Прийму в подарунок наклейки з супермаркетів

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Nastia, 2 Квітень 2013.

  1. ira ira

    ira ira Member

    Коли питала,на касі,нічого не казали про термін,Сорі!
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ні, подовжили до кінця листопада - я питалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчатка знову назбирала 100 наліпок. Локація Рясне-центр. Віддам за фрукти
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А десь є ще в наявності асортимент акційного посуду Фонтіньяк? в Сільпо на Балатоні і на Б.Хмельницького на стендах тільки сковорідки-гриль.
    А мені потрібна прямокутна форма (бажано та більша, але на крайняк підійде і менша). Потрібну к-ть наклейок маю.
     
  5. ira ira

    ira ira Member

    Сьогодні особисто питалась,чи дійсні старі наклейки,то казали що дійсні до кінця акції!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Доповідаю по гарячих слідах: В Сільпо на Балатоні з продукції Фонтіньяк є лише сковорідки-гриль та каструля 3,6 л (за 1000 з чимось гривень навіть по акції).
    Печалька :girl_sad:
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Аналогічний асортимент і в Сільпо в ВАМі біля Південного. :girl_sad:
     
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    На Б. Хмельницького щойно купила прямокутну форму 32 см. Там привозять в середу, пятницю, неділю. Сьогодні привезли десь півдванадцьотоі, в пятницю касир казала після обіду привозять, в неділю не знаю. Покупців було багато і своіх працівників також. Може комусь пригодиться інфо. Десь чула, що акція лише до грудня, то правда?
     
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    круглих не було, і горщиків для запікання?
     
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Бачила, що були ще тортівниці і кастрюльки повністю керамічні з кришкою, іх було багато, на 2 л здається.
    Братова купила таку кастрюльку, але хотіла прямокутну форму на 32 см, з радістю зробила би обмін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В Сільпо біля Південного також вчора завезли трохи посуду.
    Черги бабульки займали ще з 11-12 години, а видавали посуд вроді після 14:00.
    Бабульки сварилися :girl_mad: і мало не билися:punish:, певно, згадали молодість і СРСР, коли на прилавки "викидали" товар і за ним тре було займати чергу ще з ночі. :girl_crazy:
    Сьогодні був чоловік там, щось нам взяв, а що - досі не знаю :girl_haha: (не каже, бо злий і недобрий від тієї атмосфери :aggressive:)
    Спитав мене, навіщо ці жертви, і чи не простіше було взяти в Епіцентрі аналогічної якості форму за 200 грн? (По акції та форма, яку я хотіла, коштує 110 грн + купа витраченого часу, нервів і трошки пального).
     
  12. Natalisb

    Natalisb New Member

    Віддам 31 наклейку (голубенькі такі Fontignac), р-н. Наукової, Вол. Великого
     
  13. pretty-women

    pretty-women New Member

    Наклейки сіл по ще маєте??????
     
  14. pretty-women

    pretty-women New Member

    Ще маєте???
     
  15. Natalisb

    Natalisb New Member

    так!
     
  16. Veranda

    Veranda Member

    Дівчатка! Хто має наклейки Сільпо (центр/Чорновола?). Якщо вам не треба, то з радістю заберу за якийсь смаколик:girl_in_dreams: