Куплю Прийму дитячі речі

Тема у розділі 'Дитячий одяг', створена користувачем Kofeinka, 10 Лютий 2015.

  1. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Прийму речі для недоношеної дівчинки, яку батьки залишили в неонатальному центрі. Їй потрібно памперси 0, 1, 2 розмір, одяг на 0-3 міс (бажано в доброму стані).
    Я можу придбати за невелику плату речі, якщо вони будуть в ідеальному стані.
    Буду вдячна за будь-яку допомогу.
     
  2. Popi

    Popi Well-Known Member

    Куди відвезти?
     
  3. Tsufrochka

    Tsufrochka Member

    З Привокзальноі або РЯсне зможете забрати?
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Напишіть, куди везти
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    віддам маленькі речі в ідеальному стані.
    куди везти?
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2015
  6. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Я завтра зможу забрати на зеленій (р-н водоканалу) або на Коновальця. Буду вдячна за будь яку допомогу. Деталі в пп.
     
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чекаю на ваші контакти
     
  8. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Якщо заберете Зелена біля Вопака після 4, приготую деякі речі.
     
  9. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дівчата, дякую всім за допомогу. На наступний тиждень забираю останній пакет і йду до дівчинки) по можливості скину фотозвіт) ще раз дякую)
     
  10. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Сьогодні заходила до маленької принцеси) почувається добре) виглядає чудово) Персонал дуже вдячний за допомогу.
    Трошки інформації про неї: вона 28.01.15 року народження, вага 2650г. Але один неприємний момент, в неї підтвердили сифіліс
    Тим не менше, я думаю в неї все складеться як найкраще)
    До кінця тижня збираюся ще докупити памперсів ( це те, чого вона найбільше потребує).
    До речі, одягу хватило ще і хлопчику з бронхо-легеневою дисплазією з малозабезпеченої сім'ї)
    Ще раз дуже дякую всім за допомогу!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Tsufrochka

    Tsufrochka Member

    Ви молодчина,що займаєтесь такими великими справами. Мусимо допомагати один одному в такий нелегкий час. Надіюсь,що малятко одужає і Бог подарує ій щасливу долю і люблячих батьків!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Я знову з новинами) Сьогодні ходила заносити ще деякі речі і памперси малятку, але тут мені сказали, що дитину сьогодні зранку виписали в дуже хорошому стані. Та ви не повірите куди... додому! Мама прийшла і сказала, що хоче забрати дитину.. Так , що цього разу все перепало другій дитині, цьому хлопчику, про якого я вже говорила. Він виявляється в сім'ї сьома дитина, і тому батьки дуже раді і вдячні за допомогу!
    А я в свою чергу вдячна вам за підтримку)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1