Приймете в гості?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем галичанка, 14 Грудень 2015.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Неймовірний курс євро/ долара/злотого та низькі зарплати наштовхнули на таку думку.

    Так хотілось би на Новий рік або в січні поїхати з дому на кілька днів і поринути в святкову різдвяну атмосферу Європи, Польщі чи іншої країни...)

    Чи має хтось можливість приютити гостей (гостьова кімната), щоб це було в радість, а не обтяжливо?
    Завжди в подорожах більшість часу проводимо не в хаті, а гуляємо, оглядаємо містечко чи природу, адже задля цього і їдемо.
    А врешті часу - я би стралась максимально не заважати вам, пару раз вийти на кухню зробити чаю)
    Привезла би вам українського шоколаду та фруктів, передачі від ваших рідних та завезла ваші до Львова...

    Або може хтось їде навідати Україну, рідний дім чи куди інде - може можна було б свою кімнату закрити на ключ, а гостьову залишити для гостей...

    Якщо комусь таке пасує - пишіть мені!)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Погугліть "CouchSurfing", це мережа безкоштовного проживання для мандрівників.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Також airbnb , це не безкоштовно, але є бюджетні варіанти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    До речі, гарна тема. Кому треба переночувати в Німеччині біля Франкфурта - ласкаво просимо! Про деталі в ПП


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4