Посмішка продавця, а за нею...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    працювала з клієнтами 4 роки,то дуже тяжко,а найбільше тому,що немала права хамити,бо зразу звільняли,то я чемно усміхалась до всіх))
    хоча коли до мене хамлять продавці ніколи неможу стриматись і говорю все що про неї і її роботу думаю....
     
  2. true

    true New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Ну і добре робите, вони не мають права безпідставно нам хамити. Я людина не конфліктна, але існують межі. Недавно до мене верещала в магазині продавець, бо я не мала їй дати копійок, мовляв сховала і лінь шукати, а в них напряг з дрібними. Я її так на місце поставила, що вона аж вибачалась.Саме образливе те, що завжди вишукую дрібні і сама їм пропоную,щоб було лекше розрахуватись..
     
  3. WhateverMS

    WhateverMS New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Заходжу в банк знімати гроші з деопзиту. Оформила потрібні документи і йдо до каси по гроші. Суму дають купюрами номіналом в 50 EU , я перераховую і 50 EU не вистачає. Звертаю увагу касиру, а він робить вигляд, що не зрозумів. Повторюю ще раз, тоді він так тихенько, щоб ніхто не помітив дає мені гроші. Люди рідко перераховуоть гроші, які отримують, на що цей касир і розраховував. Більше в той банк не заходжу!!!
     
  4. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    в такій ситуації - я, деколи в супермаркетах кажу касирам , що згідно положення про касові операції вони не мають права взагалі торгувати, якщо в них нема здачі чи розмінної монети. Допомагає.
     
  5. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Дякую. Матиму на увазі чим на місце ставити, бо це досить поширена проблема в конкретних супермаркетах.
     
  6. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Іноді продавці відмовляються брати по одній або дві копійок, мовляв, давайте крупніше.... на що я їм твердо заявляю, що це державний розмінний номінал грошової одиниці....а що, так, під дурочку... :girl_crazy:
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...


    Взагалі дивуюся: які можуть бути розмови по телефону, коли в магазині покупець. Коли я працювала з клієнтами, то тільки клієнт поріг переступив - вся увага для нього! А недавно в магазині...Роздивляюся сумки, а продавчині щось між собою обговорюють (діло зрозуміле: покупців небагато, кінець робочого дня). І одна з них (при мені) використувувала "ненормативну лексику". Ну то вопше...
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    ги, нещодавно заходила в аптеку, дівчина однією рукою збирала мої ліки, а в іншій тримала телефон - домовлялась про зустріч. кумедно так, я їй назву, а вона в телефон - зачекай тут в мене щось хочуть, не відкладаючи трубки вибиває дві з трьох потрібних позицій. на моє запитання про решту - а ви ще щось казали?

    але я ж не на годину до неї прийшла. розмовляти про особисті речі можна і через дві хвилини, коли я піду, а не одним вухом мене, а іншим телефон слухати...
     
  9. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А мене дивує що в нашій країні всіх "зустрічають по одьожці". Наприклад вчора купляла масло. Продавець глянула на мене і каже "пачка 20 грн", я кажу "А що я не подібна на ту, що може собі купляти таке масло". І то не перший випадок, хоча я не вдягаюсь, як бомж:girl_crazy:, звичайні джинси, кросівки, куртка. Але таке враження що щоб зайти в нормальний магазин треба надіти по перстню на кожен палець, норкову шубу і приїхати на їномарці.
    П.С. Згадала, як приїхала подруга з Канади і ми пішли з нею купити чоботи в Монарху. То мене ще так, а її добре зміряли поглядом і сказали, що на свій смак ми тут певно нічого не знайдем. Але вона також за словом в кишеню не лізе, там добре відповіла.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Ой яка правда... всі дивуються як то в Україні таке відношення до людей. Та лишень тому що одягнені в кеди чи красовки в Україні автоматично бомж. :sad:
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Поїхали ми з чоловіком пару тижнів тому в Франківськ на автобазар. Було зранку дуже холодно, моросив дощик... Ми, звичайно ж, в джинсах і курточках :). Підходимо до одного дядька подивитися на машину. А він каже :" А Ви маєте гроші на ТАКУ іномарку?" До слова, ми вибирали 2-3 річний кроссовер, а запиталися за стару БМВ 95-го року:girl_impossible:.
     
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А я собі нагадала, як колись розраховувалась на касі в "Літері" на Південному, поки мені там здачу шукали і пакували книги, повертаю голову праворуч - дивлюсь, лежить "ТЄЛО"! Ярусом нижче магазин, здається, шкіряного одягу, там диванчик (очевидно, для клієнтів) і на ньому лежить Проня Прокопівна, така собі крупна, м"яко кажучи, молодичка, вклалась на бочок, голову рукою підперла і видать клієнтів очікує. Слабо уявляю, що якби клієнти справді зайшли, то вона б прудко підхопилась і поскакала їх обслуговувати.
     
  13. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Аватар для Tanyunya
    Tanyunya
    Ачумєть! :girl_crazy:Ви так смішно це описали, що я аж то все собі уявила. :suicide::crazy:Я просто під столом від сміху!:D:D:D
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Я думаю, то і побачити можна (якщо її не звільнили ще за таке "возлєжаніє"). Ну прямо "лягли і просють":)
     
  15. true

    true New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А може наоборот, воно лягло і дивиться на тебе, як на ворога, що возлєжати заважаєш. Тільки як анаконда тебе поглядом гіпнотизує, щоб пішла з магазину швидше. Я б таких льох гнала, як мій знайомий п"яних майстрів з сокирою 2 кілометра.:girl_yes2:
     
  16. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А найбільш кумедно, що досить важко зустріти сьогодні продавця - "золоту серединку". Особисто мені постійно трапляються з якимись крайнощами: то заходиш в магазин і на тебе одразу "кидаються" (що вас цікавить? який розмір? який колір? а подивіться це...і це...інколи аж трусить від злості:girl_devil:) або в іншому випадку ніхто не звертає уваги (нема в кого запитати, що тебе цікавить).
    Отож нашим продавцям(в переважній більшості) ще вчитися і вчитися хорошим манерам. Хоча дивно...при теперішній конкуренції.
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Мені здається вся біда в тому що наші продавці не вчаться бути продавцями, якби перед прийманням на роботи якісь мінімальні курси проводили...
     
  18. true

    true New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    Ви знаєте, лапаю себе на тому, що деколи навіть якщо магазин і товар мені подобається, то не захожу туди, бо продавець противний. Нераз щось поміряєш, воно тобі не підійшло, то має такий вираз обличчя, ніби ти вже їй щось винна і сильно її образила.
     
  19. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...

    А в мене просто комедія:

    зайшла недавно подивитись на Дорошенка в стоковий магазин техніки ,одягу,ну і нижня білизна там була - на вагу . Ну взяла я 2 пари трусиків, йду важити і по ходу знімаю вішаки, а мені дівчина - продавчиня каже, що то з вішаками продається. ну я давай реготати, а вона каже - серйозно з вішаками, а я їй кажу
    то мені ті труси повісити в шафу і на них дивитись , чи що ?

    кажу давайтекнигу скарг, а вона вже дзвонить якійсь їхній головній кобіті,і дає мені трубку, ну і почалось - та тітка каже, що вони теж з вішаками купляють, а я знов стою на своєму.

    короче, досі збираюсь накатати скаргу на Чайковського, що так народ обдурюють.
    Сміх і гріх!!
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Посмішка продавця, а за нею...



    Це такий бізнес по-українськи: на найлегший одяг начіплять вішаків - щоб більше важило, а тоді друть грошики... Сум...