Правила розміщення власних галерей

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Ума, 3 Листопад 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    залежить від того, що маєте на увазі
    якщо вишивка - то у нас купа тем для робіт в процесі
     
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    Ні, не вишивка. Вишивкою наразі вже не захоплююсь. Прикраси з вовни. Чи ця тема стосується тільки вернісажних вишивальниць?
     
  3. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    Імель, дякую за відповідь. Навчилась користуватись пошуком, і знайшла дивну річ. Яким чином існує оця галерея "Дитяча" від Pilipka, якщо її автор має цілих 9(!) вернісажних дописів?
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    Чому тільки вишивальниць. Галереї мають різні рукодільні напрямки. Є тема про вовну, можете там процес показувати. Можна і в галереї, наприклад фото готового виробу і під тегом "детальніше" фоти процесу. А так, щоб кожен етап процесу в галереї окремим постом, то ні, імхо.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    за особистого погодження з адміністрацією, як виключення
     
  6. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    Я так хотіла похвалитись своїми роботами, але 250 дописів, це для мене просто нереально:girl_impossible::girl_impossible:
    Трохи розчарована!
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    можете в темках хвалитись, там теж оцінять) а там дивись і до галереї доростете)
     
  8. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Правила розміщення власних галерей

    Якщо колись в далекому майбутньому я доросту до 250 дописів і створю свою галерею, то в неї можна буде ще раз завантажити ті самі фотографії, якими колись хвалилась в темах? Покарання не буде?))
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Хочу зробити свою галерейку, але я щось не знаю, чи маю я на вернісажі аж 250 дописів. Як то перевірити?
     
  10. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Через пошук дописів. Вводите свій нік і вибираєте у якому розділі шукати. Там і буде кількість ваших дописів відображатись.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хто мені може підказати чому не виходить перевірити кількість дописів по розділу Вернісаж? Пише нічого не знайдено ні по ніку, ні по дописах. За весь час мого перебування на форумі, лише один раз випадково спрацювало подивитися...
     
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Видає що у вас 76 дописів. Пише внизу, після того як пошук покаже останні дописи із розділу "Вернісаж"
     
    • Інформативно Інформативно x 1