Преса: яку газету вибрати?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Lithium, 18 Березень 2010.

?

Я купую друковану газету

  1. на м'якому папері

    29,6%
  2. на дуже м'якому

    0 голосів
    0,0%
  3. Волію правдивий туалетний папір

    70,4%
  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Але тепер скільки тієї інформації і щоб її переварити, то тоже праця. Розумова. Яка нас точно не верне до мавп. :))
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Все більш актуальним стає захист від інформації (а не захист інформації)
     
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    "кореспондент", "коментарі", "факти"...
     
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Ми з чоловіком живемо з моїми батьками, то мій батько кожен день купляє "Факти", "Комсомольську Правду" і "Сегодня". А я біля нього також трошки підчитую! :girl_smile: Зважаючи на те, що газети виходять кожен день крім неділі і понеділка, то виходить досить непогана сума за місяць, але батько в старих штанах буде ходити, але купить газети! Як би ми жили вдвох з чоловіком, то я би купляла газету "Факти", вона мені найбільше подобається! І хоча вдома є доступ до Інтернету, але особисто мені не зручно читати з монітора, набагато більше подобається читати з паперу, тим більше читати газетку, попиваючи кавусю...:girl_smile:
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    А у нас газети читає хіба моя мама:
    найбільше в неї на устах "Бульвар Гордона":girl_crazy:
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Осьаннім часом-Пізнайко, Ухмалюк, Мамине сонечко:girl_crazy:
    Раніше стабільно Дзеркало тижня, Кореспондент, Контракти, Бізнес,
    тепер стабільно ВБУ, і на що встигну, сумно.
     
  7. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    А в мене мама Експрес виписує і ще деколи Високий Замок то я їх читаю.
     
  8. rianda

    rianda New Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    люблю почитати високий замок, експрес (правда впливає на купівлю і програма)) та й подобається той запах паперу в газетах, журналах, а особливо в книжках.
     
  9. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Читаю і переглядаю майже всі газети, які продаю - бо така робота. Подобається, як пишуть Експрес, 20 хвилин,газ.по-українськи.:girl_mad:
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    З газет подобаються Факти і Інформатор. З журналів деколи читаю Контракти. А в неті Дзеркало тижня.
     
  11. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Стабільно читаю Експрес. А недавно відкрила для себе Газету по-львівськи, але вона не всюди продається, зате цікаво читати. Інколи можу купити Інформатор чи Факти, але то коли перших двох нема)
     
  12. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Друкованих газет не читаю давно вже. Потрібну інформацію в неті знаходжу.
     
  13. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Преса або яку газету вибрати???

    Я так само. Колись, років зо п"ять тому, коли ще не мала інтернету, купувала Експрес, або Високий Замок.
     
  14. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Газета інформаційні: "Факти і "Газета по - українськи"), ""Коло"(Полтавська газета), "Комсомольська правда"(хоч раніше вона цікавіша була). А так історії людей почитати "Моя сімя". Хороші поради "Порадниця", "Подільська порадниця", "1000 дрібниць", "Невероятно, но факт ". Для здоровя "Бабушка"... І багато інших, як маю доступ купляю, перечитую і збираю. Мені мама прищепила любов до газет і журналів... Як і читати взагалі) То і далі по мірі можливості купляю, вибираю, читаю.І продовжую складати. Назбиралося багато. Лишаю цікаві, а такі "недуже" пускаю на потреби по прибиранню і так далі.
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Газет майже не читаю, бо не завжди там правдиву інформацію подають. Та й інтернет під рукою, все що цікавить дивлюся в ньому.
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    А я люблю почитати всякі газетки про інопланетян, привидів і бульварно пресу - "чіста паржать", як то кажуть :) Правда, читаю їх виключно в неті - нема бажання витрачати гроші на таку єресь :)
    Обожнюю "Ваш магазин" - він такий об"ємний!!! Одного випуску вистачає на декілька разів - завернути в газету слоїки, аби не побилися по дорозі в рідні села :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  17. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Теж думала, що вже не читатиму друкованої преси (крім глянцю, який перепадає час від часу від подгур). Але оппався мені якось журнал "Країна". Це тижневик від "Газети по-українськи". Дуже легкий стиль і цікаві темки. Є потім що обговорити. Мама навіть передплатила його, тож тепер в неї беру кожен номер. Раджу!
     
  18. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    + 100 % підтримую, хотіла написати, ви мене випередили.
     
  19. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    В нашій сімейці вже встановилася така собі газетна традиція - кожен четвер купую газету Експрес. І дарма що читати в ній особливо нічого і програмкою телепередач не користуємося - традиція то є річ живуча :) а подобається газета ПостПоступ, але вона лише раз на місяць виходить. Чоловік полюбляє її за статті на політично-суспільну тематику, обсервації Винничука (обсерації як я їх називаю :) ), а я люблю публіцистику, оповідання маловідомих авторів і, звичайно, останню сторіночку - рецепти! Хоч ще щодного разу нічого не готувала з тих переписів, але написано все ТААААК смачно, так по-галицьки, та по-домашньому що здається ніби прочитав статтю - і вже ситий :) ну і велика перевага - жодної реклами!
     
  20. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Дуже гарна газета. Підтверджую. З чоловіком читаємо, коли маємо таку нагоду. Є там і іронія, і посміятися зайвий раз з наших політиків , і думки цікаві. Читається, що основне - легко. Дуже рекомендую.
    І ще рекомендую "Факти". Постійно їх купляємо за цікаву та детальну інформацію.
    Читаємо на постійній основі газету "Моя сім'я". В ній розповіді людей про життєві ситуації, проблеми, примхи долі. Видіяюється серед газет такого роду - якістю і правдивістю, як на мене.

    Чула про нього багато. Чоловік читав - то казав відкриття для нього. Цікаво і неординарно написано. Я, правда, ще не читала. Але збираємось виписати :)

    А я трачу. Правда, зовсім небагато . Є в нас магазинчик, де газети, які були не продані раніше - продаються - ну зовсім дешево. І може це не таке уже сейозне читання, але люблю почитати бува , щоб відпочити,(що просто необхідно!) мізками: подивуватися, посміятися і просто дізнатись щось цікаве. Он накупила "Оракул"(де пишуться різні замовляння проти чогось там, але мене приваблює не це, а непізнане - вплив на людську долю світлого і темного... І описують люди своє життя, проблеми... І в кожного доля така індивідуальна, неповторна), "Народний цілитель"(Багато хороших рецептів для здоров'я - це і догляд за собою, і профілактика хвороб та цілющі властивості рослин), "Інопланетянин" (різноманітні цікаві явища космосу та Землі, особистості, історія винаходів та містика).
    Ото купка лежить - то зараз читаю їх між книгами:)