Посмішка продавця, а за нею...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    у Вас здорові і зручні смаки :) в прямому значенні

    Розумію, що дістали, що то робота і тп. Сама колись працювала на "ресепшині" мовних курсів... Ви товар продаєте - я продавала послуги. І усмішка на відкривання дверей, і голова повернена в ту сторону уже автоматом спрацьовували :) Але люди приходили до мене, і я дійсно рада була їх бачити.
    Я до того, що якщо сприймати клієнта як позитив, а не як "знов приперся" (а клієнт - то Ваші гроші, чим не позитив?! ;) ), то не обов*язково "як придурок" кричати...

    Відразу перепрошую, якщо вчепилася до слів... дійсно здалося, що ви просто намагаєтеся виправдати колег і погляд з тої сторони прилавку не зашкодить, але як би хотілося, щоб мене як клієнтку зустрічали так само привітно, як я зустрічаю своїх клієнтів.
     
  2. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Та ні нічого:girl_smile:Навпаки мені подобається вітати кожного клієнта і зустрічати його з усмішкою, просто не кожна людина це сприймає позитивно!!!Інколи зайде якесь бурмило(зле)ти йому "добрий день", а він на тебе дивиться як на хвореньку :beee:і іде собі далі.А ще директор вибіжить з кабінету і починає:"Чому ви не вітаєтесь з клієнтами:girl_devil:" не знаючи ситуації.Ну а запитання із настирливим характером,сама не люблю того, коли зайдеш в магазин, а до тебе з порогу кричать "що вам надобно?":girl_in_dreams:Можливо я не так хотіла виразитись, мене більш дратують саме оці запитання!
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Сьогодні був легкий шок...В магазині у продавця запитую чи свіже у них морозиво, вона витріщується величезними очима і каже: "Ти перша така мудра хто питає про свіже морозиво"...хвилину стояла "ошарашена", ніби невідомо що я таке запитала...адже морозиво теж має термін дії...в кінці продавець додала фразу: "Відкрий холодильник і подивися...я не буду сліпати без окулярів і шукати дату виготовлення..."
     
  4. Lisica

    Lisica New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    В нас з чоловіком сталася така пригода. Вирішили купити йому шкіряну курточку і приїхали на південний (а для зручності, бо ми не зі Львова, щоб потім не носити куртку в руках чоловік одівся в джинси і стареньку спортивну курточку яку вирішили після покупки просто викинути) Ось так нас по одягу продавці зустрічали і пропонували дешеві куртки з "телячої "шкіри бо всі інші дорогі мовляв для нас. Довго проходивши нам припала до душі одна куртка і вона була на манекені, і ще немало зусиль було покладено щоб переконати продавця зняти її для примірки. Ми всеж поміряли і вирішили купити але гроші ми мали на карточці . За 10 хв. ми повернулись з готівкою(продав.був попереджений що ми йдем знімати гроші)курточка знов красувалась на манекені. Ось так зустрічали нас по одягу а проводжали в дорогій курточці.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    чесно, а потім ми дивуєємся чого до нас так ставляться. Та після такого "зустрічання" я би нічого в них не купила :confused:
     
  6. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    мій цікавий випадок: скажімо так, дівчина я не з худих. ходила собі якось штани купувати на вже згаданому Південному. заходжу до одного продавця, типу там штани треба і всяке таке, а він мені "схудніть, а потім приходьте, одягу вашого розміру навіть не шиють" (а ношу я 46-48:girl_sad:)
    і ще, якось зайшла в один магазинчик, але нічого не встигла там купити... переді мною розгорнулась така сценка: дівчина (років 20) щось необережно спитала продавщицю, а та їй "я не зобов'язана вам нічого давати, або кажіть "продайте" або ідіть собі (моє припущення - дівчина сказала дайте мені щось там), далі зайшла якась жіночка (мені стало цікаво чим все закінчиться) і продавщиця їй скаржиться, типу кажуть тут всякі "чи є у вас..." може в мене в хаті і є, але ж я розказувати всім то не буду!"

    дратують ситуації, коли ти ніби нічого поганого, та й взагалі нічого крім товару не хотіла, а тут ще й винною зроблять, бо бачите "в нас тут, жіночко, не базар"
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    То, напевно, в тему "Забила би!":girl_devil:
    Хамка з хамок.:girl_devil:
    Цікаво, якщо вже на наш з вами 46-48 розмір нічого не шиють, то люди, які носять розміри 50-52, 52-54 - вони що, голими по вулицях ходять?:girl_haha:
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Начиталася і насміялася! :girl_smile:
    Але, направду, коли потрапляєш десь на базар чи в магазин, то набратися поганого настрою тобі гарантовано. Я в цьому плані можу виділити Краківський. Майже кожного разу, коли там щось купую, маю якісь казуси. Одного разу прибігла в обідню перерву з роботи на Краківський і треба було мені джинси знайти. Ну, літаю-літаю (бо спішу) і тут в однієї тьоті кілька пар пригледіла і починаю міряти. А в мене є один пунктик на джинси - не люблю, коли штани обтягують коліно, люблю класичні. Я міряю одні, другі, пояснюю, чому вони мені не підходять і прошу "Може у Вас ще якісь моделі є?", а вона мені - увага: "Ще ні одна що прийшла в класичних штанах у мене джинсів не купила!!!". Я в ауті була.
    Або ще одна історія. Теж краківський. То якось в суботу було чи що. Ну а в мене одяг відповідний до суботи і до Краківсього - джинси і зимові чоботи ECCO. Зараз я вже не згадаю що саме я купувала, напевно, все-таки взуття, але ви б бачили з якою зневагою продавець дивилася на ті мої фірмові черевики. Мені відразу стало дуже встидно за те, що я не в зелених мештах зі шкірзамінника на каблуку 10 смі морем стразів.
    А ще дуже люблю, коли продавці розпинаються і переконують, що це суперякість або супервиробник, коли і по ціні, і по товару (шви, гудзики, замочки) видно, що виробник - кооператив Два бублики.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Згідна, що на Південному рівень культури продавців вищий, ніж на тому самому Краківському. Але і на Південному мені буває неприємно, коли відразу з порога тебе питають : Що вас цікавить? Я ще навіть не встигла оглянути нічого, не встигла зацікавитися.
    Коліжанка казала (та і тут в гілці хтось вже писав), що їх так спеціально вчать. Якщо ти не підходиш до клієнта відразу, то і з роботи можеш полетіти, якщо власник довідається.

    А те, що зустрічають "по одежке" - це 100%. Ну "невдомек" нашим людям, що я, наприклад, на базар не вдягаю найліпше з того що маю, а вдягаю те, в чому мені буде зручно відходити цілий день.
     
  11. Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Я трохи стану на захист продавців по "долгу службы".На перший план ставлю ввічливість і культуру обслуговування,щоб клієнту хотілося прийти ще не раз.Але деколи попадаються такі екземпляри...можна переходити в гілку "забилам би"... або "хіхоньки".:girl_tender::girl_tender::girl_wink::girl_wink::girl_in_love::girl_in_love:
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    та тут далеко не про всіх продавців мова. Можна завети гілку про хороших. Повірте там я маю кого написати :)
     
  13. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Ех, мабуть моя історія не оригінальна...На південному на питання "Яка ціна піджачка?" я почула відповідь "Він дорогий!". Тоді я спитала її чи знає вона скільки у мене грошей у гаманці? вона почервоніла і сховалась у комірчині. Мене здивувало те, що це була власниця магазину,а продавці там дуже приємні дівчата. Але після того випадку більше там нічого купувати не хочу.
     
  14. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    В мене аналогічна ситуація, пішла в суботу купляти на південний пальто, так як був вихідний день одягнулась по простому, джинси, кросівки, легка курточка, в одному магазині побачила пальто яке мені сподобалось питаюсь ціну, продавщиця мене так зміріла поглядом з ніг до голови і каже воно дороге 1000 грн., на ціну розрахувавала навіть більшу, але купляти в цьому магазині точно перехотіла, скільки ходжу на південній, завжди кажу собі що це останній раз, вже краще в магазині купляти і якісніше, і продавці не такі приставучі. Або тоже з цього жанру, питання продаця: "Що Вас цікавить?" Моя відповідь "Пальто світлого коліру", приносить чорне і розказує як мені в ньому буде гарно, хоч чорний мені і близько не підходить. Ну думаю такі історії з кожним при кожному відвідуванні ринку трапляються і кожного нервують.
     
  15. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    магазин Casual City чи якось так на початку Городоцької, продавщиця з білявим волоссям і прямою чолкою.
    Шукала якось собі кофтинку, зайшла туди - вибір такий непоганий, набрала купу міряти всього (вона біля мене і так, і сяк така хорошенька і усміхнена), але нічого не підйшло з того - думала вона мене там приб"є зі злості, що нічого не купила. Тепер гидко туди заходити.
     
  16. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    таку відповідь напевно чула кожна дівчина у Львові. В мене теж були подібні ситуації, коли ще була в юному віці, і не дуже могла поставити на місце, то почувши таку відповідь тихенько виходила з магазину не сказавши ні слова. Но з віком вже навчилася таких людей ставити на місце. Особливо мене харять продавці в Б'янці. Заходжу в магазин, дивлюся на білизну і припав мені до душі гарний комплект. Питаюся його ціну в дівчини-продавця і почула, що це французька марка і ДУЖЕ дорога (мол вали звідси і так не купиш). То було сказано таким зверхнім тоном, що я не витримала. Пояснила дівчині, що дорого це поняття відносне і для кожного різне і не треба судити по собі, ще спиталася чи до них клієнти мають заходити з пачкою грошей в одній руці, а з ключами від лексуса в іншій і т.д.??? Но коли я вже вийшла, то почула її фразу, що якби збирали гроші за вхід в магазин, то вона б більше заробляла і взагалі ходять до них всякі. Це мене знервувало до краю, вернулася висказала, все що думаю про неї і її рівень, та так, що вона потім вибачалася переді мною.
     
  17. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    З приводу того, що в нас не хотять порізати 300 гр сиру. Мій знайомий з Португалі каже ,що в них навіть 100 грам просиш порізати на спецприладі роблять це з посмішкою...
     
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Я одного часу хотіла перуку, ну дууже сильно (вже перейшло, слава Богу)
    Прийшла на Південний, в той, такий самий більший магазинчик з перуками, вибрала і почула у відповідь що мені навіть знімати з манекена показувати не будуть бо я нині неготова до покупок... :girl_crazy::girl_crazy:
     
  19. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Та то дивлячись де не ріжуть,в мому районі і по 100 грам наріжуть з посмішкою як ви пишете:girl_curtsey:
     
  20. true

    true New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А я сьогодні прийшла купити дитині маленьку мін воду в магазин, чекала ,поки продавщиня наговориться по мобільному, не дочекавшись, попросила маленьку мінеральну, а та не відклавши телефон швиряє в нервах мені дволітрову, обсуждаючи по телефону якісь дрібниці. Я просто в шоці від такого хамства.

    ---------- Додано в 22:25 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    Та, там жіночка вельми гонорова, я там теж побувала, але купляла зажим з волосся.