Преса: яку газету вибрати?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Lithium, 18 Березень 2010.

?

Я купую друковану газету

  1. на м'якому папері

    29,6%
  2. на дуже м'якому

    0 голосів
    0,0%
  3. Волію правдивий туалетний папір

    70,4%
  1. Delicate soul

    Delicate soul New Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Я теж інколи читаю "Експрес", частіше її полюбляють читати мої батьки.
    Щодо "Порадниці",там є багато чого цікавого та корисного, а ще іноді переглядаю" Домашню газету".
     
  2. Internetka

    Internetka New Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Купую щочетверга "Експрес". Батьки виписують "Високий замок".
     
  3. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Ми теж постійно купуємо четверговий Експрес... Коли їду кудись далеко, то купую "Интересная газета" та "Факты"
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Я взагалі вважаю, що інформації забагато не буває. Але насамперед люблю добувати цю інформацію з газет, а вже потім з нету та ТБ. Тому "Експрес" щочетверга - це святе:). А ще "Високий замок", інколи "ПостПоступ", різні суспільно-політичні журнали ("Країна", "Український тиждень").
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

     
  6. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    ми з мужом підсіли на "Український тиждень" - цікаво, корисно, іноді навіть з гумором про історію, суспільство, новини, політику і ще багато всього!
     
  7. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Колись без газет не могла собі і тижня уявити,ну то було в часи коли ще газети були не такі шалено дорогі та й інтернет тоді здававсящастям для "обраних".А зараз то одне розчарування,і в неті інформація швидше обновляеться.
    Але що не кажіть всерівно Газета -то сила!інтернетом вогнищя не розпалиш,зеркало не натреш,в зимові мешти не напхаеш-одним словом люблю я безкоштовну пресу :girl_wink:
     
  8. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Що читаємо?

    останнім часом читаю в основному інтернет газети-Високий замок і Кримінальна Україна, яка мені дуже подобається там є усі останні новини які відбуваються в Україні.
     
  9. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    Тато купля Експрес,Факти, ВЗ.А мені,щось полюбилася газета "Моя сповідь"
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    *Високий замок* читаю кожного четверга, інколи ще й в понеділок купуємо. Чоловікові більше подобається *Експрес*. Колись такий журнал був *Пані*, то я ще досі маю всі його випуски. Шкода, що вже його не випускають...
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    кожного четверга -Експрес (бабуся обожнює його читати)
     
  12. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Преса: яку газету вибрати?

    от тепер ми передплатили "Український тиждень". чоловікові подобається, а от мене деякі статті там дратують