Посмішка продавця, а за нею...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. COOLBABA

    COOLBABA Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Я знаю ,що не тільки в "Фокстроті" , а у всіх великих супермакертах типу "Нова лінія", "Метро" є такі люди (таємний покупець), які спеціально провокують на конфлікт і бачуть потім реакцію консультанта.Коли ніби вирішився їхній спір покупець з посмішкою на обличчі йде, а в тиху потім "строче" на ту людину і їй:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Можу ствердно говорити тільки про Фокс:
    у продавця є ціла інструкція і алгоритм, як себе поводити з покупцем, а на таємного підбирають абсолютно чужих людей, які проходять т.з. навчання для перевірки кваліфікованості продавця, після складається анкета, у якій виставляються бали по всіх пунктах вимог (в т.ч. привітність, охайність, довжина нігтів, ручка зачеплена на кишеньку форми.....) ці всі бали сумуються і від них залежить зп купи людей.

    Продавці бояться таємних, тому таких, як дівчинка на Патона, можна було прилякати :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Розкажу нашу пригоду в Арсені ,що на Сихові. Досі не можемо зрозуміти,що ж там відбулось. Пішли з чоловіком за продуктами, відповідно залишили рюкзак( він тільки з рюкзаками ходить)у шафці.Приходимо...відкриваємо шафку....нема! Починається паніка...кличемо охоронця,той начальство.Нас просять почекати..чекаємо десь пів години.Виходить крутий охоронець з рацією,каже якась бабця пенсіонерка забрала,бо ви не закрили(що за несенітниці? не було такого!) Вони туди два рази зазирала,а потім взяла і пішла геть. Взяли наш номер телефону,бо ця бабця їхня постійна клієнта(охоронець її впізнав,хоча нам сказали ,що на камерах обляччя не видно)Через 4 дні дзвінок,знайшовся рюкзак.Питаємо чи будуть с тою бабцею щось робити.Ні,не будемо,наш охоронець знайшов її на вулиці,у свій вільний час,а це нерахується.А от ми маємо подяку їм написати і купити дорогу пляжку коньяку!:cesored:.....!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Ви їм подякуйте усно, а на решту пропозицій - скажіть треба проконсультуватись в Управлінні захисту прав споживачів.

    А це просто no coments :sad::sad::sad: Театр абсурду.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    моя мама продає на базарі лахи, за цілий день ходить дууже багато жирних тьотьок, міряють всьо шо тільки можна і йдуть собі далі, а саме цікаве шо хочуть все на пару розмірів менше, все би напевно потріскало на них... я не захищаю маму, я сама там була і бачила :)
    Ну от, ходять і вони і ходять а продавці то проголодались...вирішили собі нарешті пообідати, думають що може дадуть спокійно поїсти...але нє, хтось заходить, але вони не реагують бо хочуть їсти... цей висновок я зробила по мамі)) Але це теж неправильно, якщо обід, то треба перекрити вхід покупцям, поставити велике дзеркало посеред входу або палку :)
    Такого шоб на мене кричали продавці ще не було, або я забула...))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Я розкажу як хотіла перед відпусткою купити кип"ятильник на "Провесні" , підійшла до одної будки питаю, цікавлюсь якістю цінами, реально хотіла вже брати а продавець мені каже-що я вам буду розказувати і так не візьмеш. Я пішла як якась обпльована, після цього обминаю того продавця десятою дорогою. Або біля Магнусу є такий продуктовий магазинчик -зайшла купити сирочок глазурований даю їй 10-ку, вона мені або шукайте без здачі або не буду мати чим вам дати, кажу що дрібніших не маю, порилась десь там дає мені здачу і два цукерки-кажу я цукерків не їм, витягає сірники я кажу що не палю і вони мені взагалі не потрібні(бо реально бачу в неї цілу миску копійок не тільки мені на здачу) а вона мені віддавай свій сирок і не(вибачте) ї..и мені мозги прямим текстом. Дівчата як мене то зачепило я і книгу скарг вимагала і поговорити з директором але закінчилось все пшиком бо нікого там не виявилось пішла з магазину без сирка і з зіпсованим настроєм
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 17
  7. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    це називається виручкою..так мені самі продавці пояснювали (була аналогічна історія), за неї вони Вас порвуть як Тузік грелку:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Прочитала на одному з форумів, як дівчина вийшла з ситуації, мовчки, без нервів брала ті цукорки, а потім в один день замість копійок висипала продавцеві жменю саме їх... Після того цукерки як копійки з того кіоску зникли (спочатку, звичайно, продавець оніміла, і трошкА очки вилізли :girl_crazy:) .
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Та сама ситуація. Моїй мамі така товстуха колись порвала стрейчеву суконку. Мама їй казала, що на неї буде мала, то ж неозброєним оком було видно. Ні, дайте поміряти. Натягнула на свої тєлєса і суконка тріснула по шву. А та мадама навіть не вибачилася:girl_devil:. Я сама далеко не Афродіта, але не розумію, якого милого на валки жиру натягати речі в обтяжку:girl_mad:. Ну ж не будеш від того худіша виглядати, навпаки...:girl_mad:

    Кошмар!:girl_devil:

    В мене подібне трапилося в 90-му році. Я була ще п"ятикласницею. Мама послала мене за кефіром. Переді мною щось купувала якась бабця. Не знаю, чим вона вже продавщиці (глибоко вагітній) не вгодила, але вона викрикнула тій бабці вслід: пішла ти на х..., п...да стара! В мене округлилися очі. Я в шоці пролепетала "один кефір", заплатила, взяла кефір і випарувалася з магазину. Та продавщиця живе поблизу мене. Вже її дочці 19-й рік, але коли я бачу на вулиці ту дочку, завжди перед очима великий вагітний живіт і матюки в вухах:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Olia

    Olia Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    а я напишу з боку продавця: дуже дратує коли покупець в магазині розмовляє по мобільному, а ти стоїш (бо не виховано сидіти) і чекаєш коли вона щось спитає.
    Або питаєш людину "може вас щось цікавить", коли вона довго дивиться, а та як глухо-німа виходить:confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Це мабуть ви прочитали як я писала на цьому ж форумі про кіоск біля мого дому де я так і зробила.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Грильяжка, справді? Ну фантазії вам не позичати :). Молодець!
    А читала я на російському форумі таке....
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Я тут в цій гілці трохи раніше писала
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Зайшла нещодавно на проспекті Свободи в магазинчик, вибираю купальник, і кажу: мені треба(описую колір,фасон,і т.д),але верх 40розмір,а плавочки 40р на мене вееличееезні, а я люблю,коли маленькі, акуратні. Продавщиця(така собі коровка:) ) мені: в нас на НЕСТАНДАРТНУ фігуру купальників нема:ireful1:!:D. Я їй: дякую,але в мене груди- 89, бедра- 90:) , а стандартна-то яка? Вона: "ми не розфасовуєм,у нас стандартні розміри, з ІТАЛІЇ:girl_cool:!" Шкода,що сервіс з України:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 30
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Як шукала весільне плаття, в одному із салонів (вже не пам"ятаю, як називається, десь в районі універу) жіночка кинула оком на мене і сказала: на худих і плоских нічого нема! Ось так :)
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    ну то таке регуляоно в наших магазинах.....Мені через раз кажуть, що ВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ немає....
    __________________
     
    • Подобається Подобається x 16
  17. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    ага і мені таке кажуть.....після того відчуваєшщ себе якоюсь кобилою )))))))))
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А мені навпаки - "Вдягайте-вдягайте, ви влізете..." А коли дотягую штани вище колін, і доходить, що далі вже не вийде, то кажуть "Ой, а ви худіша виглядаєте...". Або сваряться зі мною, що я відразу прошу більший розмір, щоб не тягнути на себе замале... От таке, мені від того так приємно, але ж ситуації воно не міняє.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Слава Богу, в мене таких казусів не виникає, хоча розміри в мене внушитєльниє:girl_crazy:. Може, просто щастить на продавців хороших. Одного разу, коли я шукала собі таке симпатичне модне плаття на весілля, мені спокійно продавець пояснила, що такі фасони бувають тільки до 44 розміру. І все. Одного разу зайшла на секонд - в них тільки відбувся завіз нового товару, мене спитали, що я шукаю. Я сказала: шукаю джинси на талію 90 см:girl_crazy:, поправилася після родів. Продавщиця пішла в підсобку і винесла мені джинси мого розміру. Сказала, що ще не встигла їх виставити на продаж, а тут зразу клієнт з"явився:girl_smile:.
    Правда, був один випадок - купувала собі на Краківському джинси 10 років тому (тоді якраз були модні джинси-кльош з такими розпорочками внизу по боках). Так одна продавщиця мені сказала: вам джинсы не подходят, потому что у вас фигура "шарик на палочке":girl_crazy:. А в мене були параметри 90-70-100. Можливо, ширина бедер контрастувала з худими ногами... Але, тим не менше, на ту продавщицю я образилася:girl_bye2: і купила джинси в іншому місці:girl_cool:.
     
    • Подобається Подобається x 21
  20. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    У меня раз похожая ситуация была также с 300 грамами сметанкового клуб сыра, прождала я очередь 20 мин, подходит моя, продавщица всё бросает говорит что ей всё надоело, что она не пила не ела и уходит, а я как дура стою дальше. вообщем вышел кто -то ещё через 10 мин и отрезал молча то что хотела. Но я человек вспыльчивый и моему негодованию не было предела, а потом ещё под конец на кассе пробивали сёмгу (специально за ней туда ехали) а она говорит сёмгу не продам кода на ней нет, я чуть с ума не сошла!!!!!!!!!!! Но администратора мы всё-таки посетили с жалобами
     
    • Подобається Подобається x 3