недавно може щось пропускаю? ми ним користуємося як звичайним пилососом, то забруднюється лише відро куди йде бруд-пил. зрештою прийду додому подивлюся, може ще щось треба мити.
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Все вірно, бо у вас тільки ці складники є. А в нас кілька фільтрів+решіточка+дві трубочки+пластмасовий кубик+....))))). І все це треба розібрати. Цей порохотяг має кілька ступенів очистки. Тобто, що не затрималося на першій перешкоді, затримується на другій і т.д. Тому, якби я зараз купляла порохотяг, то задумалася б, чи треба мені аж на стільки "город городити", чи взяти щось дешевше і простіше в обслуговуванні.

    Капучінка, а можете в гуглях пошукати якесь фото "нутрощів" вашого зелмера? Просто цікаво глянути).
     
  19. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Якщо використовувати той же Зелмер в миючому режимі, то в нього є спеціальні прозорі трубочки для подачі води, насадки для всмоктування - їх і треба мити. Я власне кілька разів попробувала мити підлоги порохотягом і"лишилася того ровера" якраз через подальше миття, чищення тих всіх аксесуарів. Шваброю набагато швидше виходить. а килими тільки пилосошу, потім мию фільтр, відро - і все.
     
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Порохотяги

    Так, є таке, але Томас має ще дві трубочки (десь 10 см) в тому контейнері, де та вся бяка збирається. В них всередині також з часом налипає бруд на стінках. Як його відмити - я уявлення не маю. Бо ватною паличкою я далеко не можу залізти.
    А ті трубки, якими подається вода - то з ними проблем нема, вони залишаються чистими. Ну хіба мають трохи наліт від води.