Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

 1. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  У нас Zanussi, довго вибирали, з вертикальною загрузкою, у мами Whirlpool паше вже 10 (!!!!) років, кожна марка має свої недоліки і переваги, ми повелись на нашу, бо продавець щиро переконував, що там барабан з якогось супер-пупер сплаву, який використовують у космічних технологіях:xaxa:, і так гарна демонстував, як то все плавно закривається/відкривається і так тиснув , що то французька фірма, що я повелась. Ні, я повністю задоволена, але вона суттєво дорожча від Вірпулу при тих же характеристиках. Скільки протягне - не знаю, бо юзаю її тільки 2 роки :).
   
 2. Женічка

  Женічка Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  і ми придивляємось.
  хотіла спочатку Бош з сушкою, чи електролюкс з сушкою, потім від ідеї пралки з сушкою відмовилась взагалі.
  сьогодні дивились на сіменси, досить непогані машинки.
  однозначно, зупинимось або на Бош,або на Сіменс (хоча то, як мені здається, один і той же виробник).
   
 3. Zlju4ka

  Zlju4ka Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  у мене теж зануссі з верхньою загрузкою і механіка.паше вже 5 років і то по два завантаження щодня.я супер задоволена.в брата індезіт-електронна-рік працювала і вже мусили замінити плату бо згоріла(900грн:sad:)в мамки була непамятаю яка але от попсулась і ми їй нині вибрали вірпул з верх.загрузкою і електронікою(нажаль)як не шукали але механіки ніде незнайшли:sad:кажуть це неекономічно мати механіку бо бере однакову кількість води а ел-вимірює і бере лише необхідну.
  Накатала......:)
   
  Останнє редагування: 26 Липень 2010
 4. Vittoriya

  Vittoriya Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  у нас також пралка Whirpool,працює вже 8-9 років. І ні разу не ломилася!І цілком нам підходить.
   
 5. kukusya

  kukusya Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  Ми купляли індезіт,цієї зими буде 5-ть років,калгон засипали тільки перших пів року,фільтри чистили один раз,років два назад,все працювало добре.Тільки от вже цього літа,щось стало замикати, деколи всі кнопки без перестану блимають,одним ударом:girl_crazy: по панелі це усувається,але боюсь щоб не загорілось:girl_sad: або замкнуло навсєгда.Та ще поганенько прати якось стала,певно знову фільтри.
   
 6. Gajka

  Gajka Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  На чому зупинилися?
  Бо ми зараз теж у роздумах, яку пральку придбати. Фірм навалом, а я поняття не маю що краще.
   
 7. allusya

  allusya Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  у знайомих також електронна і згоріла за короткий термін.
  ми собі купили бош, батькам і брату замовляли зануссі і всі пралки брали з механікою.
  своєю користуємось більше 4 років (купили майже після весілля)
  усі задоволені.
   
 8. Відповідь: Пральні машинки

  Приєднуюся до прихільників Whirlpool. В мене механічна з вертикальною загрузкою. Працює вже майже 8 років, жодної поломки (ттт), жодного калгону, якість прання як і на початку використання. Я цілком нею задоволена.
   
 9. bora

  bora Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  Сьогодні весь день втратили на вибір пральки. Обирали в подарунок. Цікава подорож вийшла, хоч і втомлива. Крез, Технолюкс, Ельдорадо, Фоксмарт, Шок, Фокстрот - все почули, що можна від консультантів))) Потрібно було обрати краще в середній ціновій категорії.
  Звісно найкращий варіант з того, що радили Бош турецької збірки. Але. Для нього треба ставити фільтр на воду. І його (як і всіх європейських виробників) буде в рази дорожче зремонтувати у разі перепаду напруги, наприклад. Для подарунку небагатій сім"ї забагато "але".
  Купа реклами LG. Стверджують, що завдяки прямому приводу та гарантії на мотор 10 років став досить популярним (машинки на 8 розраховані). А ще кажуть менш шумний. Збірка - російська. Тому продавці погоджуються, що вона як так само зібрані в Росії-Україні Індезіт (а він ще й ззовні у ваннах ржавіє) і Ардо поступається тому ж китайському Самсунгу з керамічним нагрівачем,який не боїться накипу та захистом від перепаду напруги.
  Вірпул - відрадили з-за рівня шуму. Ще деякі не розглядали - бо панель заскладна для людей похилого віку.
  Не розглядали з-за сумнівів в якості Оріон, ВЕКО (хоча казали, що в останніх достойна якість).


  Тепер по акціях, які діють в маркетах техніки.
  Фоксмарт проголошує, що якщо знайдете ту ж модель деінде дешевше, то повернуть 150% різниці. Ми б вже знайшли. Але бавитись в то не мали жодного бажання - а пральки точно недешеві, якщо довіряєте таким закликам - можна заробити.
  Ельдорадо - до пральки Самсунг в 3500 грн дарують мікрохвильову за 700 грн. Мінус - доставка платна (50 грн), установка - платна (від 110 грн) з передоплатою, при видачі товару його навіть не дістають з упакування, щоб перевірити нанаявність браку та записати номер в гарантійний!! Відразу скажу як це в Технолюксі - перевіряють в роботі при Вас. І тільки тоді з самих деталей записують номер. З акції - на таку покупку дадуть накопичувальну карточку та відразу знижку 3%.
  Крез - до пральки Самсунг (3100) додають дешевеньку мікрохвильовку.
  Фокстрот - дадуть карточку для знижок на потім.:)

  І знаєте, що найважче.. Розібратися, що краще на ринку саме зараз. Збірка - то зрозуміло. Але тепер не випадає порівнювати те, що було 5 років тому. Наприклад деякі дорогі фірми як кажуть консультанти зі своїми технологіями застигли в минулому, тому втратили свої позиції і сьогодні багато в чому програють дешевшим.
   
  Останнє редагування: 6 Листопад 2010
 10. zetta

  zetta Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  я вiддаю перевагу Електролюксу та Мiлле. За 11 рокiв нiяких ремонтiв окрiм замiни пiдшипника. З сушкою бiльше б не купувала бо то лишня функцiя.)
   
 11. bora

  bora Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  Для профілактики - калгон у будь-якому супермаркеті. До речі, я колись не знала і калгон додавала постійно. А треба тільки коли прання при 50 і вище градусів)))
  Для зняття накипу - в усіх магазинах де є пральки має бути. Сьогодні купувала у Фокстроті. Засіб від Вірпул. 72 грн. Рекомендовано чистити ним раз на півроку.
   
 12. mamaTimy

  mamaTimy ... трохи вредна))

  Відповідь: Пральні машинки

  А ми в машинку заливаєм "золушка" від накипу для машин і чайників, така синя пляшечка на 250мл, Дешеве +/- 6 гривень коштує, але в сусіда стара машина і майстер приходив щось міняти то аж ойкнув:) що така доглянута і блискуча всередині.
   
 13. kostuk

  kostuk New Member

  Відповідь: Пральні машинки

  Ми калгоном не користуємось. Чоловікові знайомий майстер порадив 1 раз в 4-6 міс. засипати 40 г лимонної кислоти і запускати машинку пусту на найпотужніший режим. Ми так і робим. А з тим калгоном тільки людей розводять - ціна висока, а результат той самий.
  А на рахунок вибору пральної машини, то в нас Бош і дуже задоволені. Правда користуємось лише два роки, але скарг не було. Пере чудово: і з дорогим, і з дешевим порошком.
  Правда по ціні трішки "кусається".
   
 14. Ksusha

  Ksusha Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  Наша пральна машина Ардо, куплена по акції, та ще й польського збирання (а не італійського - час такий був - економили.), вже вісім років пере, причому в неї рахується день за два,бо є дві сімї і буває так, що вантажимо по два-три рази підряд. Порошок використовуємо різний, міняємо час від часу. А Калгон не використовували жодного разу. Коли прийшов майстер поправити барабан, розкрутив її - то такого дуже страшного накипу там не було, такий собі сірий наліт, який ми успішно потім вимили лимонною кислотою. Калгон не купую і не раджу - марна трата грошей.
   
 15. Відповідь: Пральні машинки

  Ми купили пральну мшину Бош-задоволені. Подруга купила Самсунг, вона у неї на віджимі 400об. скаче по всій ванній кімнаті, один раз доскакалась до ванни і навіть нахилилась. Подруга дзвонить і каже "представляєш, моя машинка вирішила втопитись:girl_haha::girl_haha:". вона і виставлена у неї добре, і коврик ризиновий під нею постелили, майстер пояснив, що то така специфіка моделі. От-так!
   
 16. Gajka

  Gajka Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  А яку саме і де брали? Бо нам теж її радили.
   
 17. Dolma

  Dolma Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  я теж чула про лимонну кислоту замість калгону. купила. але не скористалася, бо сказали мені, що вона таки щось там роз*їдає, адже все ж кислота, дуже агресивна. чула я про засіб замість калгону, але не пам*ятаю назви. продають десь на Батальній (Дж. Вашингтона), та ще не їздила туди, далеко. :)
   
 18. Ніколь

  Ніколь Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  А наша машинка.... старенька БОШ... німецької зборки привезена з Німеччини, купили ми її з чоловіком тоді коли починали наше спільне життя, грошей було небагато, зйомна квартира і т.д. нам порадили людину яка возить б/у техніку з німеччини, ми поїхали, купили за якихось там 150 у.е. і коли купляли думали ну попрацює кілька років і змінимо на нову. Але моя машинка це звЄрь...працює і працює, і нічого їй не стається, і я вже реально хочу її поміняти, бо вона тіршки завелика і я хочу просто нову машинку, але рука не піднімається цю десь за копійки продати чи комусь віддати, бо вона ідеально пере, абсолютно все в ній працює, і от чекаю....поки вона допрацюється і я з чистою совістю її кудись подіну. :)
  це напевно один з мінусів машинок нового покоління, всі деталі з метою здешевлення полегшуються. Наша машинка як при своїх 800 об пере то практично не трясеться. А як тягнули її вантажники на 5 поверх до нас то ледь доперли, бо в неї по низу не знаю як це називається, щось там таке важке щоб вона коли пере не пригала а стояла міцно і не тряслась.
   
 19. Відповідь: Пральні машинки

  купили на вул. Винниченка,30, там є магазин-склад Бош. техніка у них дійсно якісна, ми там практично все купували. Трохи дорогувато, але надійно. А ще там можна торгуватися:girl_smile:
   
 20. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Відповідь: Пральні машинки

  Дівчата, допоможіть.
  Хочемо купити машинку пральну в кухню, але мабуть вбудовану. Чи є зараз такі машинки, які не вібрують зовсім? Бо якщо нашу теперішню вбудувати, то всі меблі стрибатимуть. І чи краще брати вбудовану чи просту запихати в шафку?