повивальний столик потрібен?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Dell, 27 Квітень 2011.

  1. Jabka

    Jabka Active Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ми теж користувались пеленатором, дуже зручно.Використовували його ще й як підставку для ванночки(бо в нас душова кабінка і тому купали в кімнаті)
     
  2. knatka

    knatka Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Коли ще була вагітна то планувала купити пеленатор,а коли приїхала додому то потрібно було вже і ми на столику застилили покривало, зверху одноразову пеленку збоку поставили все що потрвбно, от так і обійшлися і вже в думку не приходило щось купляти.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    А нам подарували повивальну дошку [​IMG], то досить активно нею користувалась, зручно що є бильця і дитина не впаде, переноситься куди потрібно.
     
  4. yacht girl

    yacht girl Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    В нас пеленальний столик фірми stokke із двома поличками знизу і двома органайзерами по боках, дуже зручно, бо усе причандалля малої (мазючки, памперси, одноразові пеленки....) під руками, дуже класна штука.
     
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Не знаю як для дівчинки, но для нашого хлопчика дуже потрібна річ, бо частенько струйкою вгору пісяє. Якби на ліжку міняла підгузник, воно було б все запісяне.
    В нас повивальний столик з ванночкою, знизу 2 полички і збоку підставка, де всі необхідні речі для малечі зберігаються. Все під рукою в одному місці, і не відходиш від дитинки. Столик має бортікі, відповідно дитинка не скотиться. Зручна висота столика, не напрягається спина. Перед і після купання малюка на простому кухонному столі роздягаємо/вдягаємо, то після кількох хв в такій незручній нагнутій позиції мене дуже болить спина!
    Правда ванночка під таким столиком маленька. нам 1,5 міс, а ми вже скоро не вліземо в неї.
     
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ми отаку повивальну дошку поставили зверху на дитяче ліжечко (закріпивши додатково). Оскільки в спальні з меблів наше ліжко, дитяче і шафа-купе, а крім того кілька вузеньких проходів, то таке рішення і зекономило місце, і запобігає болям в спині ;) Але якби могла виділити для пеленання стіл чи комод - було би круто :)
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І у нас дошка, встановлюється на ліжечку, чоловік зробив. Дуже мені зручно, не до порівняння зі столами-ліжками, висота оптимальна, особливо для масажу і гімнастики зручно, бо довше таки в часі займає порівняно з переодяганням. Ну і то не є щось аж таке габаритне (у нас вона зовсім плоска), щоб вагатися, чи не буде вдома зайвого хламу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    У нас повивальним столиком служить дитяче ліжечко, підняте на найвищу позицію, хоч якийсь толк з нього :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

     
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І ми застелили столик пледиком, зверху пеленочкою і немаєм потреби в пеленаторі)
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Купили ми комод\пеленатор і я думаю що буду стелити зверху.
    Може хтось має таку штуку від ІКЕі і може поділитись враженнями?
    SKÖTSAM Podkładka do pielęgnacji - IKEA
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То такво, якщо не має стаціонарного стола, чи комода, тоді можливо пеленатор і буде в нагоді і то не дуже надовго, максимум до 1р., можливо чуть довше. То вже треба зважати на всі фактори: яка квартира; що в ній є; як на мене не дуже потрібна річ.
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    То ж вроді аналог таких пеленальних підставок з клейонки, типу як вище дівчата постили. ....А я думала, що комод-пеленатор мажє мати бортики за замовчуванням? Ні?
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Як на мене, зайва річ...воно надувне? Постеліть ковдрочку, на неї цератку, зверху будете міняти пеленки по потребі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Я теж думаю зайва річ, пеленальний столик собі зробила на звичайному столі, але треба пильнувати,не залишати саму бо нема бортиів. На столик постелила синтепонову підстилку в чехольчику,а зверху одноразову пеленку не промокаючу..
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    А я наш пеленальник столик використовувала, доки дитина в памперсах була, тобто десь до року і 10 місяців. Для нас то була дуже потрібна річ.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Здається я вже раніще писала, що мій пеленатор живе в ванній кімнаті. Я ту дошку ставлю впоперек ванни і там перевдягаю дитину, одразу вода під рукою, а коли купаємся, то застеляю рушником і на неї витягую витиратися. Коли були зовсім малесенькі, то там же і гімнастику після купання робили і вушка/носик чистили. Мені це мегазручно. А коли не використовую просто знімаю і ставлю боком між ванною і пралкою - навіть не помітно ща там щось є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Ми використовували звичайнний стіл. Застеляли коциком, зверху непромокаючу пеленку. Дуже зручно коли дитина мала і потребує підмивання, заміни памперса чи просто для переодягання. Окремо я б пеленальний столик не купляла (і так є де гроші з дитиною витрачати), тай потім нема проблеми де той столик дівати :girl_smile:
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Також не купувала столика. Бо перевдягала памперс на непромокайці плюс зверху байкова пеленка на ліжку нашому. А з 3 міс почала перевертатися легко на живіт, то й так не залишиш без нагляду ні на хвильку. З дитиною зявилося купа різних речей, місця в кімнаті мало, не було би де той повивальний столик притулити
     
  20. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Ми мали пеленатор - поки дитина в памперсі, то це мегазручно - можна ставити будь-куди, коли купали немовлятко на кухні, то пеленатор на стіл поклали, одразу й одягнули, і в дорогу з собою брали.