Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    все життя мала з вертикальною загрузкою, тепер з фронтальною.
    Перший і очевидний "+" вертикальної - якщо раптом щось сталось, зламалась машинка з повним баком води і білизни, або відімкнули світло, а якщо ще й надовго. то вертикальну - ви просто кришку відкрили, все вийняли, виполоскали, і висушили....вода може день і поплавати в машиці.
    А з фронтальною, то аби примусово відкачуєте воду якщо світло є, або колдуєте над тим шлангом тоненьким і зливаєте воду на карачках і в тазік, або просто білизна там собі кисне до кращих часів.

    Ну і я не знаю як раза ті машинки роблять, але наскільки я знаю вертикальні - в них барабан тримається з двох сторін, сембто міцніше. А у фронтальних - лише з одної сторони, але це можливо і міф.

    Зато фронтальна як на мене естетичніше виглядає.
    Та й зверху корисну площу можна зайняти чимось, а на вертикальну не поставиш особливо, бо кришку піднімати треба.

    А ще, у вертикальній - більше є ризик що щось dпаде за барабан. В мене регулярно ще з дитинства туди копійки летіли, заколки, манікюрні ножнички. бабця часом шпильки роняла туди коли машинка привідкрита сохла.
    У фрональну щось ненавмисно закинути важче :)
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2011
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    а мені завжди здавалось що естетичніше виглядає вертикальна, все сховано-закрито і місця менше займає....
    А на рахунок площі зверху - то таки так, в нас зразу над нею поличка з корзиною для білизни брудної.

    З відкачуванням - то й з вертикальної теж потрібно воду викачати...я так само ставала на карачки і підставляла знизу тазік під вивід в машинці..як .нема світла - що з одною треба гратись, що з другою.
     
  3. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    О, і я такої ж думки.

    точно, дякую що зорієнтували
    певно фронтальну все ж таки братиму.
    Ще й + діло привички.
     
  4. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Тепер на рахунок обертів віджиму.
    Зараз я маю 400 (стара модель), то їх мені цілком достатньо.
    Питання: там де є 1000, чи не занадто сильно віджимає, наприклад якшо делікатні речі, або ж просто речі чи не стають сильно пожмаканими, що їх потім важко відпрасувати? Чи оберти можна зменшувати?
    Клас відтискання. На що він впливає?

    І рівень шуму. Яким він має бути?

    Дякую.
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    у мене 1200, віджимає майже насухо, перу делікатні речі, тоді можу поставити на 800, речі не пожмакані, просто майже сухі.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    це ще напевно залежить від машинки.
    Моя старенька бош віджимала все одним комком, хоча і мала 800 обертів, то речі потім були ну дуууже пожмакані і спресовані в один ком.
    Тепер нова машинка, практично всі программи прання має на 1000 обертів, лише деякі на 800. Білизна також ледь волога, але можливо тепер так всі сучасні машинки роблять.... в общєм вона таке враження що розкладає речі вздовж барабана, тобто прання закінчилось, я відкриваю кришку і речі не сваляні в одну кучу, а розкладені вздовж по стнікам барабана. Ну ясно що не випрасовані ))) але і не такі жахливо жмакані як то робила моя попередня машинка на нижчих обертах.
    Самі ж оберти можу скидати з 1000 до 400.
    Я тепер лише капронки перу вручну, все решта в машинці. Речам це не шкодить, та й ми не носимо тепер речі десятиріччями щоб вони були незношувальні.
    напевно на сухість білизни

    чим тихіше )))
    ну для прикладу я при відкритій двері у ванну деколи захожу подивитись чого там так тихо, все мені здається що вона не пере. :)
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    в мене теж так :), Дуже зручно потім від стінок повідчіпати і розкласти тільки сушитись :d23:
    ага, знайомі симптоми, я все переживаю, чи вона часом не накрилась - в нас вода до д..пи, ніби і засоби різні використовую, а все ж...
     
  8. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Який у вас рівень шуму по технічних характеристиках?
    Для прикладу, 72 дБ - це шумно чи тихо?

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

    Чиє в-во ?
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    писала у відгуку
    у меню, на панелі керування та на самій машинці жодного слова на укр/рос,
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2011
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Маю аналогічну зараз ситуацію. Тобто, маю Бош Макс4 - незадоволена нею,
    оскільки після прання нею весь одяг як кажуть в народі "як корова пожувала"

    тому зупинилися у виборі на AEG 62840 (не хочу багато наворотів,бо потім їх не використувую).
    Ніколь, ви своє пральною машинкою задоволені чи має вона якісь недоліки?
    І якщо можна купували через нет чи в магазині?
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    дуже задоволена, чесслово.
    Чи я побачила недоліки? я би так не сказала. Я просто стикнулась з тим що наприклад якщо замала напруга в мережі то вона пере "через нехочу" тобто щопару хвилин видає повідомлення EhO - кстаті перших кілька разів я вже не знала що думати, думала машинка зламалась, бо про цей код " помилки" в інструкції ні слова, і лише потім в неті на форумах знайшла що саме такий код видає машинка при недостатній напрузі ( в нас таке бувало кілька разів).
    А так, реалньо, звичайно вона не абсолютно безшумна, але шум той абсолютно непомітний, спати не заважає наприклад.
    Зауважила що час прання який виставляє машинка не завжди відповідає дійсності. Це вже помітно по закінченню программи прання, тобто якщо вона пише що до кінця программи 5 хв., то реально це може бути і 8 хв, але то напевно залежить від того скільки порошку і неї закинути, бо вона якісь там має датчики мильності, вологості білизни, і поки все не виполоще, і не відіжме як має бути, час може тривати.
    Буває останні пару хвилин віджиму замість 2-3 триватимуть 5-6 хвилин. Але загалом +/- пару хвилин час прання таки відповідає заявленому.
    Я не вважаю це суттєвим недоліком.
    Білизна не пожована, високі обороти білизну не псують,.
    Ну і загалом AEG то є AEG, і цим вже багато сказано.

    купували на південному, в мужика про якого я вже багато писала. Ціни реально дешевші, якщо порівнювати з фокстротом і його нездоровими цінами, так на 30% дешевше однозначно.
    Маємо всі офіційні документи на машинку, якось думала що в машинка зламалась, от власне через замалу напругу, то сервісний центр без проблем прийняв дані нашої машинки ( маєм 1 рік безкоштовної гарантії).

    В общєм беріть, думаю не пошкодуєте.
    До слова, таку саму машинку як в нас купила Bursukanja, можете ще в неї попитатись про враження.
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    та ні, мені достатньо твоєї грунтовної відповіді:)
    дякую.:)
     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    дівчата, а хтось знає майстра до пральної машини? скиньте вПП координати, пліііз
     
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Пральні машинки

    досить терміново треба купити пральну машину мамі (відносно просту, без зайвих "наворотів", електроніки). сама маю індезіт, задоволена, купила б таку і мамі. може хтось підкаже, де нормальні ціни на пралки або де зараз є цікаві акційні пропозиції? чула, що багато техніки тепер збирають в Росії - чи то дуже позначається на якості?
     
  15. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Дайте, будь ласка номер телефону майстра. Машинка Індезіт, механічна. Буду дуже вдячна
     
  16. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Довго я вибирала пральну машинку, шукали АЕГ але в результаті купила Елетролюкс
    тому що АЕГ в даний момент з глибиною 45см не було в наявності.
    Електролюкс вибрала модель 126510, користуюся 2 тижні. Дуже задоволена.
    Пере тихенько, зібрана в Італії, що для мене було важливо,оскільки у Фокстроті
    всі пральки цієї фірми вироблені в Україні.
    Розкладає речі після прання так, що одяг не пожмяканий.
    Загалом задоволена,раджу.:)
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    ми купували на південному, там порівняно з фокстротами і т.п. суттєво дешевше. Купили Бош, продавець казала, що німецька, на ній і написано що зроблена в Німеччині (хочеться в це вірити). Шукали, правда, широку, але взяли 45, бо широкі були турецькі.
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки


    була б дуже вдячна за ціни в ПП
     
  19. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    І у мене подібна проблема. Треба мамі купити недорогу і хотілося б більш-менш якісну пралку.
    В неті надибала інформацію про дві моделі:
    Zanussi ZWO181
    Hansa AWB 508 LH (вироблено в Туреччині, здається)
    Обидві глибиною до 45 см., ціна до 2000 грн. Але проблема в тому, що відгуків не можу знайти. Може хтось має чи щось знає про ті машини, або щось краще порадить.
    Дякую наперед.
     
  20. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Взнайте чи є цієї марки сервісний центр в Україні, щоб у випадку ремонту могли звернутись куди потрібно.