Про чай, гербату, каву й капучіно...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Може ще такий спробую, бо також не люблю фруктових/квіткових.
     
  2. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А я недавно спробувала мате.
    Все думала що воно до кавових напоів відноситься) а насправді це чайний напій.
    На смак зовсім непоганий, і доречі діє фактично як кава, тому що має в собі аналог кофеіну - матеін, який не є шкідливим і позитивно впливає на наш організм.:girl_cool::girl_in_love:
     
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    недавно спробувала білий чай з фіалками і трояндами :girl_in_love: супер!
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Для любителів зеленого чаю, рекомендую японський чай мача (Matcha). Це така зелена пудра, розмішується спец бамбуковим вінчиком, але можна і без нього. П"ється як холодним, так і теплим. Смакота! а ще цей чай дуже корисний завдяки великій кількості антиоксидантів.
    [​IMG]
     
  5. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А я найбільше люблю молочний зелений чай, не знаю як він називається тут, бо переважно хтось привозить-передає з Росії, там він називається "Молочный улун". Балдю від того легкого молочного присмаку.
    До речі
    дуже-дуже подобається, на зиму саме те, що треба. "Вогняний" присмак має.
    А от недавно в Ашані вирішила спробувати їх ваговий чай "Мохіто", запах такий файний...а от смак не сподобався страшенно.
    Муж недавно купив кавусю таку цікаву, намішали йому каву з присмаком віскі. смакує мені наразі теж.
     
  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    молочний присмак має чай Мономах (суміш зеленого і чорного чаю зі смаком молока). П"ю такий останнім часом.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    а я обожнюю мате! Як на мене набагато краще ніж кава. Але найбільша проблема - правильно заварювати. Спершу я мате спробувала у свого знайомого, який приїхав з Бразилії, це було щось, купила собі - зовсім не то!Аж потім розгадала секрет - заварювати треба саме в калабасі і не кипятком:)
    А ще це саме мій напій, не люблю кожного разу заварювати, просто заливаю гарячою водою те що залишилось і далі пю і так до 5-6 раз і після кожного разу інший смак!
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Він так і називається, або просто улун - це такий сорт чаю, щось середнє між зеленим і червоним, завдяки спеціальній обробці і набуває молочного присмаку. :girl_yes:

    Це не те, той чай просто з ароматизаторами.

    Дуже зацікавив такий чай, але навіть не знаю, чи знайдеш його у Львові.
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    в інтернеті точно є, на тому ж iherb
     
  10. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Останнім часом Хейліс в білих пачках: чорний з малиною, чорний з мелісою і м"ятою, Ахмад з бергамотом і квіточка жасмину (себе побалувати). Обожнюю чорний міцний чай, зелений п"ю дуже рідко, а от до кави перебірлива: люблю "густий", насичений, але не гіркий смак - деколи натрапляю на таке диво, привезене з-за кордону (але мені чомусь навіть кожна інша пачка Лавацци по-іншому смакує :sad: І терпіти не можу штучних ароматизаторів в чаях (вишні, малини, цитрусових тощо), хіба бергамот.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Мені здається, що в Хейлісі якраз і є штучні ароматизатори:
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А я зараз присіла на напій кавовий Ранок від Галки))) особливо з молоком.
    Щоправда чаї в мене досі в фоворі! Останнім часом фаворит - Тисяча і одна ніч.
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А ще недавно спробувала китайський чай пуер.
    В таких таблеточках продається в чайних магазинах, Його якось по особливому обробляють, і буває що пару грам коштує як добрий коньяк :)
    Насправді смачний, АЛЕ обережно, бо якщо засильно заварити він викликає чайне оп'яніння і вас буде ""плющити""))
     
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    йой, дівчата, як ви то всьо смачно пишете. з понеділка зроблю рейд по чайних магазинах))) хоча в мене ше запасів вдома вистачає:girl_in_dreams:
     
  15. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    А мені не здається, я точно знаю, що немає: не тільки вказано в складі, але й видно в суміші усі додатки. Хіба з малиною вказаний натуральний (зауважу: не ідентичний натуральному, що є хімією) ароматизатор малини. Це, повторюю, стосовно чаїв у білих пачках (вони дорожчі за звичайні)
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    дуже його люблю) і особливо той пресований (в таблетках, в формі круга або квадратика).. от реально насипний мені хоч який дорогий - ну не то!
    бо пресований то витриманий пару років, реально відчувається його дія
    я ту таблетку на багато раз юзаю, бо термоядерний (в сенсі дроблю на малесенькі кавалочки).. раз мала багато роботи і зробила заміцний то цілий день була така, ніби відро кави випила, тормосило мене)

    читала, що файний для схуднення, зниження цукру і холестерину в крові
    ну правда тільки від нього не схуднеш) але після важкою їжі чи солодкого "відриву" дуже мені помагав
     
  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Його дійсно можна "відщипнути" від тоі таблетки трошки, дрібочку, але класно заварюється ммнямка.:girl_tender:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    Так чекаю, коли зможу його покуштувати... Але наразі мені то не світить, поки ГВ не завершиться. Мої дітки дуже реагують на кофеїн, тому я п'ю хіба ройбуш. На щастя, в моєму улюбленому магазині є щось 30 різних видів (букетів) на основі того чаю.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    деколи треба навіть ножем розколоти тверді таблетки, але воно того варте)

    а він не алергенний? бо мене власне то від нього спиняє.. поки на ніч пю ромашку, але шукаю ще альтернативи)))
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Про чай, гербату, каву й капучіно...

    У мене жодних алергій, у дітей теж нема. П'ю вже понад три роки по кілька горнят щодня.