Посудомийна машина: за і проти

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем VIKI, 17 Квітень 2009.

?

Чи добре відмиває бруд посудомийка?

  1. Відмиває усе

    84 голосів
    33,5%
  2. Зрідка, щось залишається брудне

    155 голосів
    61,8%
  3. Погано миє

    12 голосів
    4,8%
  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я колись помила чавунну каструлю в посудомийці, то місцями почорніло, місцями кольорове стало (потім відмила вручну), більше не ставлю в посудомийку)
     
  2. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Планувала помити в пм чугунні решітки з варильної поверхні, тепер прочитала за чугун і незнаю чи варто.
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я мила неодноразово, то ніяк не змінились.
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Аналогічно. Але і не особливо відмиваються, навіть при 70С. Засіб для духовок справляється значно краще. Може це треба регулярно робити - 1-2 рази на тиждень, а не так як я.
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    А що можете сказати про посудомийки Електролюкс, а саме ELECTROLUX EEA927201L? Пригледіла собі, але не зовсім у них тямлю.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми щойно пару днів як освоюємо ПМ. Чоловік на кожне миття кладе таблетку і лиє ополіскувач. Але мені якось потім посуд пахне, певно ополіскувачем. Його конче додавати у кожне миття? Яку він роль в тому відіграє?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Retaret я думаю то від води залежить. При моїй воді - ніякої роді не відіграє, як і оцет. Інша річ лимонна кислота. Таблетку ділю навпіл, навіть по повній - повній загрузці, тільки так мені посуд не смердить. По якості миття між цілою таблеткою і половиною різниці не бачу.
    Таблетки розчиняють жир, кислота ( ополіскувач) потрібна щоб нейтралізувати вапняний наліт, мінерали, які містяться у воді і засихають на посуді.
    На Сихові я не користувалася нічим крім 0,5 таблетки.
    Зараз сиплю чайну ложку кислоти ( знаю, що постійно не можна, але інакше цією водою не миє, все сиве і шершаве).
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Навіщо при кожному митті? І куди він його лиє?
    Зазвичай для ополіскувача передбачене спеціальне відділення, туди заливається "запас". Машина сама по чуть-чуть використовує. Коли треба долити - сигналізує світловим індикатором. Залежно від якості води можна регулювати дозу ополіскувача (в заводських настройках він зазвичай встановлений для води середньої жорсткості, як і настройки витрати солі).
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    а ваша ПМ не має індикатора ополіскувача?

    я теж не зразу розібралась і в мене та "зірочка" цілий місяць світила, поки я не догнала, що вона означає і куди заливати ту рідину
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    А яка у вас ПМ? В мене Бош, одного вливання вистачає на багато разів. Коли закінчується - світиться лампочка датчика. Може і вам не потрібно лити щоразу? Без нього можна, але мені не те. Зразу різниці не видно, а з часом дуже. Особливо скляний посуд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Так, в нас є спеціальне відділення під опрліскувач, але чи є індикатор я не помічала. Власне тим зараз чоловік займається, а я тіки «пожинаю» те що виходить , а виходить воно з запахом тим хімічним.
    У нас Бош, і то попався випадково дуже добрий Бош - замовляли на розетці, приїхала ПМ власне німецької збірки і певно під нім.ринок зроблена, бо інструкції навіть нема такої на всіх мовах , німецької ми не шпрехен)) і ПМ досі ми ще не мали, щоб хоч пробувати шось по аналогії робити.
    Чоловік ніби в неті знайшов якусь інструкцію російською, але я ще її не читала, бо я маю ДП - то таки наймодніша інструкція))) он скільки ви мені всього корисного скоренько накидали ;) дякую


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Теж кладу переважно пів таблетки, не замітила що воно впливає на якість миття. Перші рази після миття теж був специфічний запах, за 2 міс його вже нема. І в мене на 3 шуфляди, і без кошика для столових приборів, мені здається це зручніше. І функція скорочення часу миття теж дуже класна, майже всі програми скорочуються до 1-1.30 год миття
     
  13. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    І я освоюю ПМ. Ополіскувач налила, але після кожного миття всеодно є плями від води. В чому причина? В таблетках чи ополіскувачі?
    Хто якими засобами миє? Маю Сомат. Вони перші, тому порівняти не маю з чим. Може щось порадите?
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    А сіль сипете? Якщо так, то скоріше в таблетках справа. Я б радила купити жменю різних поштучно і тоді вже брати велику пачку. Наприклад, внизу Личаківської є магазин хімії з Європи з великим вибором.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мене Сомат цілком влаштовує, хоча як є акція, то беру і Фініш. Ще брала в Метро порошок FinLaif, чи щось таке, то марка Метро, теж норм.
    Щодо плям на посуді, то можливо потрібно відрегулювати розхід солі і ополіскувача в сторону збільшення від заводських настройок, якщо вода дуже жорстка. Як це зробити, треба читати в інструкції до Вашої ПММ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Так, сіль засипала. Але у мене вода з криниці, а не центральна. Може в цьому справа?
    --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2019 ---
    Не знала, що сіль регулюється
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Може якісь домішки є в воді. Але спробуйте різні фірми таблеток і ополіскувача. Мені особисто всі нормальні. Але фініш найбільше сподобались. Не класік, а ті трохи кращі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Збільшила кількість ополіскувача - все виблискує. Особливо склянки. Як я раніше без неї жила
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, на днях плануємо почати користуватися новою посудомийною машиною.
    Як відбувається перший запуск нової посудомийки? Це можна зробити самостійно чи мав би прийти хтось із сервісного центру?
    Якщо самостійно, то що варто знати?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми завжди самі запускаємо (виняток - газовий котел, там є жорстка умова про перший запуск сервісною організацією, тільки в тому випадку діє гарантія). Так що сміливо можете самі запускати. Але перед тим бажано УВАЖНО прочитати інструкцію, а не так, як у нас звикли (спробували все, нічого не виходить, прийшов час таки почитати інструкцію :girl_crazy:).
     
    • Подобається Подобається x 1